رفتن به مطلب

فارسی سازی قالب Jewerly

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان این قالب قبلا فارسی نشده مثل اینکه.. اگر فارسی شده لطفا لینک قرار بدید و اگر هم نشده لطفا دوستان عزیز لطف کنن فارسیش کنن .. به نظر خودم خیلی قشنگه و میخوام استفاده کنم ولی هیچی از فارسی سازیه پرستاشاپ سر در نمیارم.. لطف میکنید

لینک سایت اصلی : http://www.omegatheme.com/prestashop/ot-jewelry-jewelry-online-store-prestashop-theme.html

دمو : http://demo.omegatheme.com/prestashop/ot_jewelry/

لطفا اگه دوست عزیزی خواست فارسیش کنه اطلاع بده منتظر باشیم :)

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر از قالب خوشتون اومده و میخواید استفاده کنید، باید اول قالب رو بخرید و بعد به یکی از مدیران کار بلد بسپارین تا براتون ترجمه و راستچین کنن.

لینک به دیدگاه

یک مجموعه قالب فارسی شده که به زودی افزوده میشه. علت افزوده نشدنش هم اینه که تا 90 درصد راست چین هستند و نیاز به کامل سازی دارند.

لینک به دیدگاه

قالبش خیلی قشنگه و واسه ی جواهر آلات هم که خیلی مرتبط هست.. خصوصا اینکه این قابلیت صفحه بندی محصولات هم داره ;)

اقا پرستاشاپ که این قابلیته رو دیفالت داره !! اینو نمیدونستید تا حالا ؟!!!! :s :s

حتی قالب دیفالت هم این قابلیت رو داره :D

لینک به دیدگاه

سلام

اگر از قالب خوشتون اومده و میخواید استفاده کنید، باید اول قالب رو بخرید و بعد به یکی از مدیران کار بلد بسپارین تا براتون ترجمه و راستچین کنن.

دوست من این قالب رایگان هستش

این هم لینک دانلودش

http://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=56753

راستش قالب هایی که فارسی شده رو هرچی دیدم هیچ کدوم زیبایی نداشتن و یا اینکه با پرستاشاپ 1.5 سازگاری ندارن.. برای ورژن 1.5 هیچ قالبی نیست ؟ این قالب هایی که فرمودین برای ورژن 1.5 دارین فارسیشون میکنین ؟

نمیدونم چرا پرستاشاپ مثل سیستم های دیگه تنوع قالب فارسی نداره.. برای هر سیستم محتوایی کلی قالب فارسی رایگان وجود داره که میشه شخصی سازیشون کرد با سلیقه شخصی.. ولی پرستاشاپ با وجود اینکه قالب های رایگان خارجی بسیار زیبایی براش طراحی شده ولی هیچ کدوم فارسی و راستچین نشدن.. مثلا 2 نفر رو میشناسم که رو آوردن به پرستاشاپ فارسی و از امکاناتش خیلی راضی بودن ولی به خاطر نبودن قالب فارسیه مناسب به سیستم های دیگه کوچ کردن.. به نظر بنده مسئولین پرستاشاپ فارسی مدتی رو برای فارسی سازیه قالبهای رایگان و شیک خارجی و یا ساخته قالب هایی با سلیقه خودشون اختصاص بدن و منتشر کنن که پرستاشاپ فارسی بتونه حرف بهتری میون سیستم های دیگه برای گفتن داشته باشه.. یک سیستم مدیریت محتوا 50% به کارایی و امکانات و 50% به قالب ها ، ماژول ها و تنوع گرافیکی وابسته هست که متاسفانه پرستاشاپ فارسی برعکس امکانات بسیار خوبی که داره در 50% دوم یعنی قالب بسیار ضعیف هست..حتی مسئله دیگه اینه که قالب هایی که برای ورژن های قبلی طراحی شدن هم با ورژن های جدیدتر سازگاری ندارن یعنی الان بنده که از ورژن 1.5 استفاده می کنم هیچ قالبی به جز قالب دیفالت نمیتونم استفاده کنم به صورت فارسی .. نکته مهم تر اینه که این یک سیستم فروشگاهی هست که با سیستم هایی مثل نیوک و وردپرس کاراییه متفاوتی داره و تقریبا تمام اشخاصی که میخوان فروشگاه اینترنتی راه بندازن هزینه طراحی قالب نمیدن چون معلوم نیست کارشون بگیره یانه و بعد از اینکه کارشون جا بیفته هزینه میدن برای قالب..مثلا خوده بنده تا وقتی از اینکه کارم میگیره یا نه مطمئن نشم و درآمدی ازش نداشته باشم 100% هزینه ای مثل 300 - 400 هزار تومن رو نمیتونم برای طراحی بدم.. امیدوارم به زودی نمونه های بسیار متنوعی از قالب ها به صورت فارسی در این انجمن قرار بگیره که 100% هم برای مسئولین و هم برای کاربران پرستاشاپ فارسی سود و منفعت بیشتری به همراه خواهد داشت..

با سپاس

لینک به دیدگاه

اقا پرستاشاپ که این قابلیته رو دیفالت داره !! اینو نمیدونستید تا حالا ؟!!!! :s :s

حتی قالب دیفالت هم این قابلیت رو داره :D

اولا از دوستمون که تاپیک را باز کردن، عذرخواهی می کنم که بحثشون را به جای دیگه می برم، ولی بهمن جان این قابلیت وردپرسی کردن که محصولات قدیمی در صفحات قدیمی برن و پایین صفحه 12345 >> بیاد را از کجای پنل مدیریت باید تنظیم کنم؟ اون سربرگ تنظیمات / محصول نمایش در هر صفحه (که 10 هست) / نشد ها

دوست من این قالب رایگان هستش

این هم لینک دانلودش

http://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=56753

راستش قالب هایی که فارسی شده رو هرچی دیدم هیچ کدوم زیبایی نداشتن و یا اینکه با پرستاشاپ 1.5 سازگاری ندارن.. برای ورژن 1.5 هیچ قالبی نیست ؟ این قالب هایی که فرمودین برای ورژن 1.5 دارین فارسیشون میکنین ؟

نمیدونم چرا پرستاشاپ مثل سیستم های دیگه تنوع قالب فارسی نداره.. برای هر سیستم محتوایی کلی قالب فارسی رایگان وجود داره که میشه شخصی سازیشون کرد با سلیقه شخصی.. ولی پرستاشاپ با وجود اینکه قالب های رایگان خارجی بسیار زیبایی براش طراحی شده ولی هیچ کدوم فارسی و راستچین نشدن.. مثلا 2 نفر رو میشناسم که رو آوردن به پرستاشاپ فارسی و از امکاناتش خیلی راضی بودن ولی به خاطر نبودن قالب فارسیه مناسب به سیستم های دیگه کوچ کردن.. به نظر بنده مسئولین پرستاشاپ فارسی مدتی رو برای فارسی سازیه قالبهای رایگان و شیک خارجی و یا ساخته قالب هایی با سلیقه خودشون اختصاص بدن و منتشر کنن که پرستاشاپ فارسی بتونه حرف بهتری میون سیستم های دیگه برای گفتن داشته باشه.. یک سیستم مدیریت محتوا 50% به کارایی و امکانات و 50% به قالب ...

با سپاس

مقایسه پرستاشاپ با CMS های وردپرس، جوملا و ... به نظرم منطقی نیست و از لحاظ انعطاف در تنوع قالب پرستاشاپ بی نظیره.. شما اگر قالب خاصی مد نظرت هست با دوستان و مدیران انجمن در میون بذار با بهترین کیفیت برات درست می کنن... اینکه به امید فروش قالب بزنن و روی دستشون بمونه به نظرم عقلانی نیست...

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوست من بنده خودم هم موافقم قابل قیاس با وردپرس و .... نیست.

منظور بنده در کاراییه سیستم هست.. وردپرس - نیوک - جوملا و سیستم های مشابه کاربردشون فروشگاهی نیست. البته میشه اونها رو تبدیل به فروشگاه کرد ولی منظور بنده اینه که پرستاشاپ فقط به منظور راه اندازی فروشگاه میشه ازش استفاده کرد و چون کاربرانش تنها فروشندگان هستن بدون شک پرداخت هزینه طراحی قالب اختصاصی در ابتدای کار برای فروشندگان معقول نیست.. پس باید قالب های فارسی شده رایگان متنوع برای این سیستم طراحی و ارائه بشه که هم به کاربران سیستم افزوده بشه ، هم قدرت پرستاشاپ فارسی در بین سیستم های فارسیه دیگه کاملا از نظر تنوع قالب به چشم بیاد و هم اینکه فروشندگانی که به این سیستم رو میارن میتونن از میون قالب های متنوع رایگان یکی رو انتخاب کنن و در نهایت اگر در کارشون موفق بودن و خواستن ادامه بدن یک قالب اختصاصی برای خودشون سفارش بدن که قطعا اینطور خواهد بود.. به طور مثال در حال حاضر خوده بنده قصد راه اندازی فروشگاه محصولات ساخت موسیقی رو دارم و تنها چند قالب انگشت شمار در روبروی خودم برای انتخاب دارم که یا با ورژن 1.5 سازگاری ندارن و یا طرح مناسبی مرتبط با موضوع فروشگاه من ندارن .. واضح تر بخوام بگم فقط قالب دیفالته ورژن 1.5 رو میتونم سالم استفاده کنم که 100% به کارم نمیاد..

لینک به دیدگاه

ببینید پرستاشاپ تو کل دنیا قالب رایگان کم داره نه فقط در ایران . کم کم قالب های بیشتری اضافه میشن به بازارچه ، اما انتظار قالب آنچنانی نداشته باشین یا قالب صد درصد رایگان ، تنها کاری که میشه کرد طراحی قالب های ارزان متناسب با امکانات هستش .

این حرف هم کاملا اشتباهه که اول با قالب رایگان شروع میکنیم بعدا اگه کارمون گرفت قالب اختصاصی سفارش میدیم . هیچ فروشگاه موفقی تو دنیا وجود نداره که با قالب رایگان شروع کرده باشه ، باید بگم کلا فردی که شک داره موفق میشه یا نمیشه اصولا نباید ریسک کنه و فروشگاه بزنه چون صد درصد شکست میخوره با این تفکر .

برای راه اندازی فروشگاه آنلاین موفق باید :

اول اسکریپت مناسب پیدا کرد ( پرستاشاپ ) :)

قالب خوب پیدا کرد یا هزینه ای برای طراحی قالب اختصاصی کنار گذاشت ( یه قالب متناسب با محصولات )

هزینه ای برای تبلیغات ، برای بازاریابی باید حتما اول کار داشته باشین

محصولات مناسب داشته باشین و یک ایده خوب ، باید خودتون رو جای مشتری بذارین و ببینید که خودتون از خودتون خرید میکردین اگه جای مشتری بودین ؟

برای یکسال آینده ، برنامه ریزی سه ماهه انجام بدین و تو هر سه ماه یک هدف رو دنبال کنید و برای کل سال اول هم یک برنامه و هدف کلی داشته باشین .

با در نظر گرفتن این چیزا میشه گفت موفقیت شما تا مرز 70 درصد تضمین میشه .

حالا فکر کنید نه میخواین قالب خوب داشته باشه سایتتون ، نه میخواین برای تبلیغات هزینه کنید ، نه برنامه ای دارین و نه برای بازاریابی کاری انجام داده این و مهم تر از همه مطمئن هم نیستین کارتون میگره یا نه ( که روحیه 90 درصد کار هستش ) با این حساب نمیتونید امیدوار باشین کارتون میگیره و بعدا واسه سایتتون هزینه میکنید .

یعنی در کل به اون مرحله نمی رسین که بخواین بعدا قالب واسه سایتتون سفارش بدین یا ماژول یا هر چیز دیگه ، چون در اوایل کار متوقف خواهید شد . البته خیلی ببخشید من رک میگم :)

چون اینا رو صاحب نظران میگن والا من خودم که چیزی بلد نیستم و شنیده ها و دیده هام رو ذکر میکنم .

البته این حرف درسته که حداقل باید دو سه تا قالب تو بازارچه برای نسخه 1.5 رایگان باشن یا حداقل پولی ( که الان هیچ کدوم نیست ) ولی قول میدم خودم واستون همه نوع قالبی طراحی کنم . فقط نترسید و هزینه کنید و با برنامه پیش برین و سود کنید و پیشرفت . پیشرفت فروشگاه های شما پیشرفت انجمن و پیشرفت خود من هستش .

-----------------

جناب member99 این مورد شاید تو قالبتون نیستش !! ولی تو قالب دیفالت هست شایدم محصولاتتون اونقدر کمه که قالب بندی نمیکنه . ولی این مورد تو پرستاشاپ هست ، یعنی نمیشه که نباشه و برای مثال 1000 تا محصول رو تو یک صفحه نشون بده !!! :)

لینک به دیدگاه

سلام

دانوش جان گفتند که

چندین قالب در دست اقدام هست که به زودی ارائه میشه

در پرستاشاپ 2 3 نفر هستند که همه کارها رو انجام میدن. از ارائه نسخه های جدید و رفع باگ این نسخه ها بگیر تا طراحی قالب و ماژول و آموزش به اعضا و .....

مثلا فکر میکنید نوشتن همین ماژول بانک ملت چقدر زمان میبره ؟

عیب یابی فروتل چی ؟

سازگاری ماژول های بانکی ؟

جواب دادن به سوالات اعضا ؟

تست نسخه جدید ؟

رسیدگی به سفارشات بازارچه؟

رفع مشکل ارتقاء ؟

و خیلی چیزای دیگه که خودتون اگه فکر کنید متوجه میشید که برای تک تک اینها چقدر زمان صرف میشه و شاید بیشتر قدر زحمت های این 2 3 نفر رو بدونید و همچنین سطح انتظاراتتون رو هم پائین بیارید.

لینک به دیدگاه

چند تا نکته رو در مورد دوستانی میخوان بدون هیچ هزینه ای و با حداقل امکانات فروشگاه راه اندازی کنند بگم:

1. شما خودتون رو با یک فروشگاه واقعی مقایسه کنید.

خودتون وقتی میخواید خرید کنید از یه مغازه درب و داغون کوچیک با سیستم سنتی خرید می کنید یا یه فروشگاه شیک و مدرن؟

مثلا فرض کنید بنتون دکور شیک و جذابش توی خیابون جردن رو نداشت میومد یه مغازه کوچیک زشت توی میدون شوش میزد :دی

همون اول ورشکست میشد چه برسه به اینکه بخواد فروشگاهش رو ارتقا هم بده

به قول معروف میگن پول پول میاره شما تا سرمایه گذاری نکنی نتیجه هم نمیگیری چون دنیا دنیای رقابته خصوصا توی اینترنت که این رقابت شدید تر هم هست

2. در مورد اینکه میگید قالب رایگان طراحی کنید بذارید همه استفاده کنند

اولا چند ده نوع شغل و فروشگاه مختلف اینترنتی داریم؟

گیریم 2 تا نه 5 تا نه 10 تا قالب رایگان هم گذاشتیم بازم پاسخگوی نیاز همه نیست و هر کس نیاز به طرح خاص خودش رو داره

3. تامین هزینه ها و کسب درآمد توی پشتیبانی سیستم های رایگان از امکانات جانبی هست و نمیشه قالب رو هم علاوه بر پشتیبانی سنگینی که روی خود سیستم هست رایگان عرضه کرد!

لینک به دیدگاه

درست میفرمائید.. در اینکه تلاش مسئولین برای بروز رسانی ورژن ها و رفع ایرادات و غیره بسیار هست شکی نیست .. اگر تلاششون نبود الان پرستاشاپ فارسی هم نبود.. البته اینهایی که گفتم انتظارات شخصی بنده نبود دوست من.. اینها نکاتی هست که احتمالا به موفقیت بیشتر پرستاشاپ فارسی هم کمک میکنه و 100 البته که بسیار دشوار خواهد بود و تنها حکم یک نظر رو داشت. در رابطه با قالب های رایگان هم به قول دوستمون اگر رایگان هم نباشه با هزینه های معقول باشه که برای فروشنده تازه کار به صرفه باشه.. در مورد اهداف فروشنده هم که فرمودید بله حق با شماست.. بنده منظورم این بود که اگر فروشنده ای که تازه فروشگاهشو میخواد راه اندازی کنه اگر قالب های متنوع و رایگان در اختیار داشته باشه میتونه کمکی باشه برای شروع کارش و کمی که جا افتاد هزینه طراحی قالب اختصاصی رو هم پرداخت کنه. همونطور که فرمودید اگر هدفی وجود نداشته باشه و ایده خوبی در ذهن فروشنده نباشه و به موفقیتش ایمان نداشته باشه یقینا پیشرفتی نخواهد کرد.

جدا از این بحث ها هزینه فارسی سازی یک قالب مثل قالب Jewerly که قرار دادم و یا قالبی با امکانات و طراحی تقریبا مشابه چه قدر هست و چه مدت زمان میبره تا فارسی بشه ؟ بنده یک جا یک قالب نمونه دادم برای طراحی که با شرایط فعلی توان سفارشش رو با قیمتی که دادن ندارم.. شما اگر لطف کنید قیمت فارسی سازی رو اعلام بفرمائید که امیدوارم معقول باشه بنده سفارش رو ثبت میکنم..

لینک به دیدگاه

از طریق بازارچه درخواستتون رو ارسال کنید ( بخش ارتباط با ما + پیام خصوصی ) قالب بررسی و هزینه طراحی برآورد میشه واستون . شاید افراد دیگه هزینه های نامتعارفی بگیرن ، ولی انجمن قیمت منصفانه و معقول برآورد میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...