رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Payline برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

یکی از موانع راه اندازی فروشگاه اینترنتی داشتن درگاه پرداخت از بانک هاست. اما برای دریافت این درگاه ها باید مراحل اداری را طی کرده و مدارک زیادی به بانک ها تحویل بدهید. از طرفی این مراحل زمان به نسبت زیادی رو از شما خواهند گرفت. یکی از سایت هایی که این مشکلات را رفع کرده سایت خوب Payline.ir هست که در مدت کمی که شروع به فعالیت کرده کاربران زیادی را جذب خود کرده. با عضویت در این سایت و طی کردن مراحل تأیید هویت واقعی شما و امضا کردن فرم قرارداد می توانید در کمتر از یک روز یک درگاه پرداخت آنلاین داشته باشید. اطلاعات بیشتر در مورد Payline را می توانید در سایت آن مطالعه کرده و در صورت تمایل عضو آن شوید.

در ادامه انتشار ماژول های بانکی و پرداخت اینترنتی برای پرستاشاپ و به درخواست سایت پیلاین امروز نسخه جدید این ماژول که با نسخه های 1.5 و 1.4 سازگار است، منتشر می شود. این ماژل توسط تیم توسعه پیلاین برای نسخه 1.4 نوشته شده بود که توسط بنده رفع اشکال شده و قابلیت هایی به آن اضافه شده و از این پس نیز در انجمن دارای پشتیبانی است و علاوه بر آن در آینده توسعه بیشتری خواهد یافت.

امکانات ماژول

• جدید: سازگار با نسخه های 1.4 و 1.5
  • جدید: نمایش شماره تراکنش در بخش مدیریت (در جزئیات سفارش)
  • جدید: تبدیل درست واحد پول به واحد پول مورد استفاده در پیلاین.
  • جدید: امکان تست ماژول با فعالسازی حالت تست برای بررسی روند خرید و سازگاری ماژول با فروشگاه شما قبل از عضویت در Payline
  • جدید: بررسی مبلغ پرداخت شده و مبلغ سبد خرید برای جلوگیری از پرداخت تقلبی
  • جدید: امکان پرداخت در حالت خرید مهمان
  • نمایش پیام های درست به مشتری
  • رایگان و بدون محدودیت!

نکات مهم:

• برای استفاده از این ماژول باید آن را روی واحد ریال و تومان محدود کنید.
  • وجود ارز ریال ضروری است اما می تواند غیرفعال باشد. نرخ تبدیل ارزها را در بخش آموزش های انجمن ببینید.
  • این ماژول نیاز به حساب تجاری در سایت Payline و دریافت کد API دارد
  • تابع curl باید روی سرور شما فعال باشد.
  • پس از نصب نسخه 1.8 به بعد باید در بخش پرداخت ماژول را برای هر دو واحد ریال و تومان علامت بزنید

آخرین تغییرات:

03/11/92 - نسخه 1.9: حل مشکل در فروشگاه های چندزبانه

21/11/91 - نسخه 1.7: حل مشکل سازگاری ماژول با تمام نسخه های 1.4

22/11/91 - نسخه 1.8: حل سازگاری ماژول با هر دو واحد ریال و تومان در پرستاشاپ 1.5

[/align]

با آرزوی موفقیت

دانوش میرعلایی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 178
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام من با پی لاین سایتم مشکل دارم وقتی که یک مبلغی فرضا 200 تومان باشه هنگام پرداخت با پی لاین تبدیل به یک عدد دیگه و مبلغ بسیار زیادی میشه من 1.8 رو نصب کردم و ورژن پرستای من 1.4 هست ممنون میشم نام درگاه من cmall.ir/shop

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

آقا بسیاری از دوستان از نسخه 1.3 استفاده میکنند...

لطف کنید برای نسخه 1.3 هم این پلاگین رو آماده کنید...

مشکلش در 1.3 تنها تنظیم ریال و تومان بود.

آقا بسیاری از دوستان از نسخه 1.3 استفاده میکنند...

لطف کنید برای نسخه 1.3 هم این پلاگین رو آماده کنید...

مشکلش در 1.3 تنها تنظیم ریال و تومان بود.

الان تست کردم انگار مشکل حل شده!

درسته؟ مشکلی نیست دیگه؟

لینک به دیدگاه

آخرین تغییرات:

21/11/91 - نسخه 1.7: حل مشکل سازگاری ماژول با تمام نسخه های 1.4

22/11/91 - نسخه 1.8: حل سازگاری ماژول با هر دو واحد ریال و تومان در پرستاشاپ 1.5

سلام

ببخشید این دوسنخه ای که گذاشتین هر جفتش که 1.7 هست وقتی این ماژول ها رو نصب میکنم میزنه 1.7 هست ؟

1.8 نداره ...

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من ماژول رو نصب کردم تنظیماتشم انجام دادم اما وقتی می زنند روی پی لاین که وصل بشه میزنه قیمت پایین تر از 100 تومان می باشد در صورتی که بیشتر هست خرید

علت چیست؟ سریعاً کمک کنید لطفاً

shop.robo-iran.com

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

از دوستانی که از این درگاه استفاده کرده اند سوالی دارم مبنی بر اینکه هزینه ای که بابت کارمزد کسر می کنه دقیقا چقدر است؟من سایتش رو هم نگاه کردم اما به طور واضح توضیح نداده.عکس توضیحاتش رو ضمیمه کردم ولی من منظور از اینکه پرداخت بدون حساب کاربری یا با حساب کاربری باشه رو نمی فهمم.یعنی برای هر تراکنش که 200000 تومان باشه 2000 تومان کم می کنه؟

post-2964-14373018857013_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام :

من خودم تازه راه انداختمش تو فروشگاهم.

http://www.ztcmobile.ir

اما جواب شما:

بستگی داره که شما بخوای مشتریات از فروشگاهت مستقیم به درگاه بانک مثلا ملت هدایت بشن میشه درگاه مستقیم(خودت تعیین میکنی به چه بانکی وصل شه)

اگه بخوای مسستقیم به درگاه بانک هدایت بشه اما فرقی برات نداره چه بانکی باشه میشه درگاه مستقیم هوشمند(سایت برات تصمیم میگیره که ملت باشه ملی باشه و..)

اما اگه بخوای ابتدا به سایت پیلاین هدایت بشه و مشخصات کالا و قیمت و... جزیئات خریدشو تو سایت پیلاین ببینه بعد هدایت بشه به درگاه مثلا یه بانکی این میشه پرداخت با درگاه واسط.

اگه باز درگاه واسط رو بخوای از نوعی که مشتری باید حتما تو پی لاین عضویت داشته باشه میشه درگاه واسط با حساب کاربری که واسه مشتری هات سخت میشه اما کارمزدش کم میشه

کارمزد رو هم میتونی تعیین کنی که مشتریهات متقبل بشن یا خودت.

هرچقدر که کار مشتری سخت تر میشه کارمزد شما هم کمتر میشه

اگه راحتی کار میخای مثله من درگاه مستقیم رو بگیر که مشتریهات الاف نشن.

حداکثر کارمزدی که میدی 6 تومنه.تو بیشترین حالت2.5 درصد مبلغ قابل پرداخت.........

امیدوارم راهنمایی خوبی بوده باشه

یا حق :cool: :cool: :cool: :) :shy: :rolleyes: ;)

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

کسی با این خطا آشنایی داره :

"سبد را نمی توان بارگذاری کرد و یا هم اکنون سفارشی توسط این سبد صورت گرفته است"

این خطا وقتی میاد که کاربر از طریق درگاه پرداخت پی لاین وجه رو پرداخت میکنه و دوباره وقتی میاد تو سایت فروشگاه خرید ثبت نمیشه و این پیغام میاد !

خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

سایت شما رو با یک کالای 8000تومانی امتحان کردم مشکلی یافت نشد و به درگاه وصل شد قیمت نهایی نیز با پست و خدمات 162000 ریال در بالای منوی پی لاین ثبت شد موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام من دو تا مشکل با اين ماژول دارم:

1- وقتی پرداخت انجام می شود شماره ی سفارش ( برای پيگيری ) به مشتری اعلام نمی شود و فقط order id اعلام می شود.

2- با اينکه من تنظيمات ترجمه را درست کردم اما وقتی validation ميآد بالا . يعنی پرداخت با موفقيت انجام ميشه ، به انگليسی پيغام ميده. ( البته از قالب default استفاده نميکنم )

در کل ماژول خيلی خوبی هست، دستتان درد نکنه :)

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

ببخشید منم یک مشکل دارم که نتونستم هنوز حلش کنم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

مشکل اینجاست ارز بومی تومان تنظیم کردم نرخ تبدیل ریال و تومان هم همون 10 و 1 تنظیم کردم ولی هنگام پرداخت با payline مبلغ کی از حساب مشتری کم میکنه به ریال کم میکنه مثال: کالایی 1000 تومان است 1000 ریال محاسبه میکنه و فقط نماد ریال و تومانو تغیر میده نه مبلغو

حالا پیدا کنین پرتغال فروش بدبختو کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...