رفتن به مطلب

بخش بازاریابی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.... در رابطه با بخش بازرایابی سوال داشتم .... میخواستم ببینم نجوه استفاده از اون چطوری هستش؟؟؟

تو قسمت آمار > مراجعه کنندگان ....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر در مستندات نیست.

بخش بازاریابی برای استفاده از سیستم معرفی هست و پاداشی که به مشتریان خواهید داد تا شما رو معرفی کنند.

لینک به دیدگاه

خوب نحوه استفادش به چه صورته ....تو بخش بازاریابی این گزینه هارو داره ... این هارو چطوری باید استفاده کرد.

این هارو چطوری باد برای هر بازاریاب تعریف کرد؟؟ تمیدوارم متوجه منظورم شده باشید....با تشکر

بازدیدکنندگان غیرمشابه0

بازدیدکنندگان0

بازدیدها0

صفحات بازدیدشده0

ثبت نام ها0

سفارشات0

دستمزد پایه0 تومان

دستمزد درصدی0 تومان

دستمزد کلیک0 تومان

فروش ها0 تومان

سبد خرید متوسط0 تومان

نرخ ثبت نام0.0000

نرخ سفارش0.0000

لینک به دیدگاه

سلام

این بخش رو من قبلا تست کردم و مشکلاتی که داره

روش کار به این صورته که شما اسم سایتی رو که قراره به شما لینک بده قرار میدید. مثلا: www.prestashop.com

و یه لینک از سایتتون در اختیار بازاریاب میذارید مثلا : www.presta-shop.ir\index.php?referr=544

حالا در قسمت بعدی باید referr=544 رو قرار بدید . یک علامت % هم در ابتداش بگذارید

اگه میخواین همه لینکهای این سایت رو قبول کنین : %presta-shop.ir% رو قرار بدید

واما مشکلاتی که داره:

خیلی از مواقع عمل نمیکنه :D و آمار رو درست نشون نمیده

نام بازاریاب اضافه شده رو پاک نمیکنه

و صفحه مربوط به بازاریاب در برخی مواقع با آمار بخش مدیریت تفاوت داره

راستی این رو هم اضافه کنم که برای استفاده از این قابلیت باید ماژول trackingfront رو حتما نصب کنید

آدرس صفحه مربوط به بازاریاب ها هم در بخش مدیریت در قسمتی که براشون نام و پسورد ایجاد میکنید نوشته شده

در پایان باید بگم که من این ماژول رو روی هاست رایگان تست کردم و ممکنه مشکل از هاست من بوده باشه. شما تست کنید شاید براتون کار کرد.

قابلیت پورسانت کلیکی و پورسانت از سفارش و خرید رو داره

ماژول های خارجی پیشرفته تری هم برای این منظور نوشته شده ولی رایگان نیستند

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نبود منو راهنمایی کنه؟؟ یا سوالم بی مورد بود عایا؟؟

کاملا مشخصه همه چی !

من یه توضیح کوتاه میدم :

تو اون صفحه روی افزودن جدید کلیک میکنید

تو تصویر زیر دقت کنید ، توضیحات کافی داده ام :

post-366-14373018396073_thumb.jpg

نکته مهم اینکه این قسمت بازاریابی پرستاشاپ به درد این نمیخوره که همه بیان خودشون ثبت نام کنن و .. بلکه خود شما برای هر کس میخواد اکانت میسازید و فقط بازاریاب میتونه تو سایت خودش و سایتی که آدرس اونو به شما داده تبلیغات کنه ، چون در سایت های دیگه اینکار وبکنه پورسانتی براش در نظر گرفته نمیشه .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 6 months later...

سلام

ببخشید من تمام این کارهارو کردم ولی متاسفانه بازاریاب نمیتونه آمار مربوط به خودشو ببینه لینک معرفی شده تهت عنوان "آدرس دسترسی" در عکس پست شماره 7 درست کار نمیکنه اگه کسی میتونه مشکلو حل کنه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

با سلام به همه دوستان پرستایی

ضمن تشکر از مدیران پرستا شاپ جهت راهنمایی هایی که انجام میدن

دوستان من این سیستم بازار یاب رو راه انداختم و یه سایت رو هم به عنوان پیش فرض تعریف کردم و خودم یک بار سفارش دادم و سفارش برای بازار یاب ثبت نشد .

یعنی فروشگاه سفارش رو دریافت کرد ولی درصدی که برای بازار یاب تایین کرده بودم رو برای بازار یاب لحاظ نکرد .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

دوستان من این سیستم بازار یاب رو راه انداختم و یه سایت رو هم به عنوان پیش فرض تعریف کردم و خودم یک بار سفارش دادم و سفارش برای بازار یاب ثبت نشد .

یعنی فروشگاه سفارش رو دریافت کرد ولی درصدی که برای بازار یاب تایین کرده بودم رو برای بازار یاب لحاظ نکرد .

منم همین مشکل را دارم هیچ چیزی وارد پنل بازاریاب نمیشه،حتی بازدید های انجام شده از سایت بازاریاب را هم نمایش نمیده.
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خوب مسلما باید تنظیمات درست انجام بدین ، یه عکس از تنظیمات اون صفحه بذارین اینجا تا بررسی کنیم .

الان بعد از عوض کردن قالب یک مشکل بزرگتر بوجود امده و اون هم این که دیگر صفحه بازاریاب نمیاد.

http://ccli.ir/modules/trackingfront/stats.php

ضمنا از قسمت ماژولها نمیتوانم ماژول trackingfront را پیدا کنم در حالیکه داخل پوشه مازول ها هست

این هم تصویر تنظیمات

http://ccli.ir/others_ccli.ir/bazaryabi.jpg

لینک به دیدگاه

تصویری که گذاشتید به نظر نسخه ۱.۴ نیست. تاپیک در مورد نسخه ۱.۴ هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

بله پرستا شاپ من 1.5.4.1 هست ولی این ماژول بر روی پرستا بود،یعنی ماژول بازاریابی بر روی 1.5.4.1 نداریم؟
لینک به دیدگاه

فکر میکنم تفاوت هایی در آدرس ها هست و آدرس هایی که این جا گفته شده درست عمل نخواهند کرد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

خوب یعینی کاری نمیشه کرد؟

تفاوت در چه آدرسهایی؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من هم با این بخش در پرستا ورژن 1.5.6 مشکل دارم

فولدر ماژول در هاست نصب هست ولی تو قسمت ماژول ها از بخش مدیریت چیزی پیدا نمیشه!

درضمن لینک دسترسی بازاریاب یا همون ارجاع دهنده کار نمیکنه. میگه این صفحه موجود نیست.

واسه بازاریاب بخشی درست کردم با یوزر و پسوورد ولی وقتی ذخیره میکنی میاد بیرون تو فهرست درصد و بقیه رو صفر نشون میده.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

تا زمانی که سفارش را در قسمت سفارش ها به حالت "فرستاده شده" تغییر ندهید در قسمت بازاریابی درصد فروش ثبت نمی شه

دوستان من با این قسمت پرستاشاپ کار کردم وتست هم کردم درست کار می کنه

فقط برای نشان دادن درصد فروش در قسمت بازاریابی سفارش ثبت شده باید به حالت "فرستاده شده" قرار داده بشه تا در طرف بازاریابی فروش و درصد فروش نشان داده بشه

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

حالت "فرستاده شده" نداره ولی گزینه ارسال شده داره که سفارش رو به این وضعیت هم تغییر میدیم ولی بازم در طرف بازاریابی فروش و درصد فروش نشان داده نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...