رفتن به مطلب

هک و مشکلات بازیابی

kimia

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان دیشب سایت من ( از طریق سرور ) و توسط یک هکر آلمانی ع....ی هک شده بود و همه فایل ها رو حذف کرده بود

http://www.zone-h.com/mirror/id/18867566

البته ظاهرا به دیتابیس کاری نداشته چون چند تا از مشتریان رو که دیشب ادیت کرده بودم همچنان در دیتابیس موجود بود

یک فول بکاپ داشتم مربوط به 14 روز پیش

همون فول بکاپ رو فقط متحویات پوشه public رو که همان فایل های پرستا بود آپ کردم ولی الان سایت فقط صفحه اول درست بارگذاری میشه و سایر صفحات کامل لود نمیشه

همچنین در بخش مدیریت صفحات مشتریان و سفارشات کامل بارگذاری نمیشه

از کامپایل هم استفاده کردم نشد که بشه

http://www.best-life.ir/index

htaccess رو مجدد تولید کردم

باز هم تغییری حاصل نشد

راه حل چیست ؟؟

و آیا همون فول بکاپ رو ببرم روی سایت و بعد دیتابیس رو که صبح بکاپ گرفتم ایمپورت کنم ؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز در به کار بردن کلماتتون دقت کنید و فحاشی نفرمائید

سایت و پرستاشاپتون هک نشده بلکه هاستتون رو هک کردن 99 درصد به دلیل نا امن بودن هاستتون و حفره های نفوذی هاستتون

کلا سایتتون هیچیش لود نمیشه چه رسد به صفحه اول و شما احتمالا دارید از کش می بینید

لینک به دیدگاه

من فحاشی نکردم فقط یک واژه ((ع .... )) بکار بردم

سایت هک نشده بلکه از طریق سرور نفوذ کرده

و متاسفانه سرویس دهنده هم بک آپ نداره .

ولی من الان به ادمین دسترسی دارم . احتمالا مشکل مجدد از طرف سرور باشه

چون پشتیبان سرور اعلام کرد :

((با سلام و عرض ادب

اخرین بک اپ ما نیز برای تقریبا همان تاریخ است متاسفانه

یک مشکل امنیتی بود که حل شد عذرخواهی میکنیم.))

همین و بس
لینک به دیدگاه

به نظر من بیشترین قربانیان هک .

باز کردن و پاسخ دادن به ایمیل هایی است که هکر برای آنها فرستاده . خود من چندین بار مورد حمله قرار میگیریم که باید این ایمیل ها را باز نکرد . برای پرستا شاپ هکرهابا درست کردن ایمیل ها و آدرس های جعلی از حفره های مانند فرم های تماس و حتی ارسال نظر استفاده میکنند .

مثال

نام: yfuwvtivf

ایمیل: [email protected]

پیام: It's essential to remember that consuming meals rich in these materials enables growing older when you visit Splendor Low cost. lifecell reviews It is because they are excessive to your skin color shedding its suppleness as we grow old. The current finding that is essential to individuals enthusiastic about anti-getting older goods is the restore of cellular material buy lifecell cream Remedy Makeup more than merely detaching the -wrinkle away from types confront! www.ziki.ccet/en/aid/jhhjdfks-fdkjskfj

لینک به دیدگاه

به نظر من بیشترین قربانیان هک .

باز کردن و پاسخ دادن به ایمیل هایی است که هکر برای آنها فرستاده . خود من چندین بار مورد حمله قرار میگیریم که باید این ایمیل ها را باز نکرد . برای پرستا شاپ هکرهابا درست کردن ایمیل ها و آدرس های جعلی از حفره های مانند فرم های تماس و حتی ارسال نظر استفاده میکنند .

مثال

نام: yfuwvtivf

ایمیل: [email protected]

پیام: It's essential to remember that consuming meals rich in these materials enables growing older when you visit Splendor Low cost. lifecell reviews It is because they are excessive to your skin color shedding its suppleness as we grow old. The current finding that is essential to individuals enthusiastic about anti-getting older goods is the restore of cellular material buy lifecell cream Remedy Makeup more than merely detaching the -wrinkle away from types confront! www.ziki.ccet/en/aid/jhhjdfks-fdkjskfj

دوست عزیز سایت من از طریق سرور هک شده و مشکل امنیتی در پرستا شاپ و هاستم ندارم

لینک به دیدگاه

سربرگ به زودی پاک میشه

همانطور که حدس زده بودم از هاست نامنی هست که مشغول به استفاده هستید

بتره به فکر تعویضش بیفتید و هاستی که بک آپ هم نداره فکر کنم دیگه موندن در اونجا فایده ای براتون نداشته باشه!!!

لینک به دیدگاه

البته بکاپ 10 روز پیش رو موجود دارند ولی نفوذ از طریق سرور بوده و پشتیبان نیز معترف هست ولی مدعی شده مشکل رو بر طرف کرده اند

سربرگ به زودی پاک میشه

همانطور که حدس زده بودم از هاست نامنی هست که مشغول به استفاده هستید

بتره به فکر تعویضش بیفتید و هاستی که بک آپ هم نداره فکر کنم دیگه موندن در اونجا فایده ای براتون نداشته باشه!!!

لینک به دیدگاه

نیازی به حذف سرور نیست

سوال ایشون استفاده دوباره از سایتشون هست.

اگر دیتابیس رو دارید به احتمال زیاد میتونید استفاده کنید و مشکلی نخواهید داشت به جز چند مورد اختلال در سایت

شما بعد از انتقال فایل ها دیباگ رو روشن کنید و خطاها رو ببینید.

لینک به دیدگاه

بحث سر اینه دانوش جان که وقتی الان نتونستن امنیتشون رو تامین کنند فردا نیز دچار این حمله خواهد شد و باز همین مشکلات گریبانگیر ایشون می شه و هاست ها هر هفته باید بک آپ داشته باشند و نه ده روز پیش حداکثر باید 7 روزه باشه

باز جای شکرش باقیه که مدیر هاستتون بهانه های واهی نظیر مشکل داشتن اسکریپتتون و ... نکرده و حمله و عدم نا امن بودن هاستشو پذیرفته!

لینک به دیدگاه

منظور من حذف سربرگ بود که به اشتباه سرور نوشتم

منظورم اینه که دوستمون میتونن دوباره فروشگاه رو راه اندازی کنند و سربرگ بمونه تا مشکلاتشون رو بیان کنند

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من که با اون سرور کلا به سر و کله هم زدیم

نه تنها نتونست ایراد رو مرتفع کنه بلکه گزینه هایی هم که لازم بود برای کارکرد مطلوب پرستا فعال نکرد

کلا فکر کنم سرور توسط یک عده بچه مدرسه ای مدیریت میشه

الان وی پی اس گرفتم و کلیه گزینه ها رو برای پرستا دارم فعال میکنم تا بهترین کارایی رو از پرستا بگیرم

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام دو روزه که یه نفر به اسم گروه هشت میخواد سایت من رو هک کنه میگه یا 80 تومان بده یا سایتت را هک میکنم. میگه نرم افزار سایتت حفره داره ولی من فکر میکنم مشکل از سروره کسی میتونه سایت من رو چک کنه .ممنون

سایت من: nicpc .ir

لینک به دیدگاه

نگران نباشید. یک بکاپ تهیه کنید. تا الان کسی پرستا شاپ رو از طریق باگ امنیتی هک نکرده که این گروه دره پیت بخوان هکش کنن! اگر هم بتونن هک کنن نهایتا از طریق باگ های سرور بتونن که فک میکنم اونم در یه انجمن تخصصی هک مطرح کنید سریع تر به جواب خواهید رسید

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...