رفتن به مطلب

پیغام خطای نصب

پست های پیشنهاد شده

من این ورزن 1.5.2 را دانلود کردم و می خواستم روی لوکال نصب کنم تمام مراحب را می ره اما وقتی به مرحله نصب می رسه در قسمت سوم مراحل نصب یه ÷یغام خطا با این مظمون می ده

1. ایجاد فایل settings.inc

2. ایجاد جداول پایگاه داده

3. ایجاد فروشگاه و زبان پیش‏فرض

خطایی در هنگام نصب رخ داد... که قسمت سوم را یعنی ایجاد فروشگاه و زبان پیش فرض به صورت ضربدر خورده و قرمز در میاد و ادامه نصب متوقف می شه و تو 25% می مونه و صفحه اصلی سایت هم بالا نمیاد مشکل از چی می تونه باشه ؟

ضمناً می خواستم ببینم نمیشه ورژن قبلی را با این آپدیت کرد یعنی 9-4-1 را به 0-2-5-1 ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خطاهای سرور در error_log ذخیره میشه. کنترل پنل هم دسترسی هایی به بخش خطاها میده که توصیه میشه استفاده کنه.

هم در cpanel هست و هم direc admin

لینک به دیدگاه

آقا من روی لوکال هاست دارم تست می کنم. من نرم افزار وب سرورم را هم عوض کردم و توی فایل php_error این خطا به ثبت رسیده بود

[11-Jan-2013 22:23:12] PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp\www\p1-5-2\classes\Language.php on line 414

[11-Jan-2013 22:23:12] PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp\www\p1-5-2\classes\Language.php on line 427

مشکل از کجاست ؟ من توی این فایل را هم یه سرچی کردم اما چیزی دستگیرم نشد

لینک به دیدگاه

آقا من مشکلم را با یک وب سرور دیگه حل کردم اما چه جوریه و یعنی کی میشه پرستا 1.4.9 را به 1.5.2 به روز رسانی کرد ؟ و اصلاً این امکان وجود داره یا خیر ؟ یا اینکه بروبچه های پرستا قصد دارن زحمتش را بکشن را خیر ؟ ممنون می شم اگه جواب بدید.

لینک به دیدگاه

ارتقا از طریق روش دستی ممکن هست.

نسخه انگلیسی را روی یک پوشه جدا بریزید و یک کپی کامل از دیتابیس رو به اون متصل کنید. و پس از ارتقا به روش دستی که در بخش آموزش سایت هست میتونید فایل های نسخه فارسی رو روی هاست قرار بدید و دیتابیس رو به اون متصل کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

بنده می خوام نسخه تک 1.5.2 را روی لوکال نصب کنم خطا در نصب میده؟

--------------------

ایجاد فایل settings.inc

ایجاد جداول پایگاه داده ایجاد فروشگاه و زبان پیش‏فرض

خطایی در هنگام نصب رخ داد...

شما میتوانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلیبازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه اینجا

-----------------------------------------

الان دقیقا بفرمایید من چکار کنم : اولا

بعد اگر بخوام رو هاست بریزم ممکن هست به چه مشکلاتی برخورد کنم؟ :دوما

خیلی خیلی بنده رو ببخشید و عف کنید :سوما

لینک به دیدگاه

همین آدرس رو من پیدا کردم اما خطایی ثبت نشده بود ولی توی خود پوشه پرستا شاپ تو مسیر

E:\xampp\htdocs\prestashop\log\20130204_installation.log

نوشته :

*ERROR* 2013/02/03 - 18:28:53: روی ورودی Table 'ps_access' already exists خطای SQL رخ داده است

توی وب اینترنت اکسپلورر هم تو این قسمت میمونه و خطا میده.بار اول تو 13% بار دوم توی 25%

1. ایجاد جداول پایگاه
    داده

1. روی ورودی Table 'ps_access' already exists خطای SQL رخ داده
      است

چند بار امتحان کردم این آخره تا 29% میره

1. ایجاد فروشگاه و زبان
    پیش‏فرض

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منم هم درنصب مشکل دارم

1-آیا گزینه magic qoutes در PHP غیر فعال است؟ (توصیه شده)--->>کجا و چجوری فعالش کنم؟

2-حداقل یک جدول با پیشوند مشابه پیدا شد، لطفا پیشوند پایگاه داده خود را

تغییر دهید یا جداول آن را پاک کنید.--->>این جدول چیه و چجوری میشه

پاکش کرد؟

3-در مرحله بعد(چهارم)---->>استقرار جداول پایگاه داده ... 34%<<-----

ویرایش --->>

البته الان پیغامش یه چیزه دیگش:

تنظیم اطلاعات فروشگاه... 50%

شما میتوانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه اینجا کلیک کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما میتوانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه اینجا کلیک کنید.

چکار کنم؟کمک http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/confused.gif http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/rolleyes.gif

لینک به دیدگاه

1. میتونید به سرویس دهنده هاستتون بگین براتون فعالش کنن

2 و 3! . هر دو بر میگرده به این که یک بار نصب رو ناقص انجام دادید. وارد phpMyadmin در هاستتون بشید و نام پایگاه داده ای رو که ساخته بودید پیدا کنید و روش کلیک کنید سپس تمام جداول داخلش رو انتخاب کنید و روی drop کلیک کنید

سپس دوباره مراحل نصب رو انجام بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا من کارم شده روزی صد بار نصب میکنم ، ارور میده دیتا بیس رو پاک میکنم دوباره امتحان میکنم .

حتی نسخه 1.5.3 رو هم نصب کردم تا 38% رفت بعد خطا داد

1. Create settings.inc
    file
  2. Create database
    tables
  3. Create default shop
    and languages
  4. Populate database
    tables

38%

من که موفق نشدم تو لوکال اینو نصب کنم.

سواب کنه یه نفر بیاد به ما یاد بده خیلی سواب داره!!! :D

یکی تو لوکال خودش نصب کنه و از دیتا بیس اون بک آپ بگیره بعد همه رو فشورده کنه ، ارسال کنه تو سایت ......راهی به ذهنم نمیرسه.

لینک به دیدگاه

من رو لوکال نصب کردم و نرم افزارم XAMPP 1.8

تو خود فولدر پرستاشاپ یه لوگ ارور هست که تو فایلش اینو نوشته:

*ERROR* 2013/02/06 - 23:02:54: روی ورودی Table 'ps_access' already exists خطای SQL رخ داده است

موقع نصب 1.5.3 هم اینو ثبت کرده :

*ERROR* 2013/02/06 - 23:10:35: SQL error on query Table 'ps_access' already exists

من که به جایی نرسیدم حتی لوگ ارور خوب هم نداره من تو مسیر آپاچی هم رفتم

E:\xampp\apache\logs

error.log وجود داره اما چیزی توش ثبت نشده

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما اگه از پاک کردن دیتابیس مطمئن هستی، پیشنهاد میکنم از wamp استفاده کن. با اینکه xampp خیلی قویتره ولی بعضی وقتا مشکلاتی داره

لینک به دیدگاه

مرسی ورژن 2.2 WampServer رو دانلود کردم .

سری اول که پرستاشاپ رو تو نصب زدم تا 13% رفت دیتا بیس رو پاک کردم و دوباره امتحان کردم این بار تکمیل پر شد.

از شما خیلی ممنونم -

لینک به دیدگاه

سلام

من نسخه 1.5.2 را روی لوکال نصب کردم درست نصب شد ولی روی سرور اصلی آپ کردم ونصب کردم که در مرحله آخر تا 13% متوقف میشه وپیغامهای زیر رو میده مشکل از کجاست ؟لطفا" راهنمایی کنید-ممنون

--------------------

13%

1. ایجاد فایل settings.inc

2. ایجاد جداول پایگاه داده
    1. روی ورودی Table 'iws_access' already exists خطای SQL رخ داده است

لینک به دیدگاه

sسلام

من موفق شدم پرستا رو بنصبم.

اما ادرس سایتو میزنم این میاد:

Warning: require_once(/home/cqlyrlew/public_html/system/startup.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cqlyrlew/public_html/index.php on line 15

Fatal error: require_once() [function.require]:

Failed opening required '/home/cqlyrlew/public_html/system/startup.php'

(include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cqlyrlew/public_html/index.php on line 15

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...