رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

این مشکل از تی پی ال ماژول هست که کلاس های بوت استرپ رو نداره ، این ماژولو دانلود و نصب کنید : ( اصلاح شده )

http://ipresta.ir/bankmellat_v2.8.2_PS-15-16.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل از تی پی ال ماژول هست که کلاس های بوت استرپ رو نداره ، این ماژولو دانلود و نصب کنید : ( اصلاح شده )

http://ipresta.ir/bankmellat_v2.8.2_PS-15-16.zip

ممنون از پشتیبانی و پیگیری جناب رستم پور.نسخه قبلی ماژول بانک ملت رو پاک کردم و اصلاحیه رو نصب کردم اما مشکل همچنان باقیست...

لینک به دیدگاه

دوباره دانلود و نصب کنید ، ضمنا از بخش کارایی باید کش رو خالی کنید حتما

ممنون مشکل حل شد فقط سایزش با اون ماژول فیش بانکی فرق داره.از طریق css هم که میام درستش کنم بهم میریزه

لینک به دیدگاه

درود 

میخواستم ببینم منم تو قالب الکترومارکت مشکل سایز پرداخت بانک ملت رو دارم با دانلود و نصب فایل نصبی گفته شده مشکلم حل میشه ؟

تصویر ضمیمه شده گویای این مطلبه ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ظاهرا لينك دانلود پرستاشاپ 1.5 و 1.6 به بالا: BankMellat_V2.8_PS-15-16 (دانلود از گیت هاب) مشكل داره و دانلود نميكنه

لطفا راهنمايي بفرماييد

با تشكر

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی باز فکر میکنم شماره سفارش یا order-id همون شناسه تراکنش پرداخت نیست !!! میشه یکی ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟ تو بخش پیام هم که فقط شناسه تراکنش و کد مرجع بانک هست !؟!

لینک به دیدگاه

با سلام

یک دفعه سایتم برای ورود به صفحه پرداخت با عبارت زیر روبرو می شود:

Please Wait...

یک خطا روی داد:

تراکنش با موفقیت انحام شد

و به صفحه پرداخت وارد نمی شود؟!؟!؟
لظفا راهنمایی بفرمایید..

لینک به دیدگاه

برای استعلام تراکنش های برخط بانک ملت ما احتیاج به شماره سفارش داریم چیزی که در سمت مشتری بهش نشون داده میشه ولی در سمت مدیریت نه ؟

چون حتی اگه تراکنشی موفقیت آمیز هم باشه و شناسه پرداخت و کد مرجع بده بازم باید استعلام بشه از طریق  شرکت به پرداخت و بدون شماره سفارش نمیشه این کارو کرد .

حالا کسی میدونه این شماره سفارش واسه مدیریت هم قابل رویت هست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

یک دفعه سایتم برای ورود به صفحه پرداخت با عبارت زیر روبرو می شود:

Please Wait...

یک خطا روی داد:

تراکنش با موفقیت انحام شد

و به صفحه پرداخت وارد نمی شود؟!؟!؟
لظفا راهنمایی بفرمایید..

لطفا راهنمایی کنید از پرستا 1.4 استفاده می کنم یکدفعه اینطوری شده؟

لینک به دیدگاه

استعلام تراکنش های برخط از چه طریقی انجام میشه؟ سایتی برای این کار هست؟

بله ، به پرداخت پورتالی رو برای دیدن تراکنش های مالی داده که هر کسی که درگاه پرداخت اینترنتی داره یوزر و پسی برای وارد شده به این پورتال داره .

یکی از قسمتهای پورتال به پرداخت استعلام تراکنش های برخط (آنلاین) هست ... برای زمانیکه پول بوسیله مشتری پرداخت شده و هنوز به حساب شما نیومده (یعنی 24 ساعت بعد قراره بیاد) ... که فقط و فقط بوسیله شماره سفارش میتونین استعلام کنین ...

با شرکت به پرداخت که تماس گرفتیم گفتیم وقتی ما یه تراکنش موفق داریم که شناسه تراکنش و کد مرجع میده آیا بازم احتیاجی به استعلام برخط هست ؟ گفتند : بله ... حتما استعلام کنید ... به خاطر همین احتیاج به شماره سفارش در سمت مدیریت هست ...

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام مدتی هست که ضاهرا این درگاه اشکال داره و درست کار نمیکنه بعد از تائید پرداخت به صفحه دوم درگاه نمیره و پیغام زیر را میده با شرکت به پرداخت هم صحبت کردم میگن عیب از طرف شماست ممنون میشم پیگیری نمائید الان دو ماه که درگاه بانک ملت ما کار نمیکنه

پیغامی که میده بدین شرح است

>> متاسفانه اطلاعات ارسال شده نا معتبر است و شما مجاز به تراکنش نمیباشید<<

لینک به دیدگاه

سلام . از یکشنبه 13 دی ماژول پرداخت ملت سایت من اشکالی پیدا کرده که بلافاصله پس از اینکه می خواد وارد سایت شاپرک بشه ، پیغام session timeout می ده و خارج می شه و صفحه ورود اطلاعات کارت رو نشون نمی ده . هیچ تغییراتی هم روی سرور انجام نشده .

با بانک تماس گرفتم میگن اشکال verify settle دارین . ماژول رو حذف و دوباره نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد.

عکس از صفحه سایت هم تونستم بگیرم که URL زیر رو نمایش میده . لطفا راهنمایی کنین .

https://bpm.shaparak.ir/pgwchannel/timeout.mellat?RefId=B596B26B05DAEDE4

لینک به دیدگاه

سلام . مرسی از ماژل ...

ماژول رو نصب کردم و مشخصات بانک رو هم وارد کردم ولی از فروشگاه محصول سفارش میدم و گرداخت " ملت " رو میزنم .

اررو زیر رو میده !؟!؟!؟

پرداخت بانک ملت

1 خطا وجود دارد

1. اشکال در تعریف اطلاعات مشتری

و بالای صفحه

Notice: Undefined offset: 1 in /home2/viplenov/domains/lenovovip.ir/public_html/modules/bankmellat/bankmellat.php on line 256

این میاد !

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من در بازگشت از صفحه بانک ، با صفحه سفید مواجه میشم که همونطور که دوستان گفتن ناشی از تداخل ماژول های دیگر (دقیقا ماژول پیامک) هستش.

حالا این خطای php رو چطوری میشه رفع کرد؟

لینک به دیدگاه

زمانی که تکمیل فرایند خرید رو انتخاب میکنیم در هنگام برگشت به سایت ارور میده و سفارشی هم ثبت نمیشه دیباگ روشن کردم حجم کداش زیاد نمیتونم اپلودش کنم 6 مگ

البته با بانک ملت مسئول بخش در گاه پرداخت صحبت کردم:

27312734 شماره تماسشونه

مشکل به این صورته که اگر مشتری تا 15 ثانیه صبر نکنه و دکمه تکمیل خرید بزنه برمیگرده به سایت و ارور fotal eror میبینه سفارشش هم ثبت نمیشه

ولی اگر 15 ثانیه صبر کنه و بعد دکمه تکمیل سفارشو بزنه مشکلی وجودنداده و سفارش به درستی ثبت میشه

البته مسئول در گاه پرداخت میگه به برنامه نویستون بگید که زمان 15 ثانیه رو تو ماژول کم کنه من متوجه نشدم منظورش چیه

اینو تو انجمن هم گزاشتم اگر کسی مشکل مشابه منو داره متوجه باشه

post-79-0-65721900-1453379263_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من اطلاعات درگاه بانک ملت رو دریافت کردم و نصبش کردم

الان وقتی پول رو مشتری واریز میکنه از حسابش کم میشه و بلافاصله مجددا به حسابش واریز میشه و داخل سایت هم این پیغام براش نمایش داده میشه:

1 خطا وجود دارد

1. خطایی در ثبت سفارش روی داد.

با پشتبانی بهپرداخت که تماس گرفتم گفتن بخاطر نصب نبودن تابع Verify setel  روی سایته-الان باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...