رفتن به مطلب

مشکل در واحد پول

bestportal

پست های پیشنهاد شده

چنین چیزی ممکن نیست مگر این که ریال رو ویرایش کرده باشید و فقط اسمشو عوض کرده باشید

نه، من اسمی رو ویرایش نکردم، عکس های ضمیمه رو هم که دیدید.

کوپون از کجا میتونم درست کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بقیه واحد پول ها رو غیرفعال کنید اون موقع تومان نمایش داده میشه :)

در قسمت بومی سازی >ارز ها

ریال رو غیر فعال کردم اما هنوز فعاله.

غیر از آدرس بالا از قسمت دیگه ای هم باید غیر فعال بشه؟

post-1695-14373018638897_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کل کش مرورگرتون رو پاک کنید ، مطمئنا برای همه درست نشون داده میشه غیر از شما که تو کش مرورگر مونده . حتی اگه با مرورگر دیگه تست کنید میبینید که تومان هستش . بنابراین همه چی درسته

لینک به دیدگاه

کل کش مرورگرتون رو پاک کنید ، مطمئنا برای همه درست نشون داده میشه غیر از شما که تو کش مرورگر مونده . حتی اگه با مرورگر دیگه تست کنید میبینید که تومان هستش . بنابراین همه چی درسته

مرورگر من کرومه. با فایرفاکس هم امتحان کردم. اما ریال بود.

برای شما درسته؟( به تومانه)

لینک به دیدگاه

خیر تومان نیست ، حتما یه مشکل دیگه ای وجود داره تو پرستاشاپ شما

میشه دقیقا بفرمایید که من در کدام قسمت ها باید تومان را انتخاب کنم؟ شاید در قسمتی تومان انتخاب نشده باشد.
لینک به دیدگاه

• 1 year later...

کش رو خاموش کنید

کامپایل هم روشن کنید.

سلام

منم تو لوکال هر کاری می کنم تومان نمیشه ک نمیشه !

راهنماییهای انجمن رو انجام دادم

بعد ب پیشنهاد اقای افخمی اول حافظه نهان رو خاموش کردم بعد تومان را پیش فرض کردم ولی بازم نشد

"پاک کردن حافظه موقتی" رو هم زدم ، کامپایل اجباری رو هم فعال کردم ، کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی تومان نشان داده نمیشه

post-5888-14373019951583_thumb.jpg

post-5888-14373019952086_thumb.png

میشه ی قلقی داشته باشه من نتونستم انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

کش رو خاموش کنید

کامپایل هم روشن کنید.

سلام

منم تو لوکال هر کاری می کنم تومان نمیشه ک نمیشه !

راهنماییهای انجمن رو انجام دادم

بعد ب پیشنهاد اقای افخمی اول حافظه نهان رو خاموش کردم بعد تومان را پیش فرض کردم ولی بازم نشد

"پاک کردن حافظه موقتی" رو هم زدم ، کامپایل اجباری رو هم فعال کردم ، کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی تومان نشان داده نمیشه

میشه ی قلقی داشته باشه من نتونستم انجام بدم ؟

از قسمت بومی سازی ارز مرجع رو تومان باید انتخاب کنید بعد کامپال و ارز درست می شه اونجا که شما عکس گذاشتین تعریف ارز هست و فعال بودن و نبودن
لینک به دیدگاه

روشی که بهنام جان گفتن رو تست کنید باید درست بشه. اگر بازهم نشد مشکل باقی ماندن کوکی هست که میتونید برای اطمینان ارز ریال را پاک کنید و دوباره ایجاد کنید. توجه کنید که برای ماژول های بانکی ریال باید صحیح تعریف شده باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اقا بهنام ارز مرچع هم پیش فرض تومانه عکس گذاشتم

post-5888-14373019953422_thumb.png

اقا دانوش در حالیکه ریا غیر فعاله و میام حذفش کنم میگه "شما اين ارز پيش فرض را نمي توانيد پاك نماييد" !

post-5888-14373019955509_thumb.png

لینک به دیدگاه

اقا بهنام ارز مرچع هم پیش فرض تومانه عکس گذاشتم

اقا دانوش در حالیکه ریا غیر فعاله و میام حذفش کنم میگه "شما اين ارز پيش فرض را نمي توانيد پاك نماييد" !

خب شما تومان رو پاک کن، ريال رو ویرایش کن و به تومان تغییر بده بعد ريال رو مجدد تعریف کن،یک بار هم به بومی سازی برین و دوباره واحد تومان رو سیو کنین، اگر ماژول پرداخت بانکی دارین، از قسمت ماژول ها فقط تیک تومان رو برای پرداخت بزنید و سیو کنین

بعضی موقع ها پرستا گیج می شه! می گن کوکی درست شده یا کرده، این کارها رو بکنین، یه بار هم کامپال ، از مدیریت خارج شین و وارد شین ردیف می شه

لینک به دیدگاه

خب شما تومان رو پاک کن، ريال رو ویرایش کن و به تومان تغییر بده بعد ريال رو مجدد تعریف کن،یک بار هم به بومی سازی برین و دوباره واحد تومان رو سیو کنین، اگر ماژول پرداخت بانکی دارین، از قسمت ماژول ها فقط تیک تومان رو برای پرداخت بزنید و سیو کنین

بعضی موقع ها پرستا گیج می شه! می گن کوکی درست شده یا کرده، این کارها رو بکنین، یه بار هم کامپال ، از مدیریت خارج شین و وارد شین ردیف می شه

آقا بهنام دستت درد نکنه

تومانو پاک کردم و ريال رو ویرایش و ب تومن تبدیل کردم درست شد

چاره کا همین بود ک من هی گیج می زدم

ممنون

لینک به دیدگاه

آقا بهنام دستت درد نکنه

تومانو پاک کردم و ريال رو ویرایش و ب تومن تبدیل کردم درست شد

چاره کا همین بود ک من هی گیج می زدم

ممنون

قربان شما

احتمالا دلار رو مستقیم تغییر داده بودین، وقتی که ارز مرجع بوده! اینجوری می شه

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام. وقت بخیر.

یه مشکل دارم. من قیمتها رو به تومان زدم و ریال رو هم غیر فعال کردم اما وقتی مشتری به

درگاه پی لاین متصل میشه مبلغ به ریال تبدیل میشه!! الان 2تا سفارش پرداخت

کردن که به ریال پرداخت شده واسه من!!!

چه جوری درستش کنم؟؟

http://upir.ir/937/ZZZ.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...