رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

ارسالی امروز, 04:44 PM

با سلام

من وقتی پرداخت رو انجام میدم بعد از انتقال از صفحه بانک ملت یک صفحه سفید ایجاد میشه و تاییدیه پرداخت نمیگه

ایمیل هم برای مشتری ارسال نمیشه که تاییدیه ی پرداخت و خریدش باشه.خودم تست زدم و همین جور بود .

البته سفارش توی سایت ثبت میشه و پول هم واریز میشه

http://www.mehrabstore.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

وقتی در انجمن برای پرسشی پاسخی وجود نداره باید از بخش تیکت اقدام کنید تا کارشناسان فنی ما مشکل سایت شما رو بررسی کنند.

چنانچه با روشن کردن دیباگ خطایی نمیبینید نهایتش میتونید خطاهای سرور رو چک کنید و کمکی بیش از این نمیشه کرد.

لینک به دیدگاه

وقتی در انجمن برای پرسشی پاسخی وجود نداره باید از بخش تیکت اقدام کنید تا کارشناسان فنی ما مشکل سایت شما رو بررسی کنند.

چنانچه با روشن کردن دیباگ خطایی نمیبینید نهایتش میتونید خطاهای سرور رو چک کنید و کمکی بیش از این نمیشه کرد.

ممنون

اما فکر نکنم این همه خشونت لازم باشه ها

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و احترام. من این ماژول رو نصب کردم، کد های مورد نیاز برای اتصال همه چی اوکی کردم.

فرآیند پرداخت توسط مشتری صحیح و سالمه . اما وقتی مشتری سفارشیو پرداخت می کنه توی پنل مدیریت  به اشتباه مینویسه وضعیت "خطای پرداخت"  و اینکه پرداخت مشکوک است و این حرفا. همچنین ایمیل خطای پرداخت هم به مشتری ارسال می کنه. درحالی که پرداخت موفق بوده .

این مشکل از کجاست. چجوری برطرف میشه؟ (آخرین ورژن ماژول بانک ملت | پرستا 1.6 - هیچ ماژول خاصی هم ندارم رو سایت.)

لینک به دیدگاه

سلام 

بیشتر وقتها سایت به بانک وصل نمیشه در صورت وصل شدن بعد از پرداخت وجه برگشت خوبی انجام نمیشه در صورتی که وجه از حساب مشتری کم میشه 

لطفا راهنمایی کنید برای رفع کامل این مشکل چه باید کرد مشکل از کجا هست 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من یه مشکلی دارم می خواستم ببینم من تو سایتم قیمت ها رو به تومان وارد کردم ولی توی ماژول بانک ملت که از سایت شما دانلود کردم مثلا 15000 تومان رو 15000 ریال می نویسه 

چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

درود و احترام دوستان؛

ممکنه لطفا راجع به خطای زیر راهنمایی کنید:

Please Wait... یک خطا روی داد:

تراکنش با موفقیت انحام شد

پرستا 1.4 ، کانفیگ هم صحیحه. ممنون.
لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام 

وقتی خرید رو میزنیم وارد صفحه پرداخت میشه ... پرداخت هم انجام میشه از حساب هم کم میشه ولی به محض ورود به سایت این پیغام رو میده 
متاسفانه، اطلاعات ارسال شده نامعتبر است و شما مجاز به انجام تراكنش نمي باشيد
و بعد از چند دقیقه پول به حساب بر میگرده 
با پشتیبانی به پرداخت صحبت کردم میگن "به برنامه نویس بگید تنظیمات مربوط به صفحه ی کال بک رو چک کنند"

خوب باید الان چه کار کنیم ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام 

من درگاه بانک ملت رو با ماژول سایت خودتون راه اندازی کردم ولی بعد از عملیات پرداخت به سایت برگشت نمی خوره و در صفحه /module/bankmellat/validation

می ماند و صفحه سفید است و بعد از یک رفرش کردن به سایت می رود و می نویسد خطا رخ داده سبد خرید خالی است و پول از حساب کم می شود ولی به حساب بانک ملت واریز نمی شود

مشکل از کجاست

متن ارور در صفحه سفید اینه

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/kermanma/domains/kermanmall.com/public_html/modules/bankmellat/lib/nusoap.php:904) in/home/kermanma/domains/kermanmall.com/public_html/modules/smsnotifier/lib/nusoap/nusoap.php on line 935

لطفا یکی راهنمایی کنه خیلی نیاز دارم

لینک به دیدگاه

متوجه شدم که اگر ماژول پیامک رو غیر فعال کنم بدون هیچ مشکلی پرداخت انجام می شه

می شه مشکل تداخل این دو ماژول رو حل کرد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام دوستان و اساتید محترم.

من درگاه پرداخت رو نصب کردم و آی دی ترمینال و... به درستی وارد کردم. آی پی هم در به پرداخت ثبت کردم.

اما مشکلی که الان داریم این است که با خطای "اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر است" مواجه میشیم. (حتی رمز درگاه رو ریست کردیم و دوباره امتحان کردیم بازم نشد که نشد :) )

میدونید مشکل از کجاست و باید چکاری برای رفع اون انجام داد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و اساتید محترم.

من درگاه پرداخت رو نصب کردم و آی دی ترمینال و... به درستی وارد کردم. آی پی هم در به پرداخت ثبت کردم.

اما مشکلی که الان داریم این است که با خطای "اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر است" مواجه میشیم. (حتی رمز درگاه رو ریست کردیم و دوباره امتحان کردیم بازم نشد که نشد :) )

میدونید مشکل از کجاست و باید چکاری برای رفع اون انجام داد؟

مطمئن بشین که اطلاعات رو جا به جا وارد نکرده باشید

مطمئن بشید که زمانی که اطلاعات رو کپی و پیست می کنید فاصله ای چیزی قبلش نیفتاده باشه

از ماژول های دیگه هم بهره ببرید ببنید روی اونها هم کار نمی کنه؟

لینک به دیدگاه

مطمئن هستم درست وارد کردم اطلاعات رو اما در بیشتر مواقع در بخش TeminalID یک فاصله میوفته که هرکاری کردم حذف بشه نشد.

نسخه پرستاشاپ من 1.6 هست و ماژول درگاه بانک ملتی هم که نصبه با نسخه پرستاشاپ همخوانی داره.(اگه به غیر از ماژول بانک ملت هست اینجا لینک بدید. ممنون)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...