رفتن به مطلب

مشکل با ارور هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است.

toptemp

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همگی

من قالب Green_Gray3 رو نصب کردم بلوک سمت راستم بالا نمی امد به همین خاطر من کامپایل اجباری رو فعال کردم و اون مشکل برطرف شد ولی حالا وقتی به قسمت پرداخت میرسه میگه هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است در صورتی که تا قبل این مشکلی نداشت .

اگه میشه راهنمایی کنید تا چی کار کنم ؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ربطی به قالب نداره ، ماژول های پرداخت رو چک کنید که نصب شده باشن ، این خطا فقط مال نصب نبودن یا غیرفعال بودن و یا پیکربندی نشدن ماژول های پرداخت هستش .

لینک به دیدگاه

ربطی به قالب نداره ، ماژول های پرداخت رو چک کنید که نصب شده باشن ، این خطا فقط مال نصب نبودن یا غیرفعال بودن و یا پیکربندی نشدن ماژول های پرداخت هستش .

ماژوب نصب هستش حتی پیکربندی هم شده .

وقتی به صورت مهمان خرید انجام میشه و قسمت پرداخت میرسه درگاه های پرداخت رو نشون میده و وقتی روش کلیک میشه برمیگرده به صفحه ورود ادرس و وقتی هم به عنوان کاربر خرید انجام میشه ارور نصب نبودن ماژول پرداخت میده .

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 7 years later...

سلام

من هم همین مشکل را دارم. ماژول را از روی سرور حذف و دوباره نصب کردم. همه ی تنظمیات و پیکربندی ها را هم انجام دادم ولی درست نمیشه

خطای هیج ماژول پرداختی نصب نیست میاد

لطفا راهنمایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...