رفتن به مطلب

ارتقا ورژن PHP در پرستا شاپ و مشکلات آن!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند سال پیش برای فروشگاهم پرستا شاپ 1.6 نصب کردم و از اون موقع روش انواع ماژول ها و تنظیمات رو انجام دادم.
البته میدونم نهایتا باید به 1.7 کوچ کنم و احتمالا همه کارارو از اول انجام بدم

اما الان مشکلی که به وجود اومده اینکه هاست وب سایت گفته ورژن PHP های 5.6-7.0-7.1-7.2 منسوخ شدن و قراره حذفشون کنه و باید ورژن هاست رو بزارم روی 7.3

اما وقتی ورژن رو تغییر میدم وب سایت از دسترس خارج میشه و بالا نمیاد

نمیدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم !  آیا درسته برم روی 1.7 یا میتونم با تغییراتی روی همین 1.6 هم مشکل رو برطرف کنم

اصلا اگر برم روی 1.7 مشکل حل میشه یا پرستا بازم با پی اچ پی 7.3 مشکل داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خطایی که دریافت می کنید به دو دلیل هست:

۱. پرستاشاپ ۱.۶.۱ با پی اچ پی ۷.۲ به بالا سازگار نیست.

۲. ماژول هایی که نصب کردید احتمالا با پی اچ پی بالاتر سازگار نیستد.

در مجموع توصیه میشه به ۱.۷ مهاجرت کنید. البته پروسه مهاجرت به ۱.۷ پیچیدگی های خاص خودشو داره و قالب های ۱.۶ روی ۱.۷ قابل نصب نیستند و همینطور بسیاری از ماژول ها ممکنه با این نسخه سازگار نباشند یا نسخه سازگارشون نیاز به نصب و تنظیم مجدد داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، admin گفته است :

خطایی که دریافت می کنید به دو دلیل هست:

۱. پرستاشاپ ۱.۶.۱ با پی اچ پی ۷.۲ به بالا سازگار نیست.

۲. ماژول هایی که نصب کردید احتمالا با پی اچ پی بالاتر سازگار نیستد.

در مجموع توصیه میشه به ۱.۷ مهاجرت کنید. البته پروسه مهاجرت به ۱.۷ پیچیدگی های خاص خودشو داره و قالب های ۱.۶ روی ۱.۷ قابل نصب نیستند و همینطور بسیاری از ماژول ها ممکنه با این نسخه سازگار نباشند یا نسخه سازگارشون نیاز به نصب و تنظیم مجدد داشته باشه.

متشکرم

بنده هم سوالم همینه

مشکلی نیست نهایتا مهاجرت به 1.7 رو شروع میکنم.
ولی میخواستم بپرسم آیا سازگاری 1.7 با ورژن های جدید php کامله و آیا الان 1.7 شرایط استیبل داره و میشه ازش به عنوان یه فروشگاه استفاده کرد ؟

فقط ماژول درگاه داشته باشه کافیه و فروشگاه بنده نیاز به ماژول های خاصی نداره

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ در 11:03، katooniland گفته است :

متشکرم

بنده هم سوالم همینه

مشکلی نیست نهایتا مهاجرت به 1.7 رو شروع میکنم.
ولی میخواستم بپرسم آیا سازگاری 1.7 با ورژن های جدید php کامله و آیا الان 1.7 شرایط استیبل داره و میشه ازش به عنوان یه فروشگاه استفاده کرد ؟

فقط ماژول درگاه داشته باشه کافیه و فروشگاه بنده نیاز به ماژول های خاصی نداره

بله الان آخرین نسخه ۱.۷ پرستاشاپ در این لحظه (۱.۷.۸.۲) با پی اچ پی ۷.۴ سازگار هست و مشکلی نداره.

ماژول پرداخت آی پرستا هم نسخه رایگان و هم نسخه تجاری کاملا با ۱.۷ سازگار هستند.

لینک به دیدگاه

متاسفانه تو نصب پرستا 1.7.8.2 به مشکل خوردم و ارور های زیر رو در 75 درصد نصب دارم

1: An exception occurred while executing 'SELECT t0.id_tab AS id_tab_1, t0.id_parent AS id_parent_2, t0.position AS position_3, t0.module AS module_4, t0.class_name AS class_name_5, t0.route_name AS route_name_6, t0.active AS active_7, t0.enabled AS enabled_8, t0.hide_host_mode AS hide_host_mode_9, t0.icon AS icon_10, t0.wording AS wording_11, t0.wording_domain AS wording_domain_12 FROM ku_tab t0 WHERE t0.class_name = ? LIMIT 1' with params ["AdminGamification"]: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away

---

1: HTTP 500 - error -
Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، katooniland گفته است :

متاسفانه تو نصب پرستا 1.7.8.2 به مشکل خوردم و ارور های زیر رو در 75 درصد نصب دارم

1: An exception occurred while executing 'SELECT t0.id_tab AS id_tab_1, t0.id_parent AS id_parent_2, t0.position AS position_3, t0.module AS module_4, t0.class_name AS class_name_5, t0.route_name AS route_name_6, t0.active AS active_7, t0.enabled AS enabled_8, t0.hide_host_mode AS hide_host_mode_9, t0.icon AS icon_10, t0.wording AS wording_11, t0.wording_domain AS wording_domain_12 FROM ku_tab t0 WHERE t0.class_name = ? LIMIT 1' with params ["AdminGamification"]: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away

---

1: HTTP 500 - error -
Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'

احتمالا مشکل از محدودیت max_allowed_packet دیتابیس سرورتون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...