رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت بانک ملی برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

ماژول به درستی کار میکنه و هیچ ایرادی نداره

ماژول بدرستی کار میکنه، ولی دوستان گقتند که دیگه درگاه دامون نمیده و شده سداد و نمیشه رو این ماژول ست کرد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

آیا این ماژول با سداد کار می کنه ؟ چون تو پست های آخر دوستان گفته بودند کار نمی کنه ؟

نه کار نمیکنه

ولی شما هم مثل من منتظر باش

بچه های سایت دارند روی ماژول سداد بانک ملی کار میکنند.

به زودی فکر کنم آماده میشه

جا داره از همه مدیران سایت تشکر کنیم بابت زحمتی که برای اصطلاح کلیه ماژولهای بانک کشیدند!

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

با سلام. در فروشگاه از ماژول بانک ملی استفاده میکردیم تا اینکه اخیراً با کلیک روی لوگوی ملی به درگاه پرداخت ملی وصل نمیشویم و هیچ خطایی هم مشاهده نمیشود! لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

لینک به دیدگاه

اگر از همه اطلاعات مطمئن هستید باید دیباگ رو روشن کنید تا شاید خطایی نمایش بده

اگر خطایی نبود میتونید درخواست فنی بدید تا همکاران ما بررسی کنند.

لینک به دیدگاه

اگر از همه اطلاعات مطمئن هستید باید دیباگ رو روشن کنید تا شاید خطایی نمایش بده

اگر خطایی نبود میتونید درخواست فنی بدید تا همکاران ما بررسی کنند.

با سلام و تشکر، دیباگ روشن است ولی خطایی مشاهده نشد. لطفا بفرمایید چگونه باید درخواست فنی داد؟ سپاس
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

دوستان من چجوری میتونم url های که به بانک دادم رو عوض کنم ؟

چون ادرس فروشگاهم عوض شده میخوام ادرس url هایی که به بانک دادم رو عوض کنم .

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون از url ها آدرس دامین سایت تان هست یا حتی آدرس برگشتی که قبلاً سرور دامون بانک ملی داشت در هر حال فقط دامین جدید را به بانک ملی بخش سداد بدید و دیگر چیز دیگری نیاز نیست چون سرور سداد ملی بصورت داینامیک هست و خودش به آدرس فروشگاهتون برگشت می خوره و اتوماتیک وار پذیرندگان از دامنون به سداد منتقل شده اند

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام

وقت همه بخیر

سوالم اینه که آیا این ماژول برای نسخه1.6.0.13 هم آماده میشه؟ تاریخ دقیقی میشه بدید چون ظاهرا از یک سال گذشته تا کنون خبری نبوده؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

من قصد گرفتن درگاه بانک ملی سداد دارم، و فرم درخواست اولیه رو به بانک دادم

آیا این ماژول با سداد کار می کنه؟

اگه نمیکنه باید چیکار کنیم وراه حل چیست؟

اگر در قبال هزینه انجام میشه راهنمایی فرمایید

با تشکر از زحمات مدیریت محترم وکارکنان سایت

لینک به دیدگاه

بلی زحمت ماژول ملی نسخه سداد را جناب شریف کشیده اند و به رایگان در اختیار کاربران پرستاشاپ قرار داده اند با نسخه 1.5 و 1.6 پرستاشاپ به خوبی کار می کنه این نسخه قدیمی هست برای دریافت نسخه سداد به لینک زیر بروید

http://ipresta.ir/forum/t5010-1-5-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D8%AF-prestatool-com

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان

من به تازگی برای درگاه بانک ملی ثبت نام کردم

الان ماژول سداد رو باید دانلود کنم یا ماژول خود بانک ملی رو؟

ماژول نسخه 1.6 رو از کجا دانلود کنیم؟

لینک به دیدگاه

باید سداد رو دانلود کنی . الان دیگه درگاهی به نام دامون وجود ندارد چه برای بانک ملی و چه صادرات هرکسی بانک ملی درگاه میگیره سداد هستش برای دانلود هم تو انجمن سداد رو جستجو کنید پیدا می کنید.

لینکش رو در پست قبل از پست شما گذاشتم قبلاً ندیدید؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

برای ماژول پرداخت بانک ملی آدرس های وبسرویس به درگاه شاپرک تغییر پیدا کرده. این تغییرات در ماژول ملی هم اعمال شده یا اینکه خود اینکار را بایستی انجام بدهیم؟

لینک به دیدگاه

این نسخه ای که من لینکش رو گذاشتم روی نسخه 1.5 و 1.6 به درستی کار می کنه و با شاپرک هم ست شده. ضمناً رحمتش رو جناب شریف کشیدند که من مجدداً همینجا از ایشان تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 9 months later...

با سلام و خسته نباشید به اساتید؛

به تازگی اطلاعات درگاه بانک ملی (سداد) رو از بانک دریافت کردم و به توصیه دوستان در پشتیبانی ماژول درگاه پرداخت بانک ملی رو از سایت PrestaStore گرفتم. داخل ماژول چند قسمت برای بانک های مختلف هست، من در قسمت مربوط به درگاه بانک ملی اطلاعات دریافت شده از سداد رو که عبارت از کد پذیرنده، کد ترمینال و کلمه عبور هست رو در ماژول وارد می کنم ولی یک قسمت دیگه هم هست که نوشته خط، و نمیدونم چه مقداری رو در اون قسمت باید وارد کنم و کلا برای چی هستش؟ ممنون میشم که لطف کنید و راهنماییم کنید.

ضمنا وقتی که بدون پر کردن گزینه خط تراکنش تست رو به مبلغ 200 تومن انجام میدم به سایت بانک متصل میشه و زمانیکه اطلاعات کارت و رمز و تاریخ انقضا رو میزنم یه ارور میده که به پیوست میفرستم. حالا این ارور مربوط به همون خط هست که جلوشو خالی گذاشته بودم یا مربوط به تنظیمات دیگه ای میشه؟ خیلی ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن.

post-9504-0-66834200-1466494106_thumb.jpg

post-9504-0-29552300-1466494125_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خطایی که دریافت کردید مربوط به خود سایت بانک هست و ارتباطی با ماژول نداره

با سلام،

در مورد سئوال قبلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید در جلوی تب "خط" در ماژول درگاه آنلاین پرداخت بانک ملی (سداد) چه مقداری باید قرار بدم؟

با سپاس. 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من یه ماژول درگاه بانک ملی را نصب کردم.

بانک یه فایل تکست داده که سه تا کد داره که توی تنظیمات ماژول وارد کردم

و یه فایل زیپ داده توش چندتا فولدر و فایله،

اینارو کجا باید کپی کنم؟ تنظیماتش چجوریه؟

موقع پرداخت روی لوگو کلیک میکنم erro conction میده.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif201301/post_1_1358842027_6304c0378ee0457eb230bc0684a8a110.attach

ماژول پرداخت بانک ملی که توسط آقای رضوی از دوستان و همکاران ما حدود یک سال پیش برای نسخه 1.4 منتشر شد، یکی از بهترین ماژول های بانکی است که تا کنون برای پرستاشاپ طراحی شده. این ماژول دارای دیتابیس اختصاصی بوده و تمام تراکنش های ناموفق را ذخیره میکند و امکان تأیید کردن آن ها را از طریق بخش مدیریت به شما می‏دهد.

پس از انتشار نسخه 1.5 و قول بنده برای اصلاح ماژول های بانکی امروز نسخه شماره 2 بانک ملی که توسط بنده ویرایش شده و با هر دو نسخه 1.5 و 1.4 سازگار است را می توانید دانلود کنید. ضمن این که با اجازه آقای رضوی این ماژول هم به زودی در گیت هاب خواهیم دید.

اما جدای از ویرایش این ماژول یک مژده هم برای استفاده کنندگان از ماژول بانک ملی دارم. یکی از مشکلات بانک ملی ثبت کردن آدرس بازگشت در هنگام افتتاح حساب است و این به معنی است که شما نمی توانید در دو فروشگاه یا اسکریپت مختلف از این بانک استفاده کنید و یا مجبور هستید تا از یک آدرس بازگشت ثابت استفاده کنید و معتبرسازی سفارشات را دستی انجام دهید.

این مشکل هم در این ماژول حل شده و با دور زدن این محدودیت توسط متدهای javascript و php روشی برای بازگشت به فروشگاه استفاده شده! با الگوبرداری از این روش می توانید سایر اسکریپت های طراحی شده برای بانک ملی را هم اصلاح کنید. برای نحوه استفاده به آموزش انتهای مطلب مراجعه کنید.

امکانات ماژول:

جدید: سازگار با نسخه های 1.4 و 1.5

نمایش شماره تراکنش به مشتری برای پیگیری (در بانک)

جدید: نمایش شماره سفارش بانک در بخش مدیریت (در جزئیات سفارش)

نمایش پیام های خطای درست به مشتری

جدید: امکان متغیر کردن آدرس بازگشت با شیوه ای ابتکاری!

امکان معتبرسازی سفارشات تأیید نشده از بخش مدیریت (تست نشده)

رایگان و بدون محدودیت!

ارتقای ماژول

ماژول جدید را جایگزین ماژول قبلی کنید و نیازی به هیچ تغییر دیگری ندارید.

در صورتی که مایلید در چند اسکریپت از بانک ملی استفاده کنید به پیکربندی رفته و شناسه فروشگاه را وارد کنید

نکات مهم

این ماژول فقط با درگاه دامون کار می کند و برای سداد کاربردی ندارد.

برای استفاده از این ماژول باید واحد پول ماژول را به ریال محدود کنید.

برای استفاده از ماژول باید این توابع روی هاستتون فعال باشه: bin2hex و mhash و curl

روش استفاده از تغییر آدرس بازگشتی به صورت دستی

یک فایل html تنظیم کننده آدرس برگشت فروشگاه در داخل ماژول با نام yourbackaddress.html وجود دارد. آن را ویرایش کنید.

اگر در حال حاضر آدرسی را به سایت بانک اعلام کرده اید کافی است خطوط 1 تا 23 را به فایلی که به بانک اعلام کرده اید منتقل کنید.

خطوط زیر را پیدا کنید:

$url = array ( 1 => "http://shop1/modules/mellipayment/receipt.php", 2 => "http://shop2/modules/mellipayment/receipt.php", );

سپس مقابل شناسه هر فروشگاه آدرس بازگشت ماژول را تنظیم کنید (به طور مثال چنانچه شناسه فروشگاه را 1 دادید آدرس فروشگاه را جایگزین shop1 کنید.)

[-download-]http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif201301/post_22_1358825814_98130cb6a29f8028a270e54bad5cf821.attach[/-download-]

سلام اینماژول برای پرستا1.6 هم هست ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...