رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Payline برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

سلام فایل نصبش رو فروشگاه من اصلا نمیاد . یعنی بعد که آپلودش می کنم تو قسمت مازول هام نیست که نصبش کنم . چرا ؟

ممنون درست شد . بخاطر فیلترشدن ماژولهای نصب نشده بودhttp://upload.tehran98.com/upme/uploads/3452d81c70e4da0d1.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 178
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با این همه دانلود نمی دونم بیان این مشکل کمی عجیب هست چون فکر کنم فقط بنده مشکل دارم!

من در حالت تست که استفاده می کنم از این ماژول، پس از برگشت به سایت "Your Payment accepted. Order ID:3" رو به طور مثال می ده

و کل صفحه به درستی لود نمیشه! (به غیر از این مشکل دیگه ای فکر نکنم باشه چون پرداخت موفقیت آمیز تو سفارش ها نمایش داده میشه)

فکر کنم مشکلی از فایل validation.php باشه، از قالب دیفالت و نسخه 1.5.4.1 استفاده میکنم!

لینک به دیدگاه

باید صبرکنید تا فرصت بررسی پیش بیاد

برای اطمینان از فراموش نشدن لطف کنید به من ایمیل بزنید

از طریق پروفایل میتونید ایمیل بزنید

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

دوستان من این رو روی لوکال هم تست کردم و کماکان مشکل داشت، مشکل برای وقتیه که خریدار کاربر نباشه و یک مهمان باشه!

عکس زیر نشون میده که صفحه چه شکلی لود میشه (در اصل css ها لود نمیشن مثل اینکه)!

http://up.vbiran.ir/uploads/payline_26947138314936733276.jpg

[align=right]

مشکل از خط 40 validation.php هست:

echo $paylinepayment->l('Your Payment accepted. Order ID:').$paylinepayment->currentOrder;

به جای کد بالا از چه کدی میشه استفاده کرد که به کاربر اطلاع رسانی کنه و صفحه هم درست لود بشه؟!

[/align]

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام

در هنگام پرداخت ( در صفحه پرداخت ) با صفحه ی سفید رو به راه می شوم

عکس :

http://presta-shop.ir/forum/attachment.php?thumbnail=1829

من دیباگ رو روشن کردم و نتیجه ی آن :

post-3871-1437301934988_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

بنده افزونه رو نصب کردم و یک تست روی محصول انجام دادم که به بانک متصل هم شد و در بانک بر روی دکمه انصراف کلیک کردم

ولی توی ادمین و در بخش سفارش ها پرداخت رو تائید شده و با دکمه سبز نشون می ده چرا؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من تو فروشگاهم ریال رو حذف کردم و فقط واحد تومان هستش الان وقتی کاربر بخواد چیزی بخره به مرحله پرداخت پی لاین که میرسه با پیغام زیر مواجه میشه:

لطفاً صبر کنید...

مبلغ تراکنش کمتر از 1000 ریال است

علت چیه و چجوری رفع میشه ؟

با پارس پال مشکل نداره و میشه پرداخت کرد ولی پی لاین مشکل داره

لینک به دیدگاه

سلام

هنگام اتصال به درگاه گاهی خطای API نامعتبر است و گاهی مبلغ زیر 1000 است وجود دارد . cms پرستاشاپ 1.5 می باشد. سایت ما : 3konj.com

زمانی که تنظیمات seo انجام می شود ماژول دیگر کار نمی کند چرا که تمامی آدرس ها به جای xx.com/index.php به xx.com/fa تبدیل می شوند و کل کارایی ماژول با مشکل مواجه می شود .

در ضمن ما دامنه اصلی خود را از alinass.com به 3konj.com تغییر دادیم و api جدید هم برای این دامنه از payline گرفتیم ، مشکل نامعتبر بودن API بعد از تغییر دامنه ایجاد شد ولی مشکل عدم سازگاری ماژول با تغییرات بعد از SEO به نظر میاد به برنامه نویسی و عدم سازگاری با CMS بعد از SEO می باشد که می بایست اصلاح شود.

قبل از سئو : http://www.3konj.com/modules/paylinepayment/payment.php

بعد از سئو : http://www.3konj.com/fa/modules/paylinepayment/payment.php

ERROR : 404 NOT FOUND

لینک به دیدگاه

ربطی به سئو نداره دوست من

اگر زبان های غیر از فارسی رو نیاز ندارید غیرفعال کنید تا درست بشه.

مشکل زیر 1000 هم توضیح دادم.

مشکل بعدی هم نامعتبر بودن api هم از سمت پیلاین صادر میشه

لینک به دیدگاه

از قسمت ترجمه ها بعد ترجمه ماژول ها اون ماژول رو پیدا کنید و متن رو تغییر بدید . یا مستقیم به پیکربندی ماژول مراجعه کنید از بالا روی پرچم ایران کلیک کنید سپس وارد ترجمه همون ماژول میشید و متن ها رو تغییر بدید .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

وقتی روی پیلاین کلیک می کنم به این ارور می خورم:

Internal Server Error

Directory "/home/aleenlea/domains/aleenleather.com/public_html/modules" is writeable by groupsuPHP 0.7.1

لطفا راهنمایی کنید.www.aleenleather.com

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه مشکل از پرمیشن های فولدر modules در هاستتون هست که احتمالا فقط برای یک گروه خاص دسترسی هاش مشخص شده. دسترسی این پوشه رو چک کنید روی 755 باشه

لینک به دیدگاه

من فعلا از لوکال هاست استفاده می کنم ، این ماژول رو نصب کردم ولی فرایند خرید رو در لوکال که امتحان می کنم و پرداخت از طریق درگاه رو می زنم به صفحه سفید بر می خورم، لازمه که از سایت پی لاین ماژولی را دانلود کنم و حتما باید هاست داشته باشم تا صفحه پرداخت پی لاین رو ببینم؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

لینک به دیدگاه

دیباگ رو روشن کنید (سرچ کنید آموزشش در انجمن هست)

نمیدونم ماژول در لوکال کار میکنه یا خیر اما هر زمان به صفحه سفاد برخوردید دیباگ رو روشن کنید و ببینید چه خطایی میده

این که ماژول در لوکال کار میکنه یا خیر رو طراح ماژول باید پاسخ بدن

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من ورژن جدید 1.9 رو روی پرستا 1.5 نصب کردم. به خوبی کار میکنه. مشکلی که دارم اینه که تو فرایند خرید قسمت آخر دیگه ماژول پرداخت در محلش فعال نیست. قبل از نصب پی لاین بود نشون هم میداد آلان توی تنظیمات پرداخت که میرم اصلا گزینه پرداخت در محل فعال نیست که برای ارزها تیکش بزنم و نشونش بده:

post-534-1437301949211_thumb.jpg

توی عکس مشخصه.

در قسمت محدودیت کشور هم هر دو اینا یعنی پی لاین و پرداخت در محل تیکشون خورده.

باید چیکار کنم تا این فعال بشه. خیلی توی انجمن گشتم جوابی پیدا نکردم.

ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...