رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

موقع زدن دکمه پرداخت آنلاین ملت، این پیغام نمایش داده میشه:

1 خطا وجود دارد،

IP نامعتبر است...

ایراد از کجاست

IP که به ملت اعلام کردید اشتباه هست ، IP سرور درست رو بررسی کنید و به بهپرداخت اعلام کنید

از ارائه کننده هاستتون بگیرید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

جدیدا برای من مشکلی پیش اومده که بعد از برگشت از سایت بانک ملت صفحه سفید می آید که این ادرس در آدرس بار نشان میدهد:

http://parstellshop.com/module/bankmellat/validation

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خطا در زمان برگشت از بانک به سایت

سلام.

خطایی در سایت بعد از خرید هنگام برگشت به سایت به وجود میاد. اول وقتی از بانک به سایت برمیگشت صفحه سفید بود و با رفرش میگه خطا اتفاق افتاده.اطلاعات درست نیست.بد دیباگ ماژول بانک ملت رو فعال کردم.این خطا رو نشون میده:

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/amlaktab/public_html/interspire.ir/themes/electromarket/mails/fa/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in/home/amlaktab/public_html/interspire.ir/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.phpon line 2

تیکت هم زدم و آقا بهمن گفت که مشکل از ترجمه ایمیل شاید باشه. ولی من هیچ ترجمه ای رو تغییر ندادم.

یه سری دیتابیس بلا استفاده رو پاک کردم و فضای هاست رو خالی کردم که کش سایت بهتر عمل کنه. ولی متاسفانه خطای جدیدی نشون میده :

TCPDF ERROR: [image] Unable to get image: /img/tmp/product_mini_215_0.jpg

وافعا نمیدونم چیکار کنم دیگه . هر کاری هم میکنم این مشکل رفع نمیشه.کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟

مرسی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز احتمالا تو قسمت تنظیمات + سفارش ها تو اون محل قسمت تنظیمات PDF دو تا گزینه هست که فعالش کردین یکی گزینه فعال کردن عکس محصول در فاکتور و گزینه دوم هم فعال کردن عکس محصول در رسید-تحویل هر دو تا رو غیر فعال کنین تا مشکلتون بر طرف بشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز احتمالا تو قسمت تنظیمات + سفارش ها تو اون محل قسمت تنظیمات PDF دو تا گزینه هست که فعالش کردین یکی گزینه فعال کردن عکس محصول در فاکتور و گزینه دوم هم فعال کردن عکس محصول در رسید-تحویل هر دو تا رو غیر فعال کنین تا مشکلتون بر طرف بشه

تشکر می کنم ازتون دوست عزیز. مشکل با راه حلی که دادید برطرف شد.

ولی یه سوال

من این گزینه رو تغییر نداده بودم و از اول فعال بود و کار هم میکرد. چطور شد که این اتفاق افتاد؟این باگ هست یا علت دیگه ای داره؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

متاسفانه مدتیه درگاه بانک ملت من از کار افتاده و این خطا رو میده

1 خطا وجود دارد

اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر است

به به پرداخت تیکت زدم گفتن نام کاربری و یا رمز عبور رو اشتباه میدین ولی من اونا رو درست تایپ میکنم نمیدونم علت چی هستش

لینک به دیدگاه

سلام 

من این درگاه روی سایتم نصب کردم(پرستا شاپ نسخه 1.6) و عملیات پرداخت به درستی انجام میشه اما مشکلی که هست پول به حساب من نمیاد!!! با اینکه از حساب خریدار کسر میشه!

از بانک پرسیدم گفتن که عملیات ستل و verify رو باید انجام بدین!!! 

چطوری درستش کنم من هیچ اطلاعی ندارم!!!

کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

برای بنده موقعی که مراحل سفارش به صفحه پرداخت میرسه کدهای <head> به درون <body> میاد و باعث میشه بالای سایت فاصله بگیره ...

چکار باید کرد ، کدهارو چک کردم مشکل خاصی نبود.

http://uupload.ir/files/h7kq_untitled.jpg
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

خواهشمند است من را راهنمایی فرمایید که اگر یک درگاه بانکی مانند بانک ملت را در فروشگاه خود داشته باشم و بخواهم درگاه بانک دیگری را مانند پارسیان به فروشگاه اضافه کنم امکان پذیر است یا خیر ؟ در صورت اضافه کردن درگاه بانک جدید ، درگاه بانک قدیمی مثلا در اینجا ملت حذف می شود و دچار اختلال می گردد یا خیر ، هر دو درگاه به صورت کاملا مستقل و دقیق به فعالیت خود ادامه می دهند ؟

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

ممنون از ماژولی که به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادید./

به درگاه بانک ملت متصل میشوم ، مبلغ نیز پرداخت میشه (پیغام سبز) و پس از بازگشت به سایت FATAL ERROR دارم.

نسخه 2.8.2 هم هست.

مبلغی هم از حساب بنده برداشت نمیشود .

متشکرم راهنمایی شما چیه /؟

لینک به دیدگاه

سلام . من فروشگاهم نسخه 1.5 هست . در درگاه بانک قدیمی استفاده میکردم . اما آپی سرورم عوض شد و وب سرویس های درگاه بانک هم عوض شدن .

حالا من نسخه قبلی ماژول رو حذف کردم و نسخه جدید رو نصب کردم . اطلاعات رو هم وارد کردم . آپی هم زنگ زدم به بانک و درست کرد و تغییرش داد اما در حال حاظر زمانی که پرداخت رو میخواهم انجام بدم میگه خطا وجود دارد

1. IP نامعتبر است

الان دو روزه درگیر این موضوع هستم . از اینکه ip من درسته کاملا خیالم راحت هست . چندین بار خودم آپی رو گرفتم و حتی به سرور هم گفتم اونم دقیقا آی پی رو بهم داد . اما همچنان مشکل دارم . لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از ماژولی که به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادید./

به درگاه بانک ملت متصل میشوم ، مبلغ نیز پرداخت میشه (پیغام سبز) و پس از بازگشت به سایت FATAL ERROR دارم.

نسخه 2.8.2 هم هست.

مبلغی هم از حساب بنده برداشت نمیشود .

متشکرم راهنمایی شما چیه /؟

دوستان این سوال پاسخی نداره ؟

لینک به دیدگاه

سلام . من فروشگاهم نسخه 1.5 هست . در درگاه بانک قدیمی استفاده میکردم . اما آپی سرورم عوض شد و وب سرویس های درگاه بانک هم عوض شدن .

حالا من نسخه قبلی ماژول رو حذف کردم و نسخه جدید رو نصب کردم . اطلاعات رو هم وارد کردم . آپی هم زنگ زدم به بانک و درست کرد و تغییرش داد اما در حال حاظر زمانی که پرداخت رو میخواهم انجام بدم میگه خطا وجود دارد

1. IP نامعتبر است

الان دو روزه درگیر این موضوع هستم . از اینکه ip من درسته کاملا خیالم راحت هست . چندین بار خودم آپی رو گرفتم و حتی به سرور هم گفتم اونم دقیقا آی پی رو بهم داد . اما همچنان مشکل دارم . لطفا راهنماییم کنید

کد رو درست وارد کرده اید؟ منظورم رمز بانک و ایناست

لینک به دیدگاه

سلام . مشکلم حل شد . مشکل از بانک بود و اونا ip  رو اشتباه وارد کرده بودند

الان یک مشکل جدید و بد دارم . زمان خرید میره به درگاه بانک . پرداخت انجام میشه و زمانی که با سایت خودم بر میگرده این پیام رو میده :چ

پرداخت بانک ملت

1 خطا وجود دارد

1. خطایی در ثبت سفارش روی داد.

مبلغ به حساب شما بازگشت داده شد.

اطلاعات پرداخت در زیر آمده است. چنانچه مایلید می توانید به جهت پیگیری آن ها را یادداشت نمایید.

شناسه پرداخت: 1045520010731101228
کد مرجع پرداخت: 110210360458

جزئیات فرآیند پرداخت:
» مبلغ از حساب شما کسر شد.
» واریز به حساب فروشنده با مشکل مواجه شد.
» مبلغ به حساب شما بازگشت داده شد.
» خطایی روی داده است. برای اطمینان با خدمات مشتریان تماس بگیرید.

لطفا راهنماییم کنید ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام 

من ماژول رو نصب کردم و اطلاعاتی که بانک برایم ایمیل کرده بود رو وارد کردم مثل شماره ترمینال و یوزر و پسورد اما در حین خرید وقتی رو درگاه کلیک می کنم خطا میدهد:

پرداخت بانک ملت

1 خطا وجود دارد

1. اشکال در تعریف اطلاعات مشتری

« بازگشت

لینک به دیدگاه

با سلام

مشکلی که با ماژول درگاه ملت داریم اینه که بعد از پرداخت مبلغ  ، مشتری در بازگشت به سایت با خطای زیر مواجه میگردد ؛ در صورتیکه سفارش او ثبت و مبلغ نیز به حساب ما واریز گردیده است

http://s3.picofile.com/file/8210938400/1.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...