رفتن به مطلب

نیاز به قالب و ماژول-فروشگاه لپ تاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام.

برای یک فروشگاه اینترنتی که فروش لپ تاپ + لوازم جانبی و آنتی ویروس دارد نیاز به یک قالب خاص همراه با قابلیتهای حرفه ای داریم.

سایتی مشابه DGKALA البته فقط بخش معرفی محصولات و فروش محصول مورد نظر است.

آیا امکان ارائه قالبی حرفه ای با تمام مزیتهای سایت فوق و موارد زیر وجود دارد؟

+ماژول پرداخت آنلاین

+ماژول پرداخت در زمان تحویل

+صفحه اصلی دارای اسلایدر با قابلیت تغییر توسط ادمین

+قابلیت گروه بندی محصولات و نمایش در صفحه اصلی مانند دیجی کالا

+قابلیت

افزودن تصاویر ویژه به صفحه اصلی مانند دیجی کالا (مانند این تصویر:

http://www.digikala.com/Images/SpecialOffer/Offer_Asus_K45VD_A.jpg)

+قابلیت

تعریف محصول رایگان برای هر محصول.مثلا با خرید لپ تاپ یک آنتی ویروس X یا

کیف Y رایگان داده میشود. مانند این صفحه:

http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-IBM-Lenovo-ThinkPad-E530-A

+آدرس صفحات هر محصول قابل تعریف باشد. مانند آدرس فوق!

ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر هزینه ای داره بهم بگید.

سپاسـ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده و ديگر مديران در خدمتتون هستيم

براي نمونه كارها مخصوصا در مورد هدف كاري شما كه فروش لپ تاپه هم مي تونيد به امضام مراجعه نمائيد

هزينه هم بسته به نيازهاي ديگتون و در پيام خصوصي ارايه مي شه

لینک به دیدگاه

همه امکانات مورد نظر شما وجود داره و برای برخی امکانات نیاز به ماژول اختصاصی دارید.

امکان اعلام هزینه در اینجا نیست. می تونید در بازارچه تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

اطلاعات براتون ارسال شد ولي جوابي مبني بر درخواستي كه در توضيح دقيق امكانات نفرموديد

قبلا هم گفتم خدمتتون بايد امكانات دقيق ذكر شود به عنوان نمونه هم ذكر كردم شما مثلا مي گيد امكان ايجاد محصول ويژه (با تخفيف) اين ا امكانات پيش فرض پرستاست ولي مثلا هدفتون ديجي كالا اگه باشه اين مورد فرق مي كنه چون كالاي ويژه در ديجي كالا بر خلاف امكان پيش فرض پرستا داراي زمان سنج هست و تعداد روز و دقيقه و معكوس مي اندازه كه اين خود يك ماژول هست كه بايد براتون نگاشت بشه و اين خود شامل هزينه جداگانه است پس بايد امكانات دقيق بيان شه تا برآورد قيمت هم دقيق بهتون اعلام شه تا بعدا مشكلي پيش نياد

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

با سلام،

ابتدا پوزش می خواهم که در ادامه یکی تاپیک دیگر سوال و درخواست خودم رو مطرح می کنم. بهرحال گفتم سوال تقریبا مشابه هست.

من هم برای یک وبسایت فروش لوازم الکترونیکی نیاز به یک قالب تأثیرگذار و کارآمد دارم (همانند digikala).

آیا باید از وب سایت های فروش قالب خارجی، قالبی رو خریداری کنم و بعد دوستان انجمن زحمت ترجمه را بکشند و یا خود دوستان قالب هایی رو آماده دارند تا خریداری بشه (قالب های کمتر استفاده شده) و یا جایی رو می تونند معرفی کنند که بشه بدون پرداخت قالب ها رو دانلود کرد و بعد ترجمه کرد؟

در این سایت های موسوم به gfx چند تا قالب دانلود کردم.

اما گزینه ها بسیار کم بودند.

لطف می کنید راهنمایی بفرمایید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم بذارید یک چیز رو بهتون بگم:

با قالب های ریپ و نال به هیچ وجه نمیتونید باعث پیشرفت بشید! اگر میخواهید یک قالب متفاوت و زیبا داشته باشید مثل دیجی کالا باید هزینه کنید و یک قالب حتی زیباتر از اون به صورت اختصاصی براتون طراحی بشه

شما سه تا راه دارید:

1. اگر تمایلی به خرید قالب های ایرانی ندارید میتونید از سایت های خارجی یک قالب اشتراکی خرید کنید و سپس بدید براتون بومی سازی کنیم (که البته با این اوضاع ارز تقریبا هم قیمت یک قالب اختصاصی ایرانی میشه!)

2. به طور مثال میتونید یکی از قالب های سایت تمپلیت مونستر رو به صورت اختصاصی خریداری کنید که چیزی حدود 2500 تا 4000 دلار براتون هزینه خواهد داشت!!!

3. بدید یه قالب خیلی شیک با یه هزینه ناچیز براتون به صورت کاملا اختصاصی و بهینه طراحی بشه که بهترین گزینه همین هست و حتی قالبتون 3 ماه پشتیبانی هم خواهد داشت (میتونید از طریق بازارچه اقدام کنید)

خدا رو شکر جایی برای تهیه قالب های ریپ و نال پرستا شاپ وجود نداره و از این بابت بسیار خوشحالم که هنوز قالب های ریپ و نال پرستا بسیار کم هستند. امیدوارم فرهنگ کپی رایت روزی جا بیفته بین مردم و زحمات یک طراح و برنامه نویس که این همه وقت و زندگیشون رو برای کارشون میذارن با دزدی هایی مثل دانلود رایگان زحماتشون به هدر نره

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم بذارید یک چیز رو بهتون بگم:

با قالب های ریپ و نال به هیچ وجه نمیتونید باعث پیشرفت بشید! اگر میخواهید یک قالب متفاوت و زیبا داشته باشید مثل دیجی کالا باید هزینه کنید و یک قالب حتی زیباتر از اون به صورت اختصاصی براتون طراحی بشه

شما سه تا راه دارید:

1. اگر تمایلی به خرید قالب های ایرانی ندارید میتونید از سایت های خارجی یک قالب اشتراکی خرید کنید و سپس بدید براتون بومی سازی کنیم (که البته با این اوضاع ارز تقریبا هم قیمت یک قالب اختصاصی ایرانی میشه!)

2. به طور مثال میتونید یکی از قالب های سایت تمپلیت مونستر رو به صورت اختصاصی خریداری کنید که چیزی حدود 2500 تا 4000 دلار براتون هزینه خواهد داشت!!!

3. بدید یه قالب خیلی شیک با یه هزینه ناچیز براتون به صورت کاملا اختصاصی و بهینه طراحی بشه که بهترین گزینه همین هست و حتی قالبتون 3 ماه پشتیبانی هم خواهد داشت (میتونید از طریق بازارچه اقدام کنید)

خدا رو شکر جایی برای تهیه قالب های ریپ و نال پرستا شاپ وجود نداره و از این بابت بسیار خوشحالم که هنوز قالب های ریپ و نال پرستا بسیار کم هستند. امیدوارم فرهنگ کپی رایت روزی جا بیفته بین مردم و زحمات یک طراح و برنامه نویس که این همه وقت و زندگیشون رو برای کارشون میذارن با دزدی هایی مثل دانلود رایگان زحماتشون به هدر نره

موفق و پیروز باشید

با سلام،

گرامی چرا باید قالب های طراحی داخل را به بومی سازی شده قالب های غیر ایرانی ترجیح داد؟ به جز پشتیبانی مزیت های دیگری هم دارا هستند؟

من سایت را برای شخصی که ساکن ایران نیست می خواهم.

بنابراین اول اینکه خرید سایت های خارجی برای ایشان آسان است - البته منظورم قالب اشتراکی است و نه اختصاصی.

و احتمال ضعیفی وجود دارد که بخواهند سایت را برای کاربران غیر ایرانی هم فعال کنند.

با این تفاصیل فکر نمی کنید خرید از سایت های خارجی بهتر باشد؟

و البته اگر قرار به خرید از خارج از ایران گردید، شما قالب های کدام شرکت را بهتر تشخیص می دهید؟

template monster یا theme forest یا Leo theme و یا ...

چرا قالب های تمپلت مانستر اینقدر گرانتر از سایر شرکت هاست؟

---

در پایان از اینکه در ترویج فرهنگ رعایت کپی رایت تلاش می فرمایید از شما متشکرم.

لینک به دیدگاه

بنده طرف حرفم استفاده کنندگان ایران بود. مزیت قالب های ایرانی برای کاربران ایران مشخص میشه. علاوه بر پشتیبانی، خود پشتیبان هم ایرانیست و راحت تر میشه مشکلات رو مطرح کرد، قالب های ایرانی با فرهنگ ایرانی سازگار ترند چون هنوز استانداردهای ایرانی ها با استانداردهای جهانی در بعضی موارد متفاوته و ...

در هر صورت حق انتخاب با مشتریست. اگر ایشون در خارج از ایران سکونت دارند و خرید اینترنتی از سایت های خارجی براشون ساده ست خب میتونن از همون سایت ها قالب مورد نظرشون رو انتخاب کنند

البته تا جایی که بنده مطالعه کردم خدمات طراحی و برنامه نویسی در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار هزینه بر هست برای مشتریان. حالا نمیدونم ایشون در کدوم کشور هستند اما فکر نمیکنم اگر قالب اختصاصی بخوان بدن اون ور براشون طراحی کنند خیلی ارزون در بیاد

قالب های هر سه سایتی که فرمودید بسیار با کیفیت هستند. نمیدونم دلیل بالاتر بودن قیمت های تمپلیت مونستر چیه اما فکر میکنم به خاطر برندشون باشه

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

بنده طرف حرفم استفاده کنندگان ایران بود. مزیت قالب های ایرانی برای کاربران ایران مشخص میشه. علاوه بر پشتیبانی، خود پشتیبان هم ایرانیست و راحت تر میشه مشکلات رو مطرح کرد، قالب های ایرانی با فرهنگ ایرانی سازگار ترند چون هنوز استانداردهای ایرانی ها با استانداردهای جهانی در بعضی موارد متفاوته و ...

در هر صورت حق انتخاب با مشتریست. اگر ایشون در خارج از ایران سکونت دارند و خرید اینترنتی از سایت های خارجی براشون ساده ست خب میتونن از همون سایت ها قالب مورد نظرشون رو انتخاب کنند

البته تا جایی که بنده مطالعه کردم خدمات طراحی و برنامه نویسی در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار هزینه بر هست برای مشتریان. حالا نمیدونم ایشون در کدوم کشور هستند اما فکر نمیکنم اگر قالب اختصاصی بخوان بدن اون ور براشون طراحی کنند خیلی ارزون در بیاد

قالب های هر سه سایتی که فرمودید بسیار با کیفیت هستند. نمیدونم دلیل بالاتر بودن قیمت های تمپلیت مونستر چیه اما فکر میکنم به خاطر برندشون باشه

پیروز باشید

ممنونم از پاسختون،

من قالب های طراحی شده توسط دوستان انجمن رو بازدید خواهم کرد.

قالب های اشتراکی شرکت های خارجی رو هم باید ببینم.

بهرحال حتی در صورتی که از شرکت های خارجی خریداری کنیم (که اشتراکیش حدود 100 دلار است) بایستی بابت بومی سازی مزاحم شما عزیران بشیم.

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم خدمتتون بايد امكانات دقيق ذكر شود به عنوان نمونه هم ذكر كردم شما مثلا مي گيد امكان ايجاد محصول ويژه (با تخفيف) اين ا امكانات پيش فرض پرستاست ولي مثلا هدفتون ديجي كالا اگه باشه اين مورد فرق مي كنه چون كالاي ويژه در ديجي كالا بر خلاف امكان پيش فرض پرستا داراي زمان سنج هست و تعداد روز و دقيقه و معكوس مي اندازه كه اين خود يك ماژول هست كه بايد براتون نگاشت بشه و اين خود شامل هزينه جداگانه است پس بايد امكانات دقيق بيان شه تا برآورد قيمت هم دقيق بهتون اعلام شه تا بعدا مشكلي پيش نياد

دوست من هزینه ی این ماژول محصول ويژه (با تخفيف) ديجي كالا داراي زمان سنج رو هزینش رو پ.خ کنید ! سپاس
لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...