رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Payline برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 178
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام وقت بخیر

آقا ما هر چی میخواهیم از سایت خودمان چیزی بخریم به عنوان تست وقتی خرید میکنیم مینویسه خرید زیر 1000 ریال هستش چطورهست این بعضی از دوستان نیز این مشکل رو داشتند ولی ما نفهمیدیم باید چکار کنیم آخرش قیمت ریال رو به تومان دوباره باید ترجیح بدیم ندیم ؟ نمی دونیم ؟ والا :s

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان

ظاهراً اين ماژول روي 1.6.0.6 هم جواب ميده. روي لوكال تست كردم و جواب گرفتم.

اگر كسي تست كرده و يا داره استفاده مي كنه، تاييد كنيد كه ما هم استفاده كنيم.

با تشكر.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

نباید مشکلی باشه

میتونید استفاده کنید و مشکلی بود اعلام کنید

با سلام،من تست کردم و ارور میده مینویسه درگاه معتبر نمیباشد،روی پرستای جدید تست کردم که این مشکلو داشت

لینک به دیدگاه

خب اگر حساب دارید این ممکنه به علت تایید نشدن حساب شما باشه. یا میتونه به دلیل دادن کد غلط به پیکربندی ماژول باشه.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

خب اگر حساب دارید این ممکنه به علت تایید نشدن حساب شما باشه. یا میتونه به دلیل دادن کد غلط به پیکربندی ماژول باشه.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

نه حسابم الان تو سایت فعلیم فعاله،کد غلط نمیدم یه کد apiمیخواد که اونم کپی میکنم!!!

لینک به دیدگاه

شرمنده یه سوال دیگه

این افزونه کجا باید ریال و تومانو براش مشخص کنی؟و اینکه خودش مبلغو تشخیص میده یا نیازه تنظیم انجام بدیم(مثلا قیمت توی سایت وارد شده 50هزار تومان خودش تشخیص میده دیگه درسته؟)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من پرداخت مهمان رو فعال کردم و خرید تک مرحله ای، اما وقتی مشتری روی پرداخت مهمان کلیک می کنه، تو قسمت پرداخت می نویسه: «لطفاً وارد حساب کاربریتان بشوید تا روشهای پرداخت را مشاهده کنید.» در صورتی که مهمان دیگه ورود به قسمت کاربری نباید داشته باشه.

تو صفحه اول این تاپیک نوشته امکان خرید برای مهمان ولی برای من که انجام نمیشه. دلیلش چی می تونه باشه؟

ضمنا ماژول پی لاین 1.9 رو استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان کمک نمی کنید؟

در ضمن نسخه پرستای من 1.5.6.2 هست.

راستی یه سوال دیگه: این ماژول برای پرستا 1.6 هم کار می کنه؟ اگه نه، کی همسان سازیش انجام خواهد شد؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان ورژن پرستا شاپ من 1.6.0.6

پرداخت کردم همه چیز درست کار کرد

فقط یه مشکلی که هست قسمت پرداخت انلاین نمیشه سمت راست عکسی که گذاشتم مثل یه منو قبل یه گزینه برای پرداخت انلاین درست کرد ؟

یه گزینه هست به اسم درگاه پرداخت انلاین این حذف بشه و یه منو به اسم پرداخت انلاین باشه فرم مراحل سفارش خیلی شکیل تر میشه

post-101-14373019817828_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در مورد خرید مهمان تا جایی که یادمه کار میکرد. اگر مشکل داره هم فعلا برنامه ای برای اصلاح نداریم

در مورد گزینه و منو و ایت چیزها هم من متوجه نشدم منظور چی هست

لینک به دیدگاه

بعد از چند روز انتظار گفتید که برنامه ای برای اصلاح ندارید؟

در مورد اون خطای «Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart» من منظورم 5000 تومان بود نه 5 تومان. 5هزار تومان از حسابم کسر شد و این پیغام اومد. ضمنا حالت تست پی لاین رو هم بارها انجام دادم ولی اونم با همین پیغام مواجه میشه. تو نت یکی دو کاربر ایرانی دیگه با این مشکل مواجه شده بودند، دقیقا در مورد همین ماژول، ولی ندیدم جایی راه حلی برای این مشکل نوشته شده باشه.

چون دوستمون گفت رو پرستا 1.6 کار می کنه، من رفتم پرستام رو ارتقا دادم به 1.6 ولی فرقی نکرد. حتی کل سایت رو پاک کردم از نو پرستا 1.6 رو نصب کردم ولی باز این مشکل هست!

لینک به دیدگاه

یک نفر دیگه این مشکل رو تایید کنه من بررسی میکنم. در غیر این صورت برداشت من این هست که ماژول سالمه. همانطور که @hidden اعلام کردند براشون کار میکنه.

لینک به دیدگاه

وقتی کل فایل های هاست رو پاک می کنم و رو یه دیتابیس جدید نصب می کنم اما همچنان مشکل رو داره یا اشکال از هاست منه یا از ماژول. از مدیر هاست پرسیدم curl فعاله گفت آره. ملزومات دیگه ای هم که نداره.

در ضمن اینجا و اینجا این اشکال گزارش شده.

** الآن دوباره پاک کردم و این بار پرستا 1.5.4.1 رو نصب کردم. این بار دیگه پیغام نداد. پس نتیجه اینکه ماژول تا نسخه 1.5.4.1 مشکل نداره ولی با 1.5.6.2 و 1.6.0.6 که تست کردم مشکل داشت.

***جالب تر این‌که اومدم 1.5.41 رو ارتقا دادم به 1.5.6.2 این بارم پیغام خطا رو نداد. این یعنی این‌که در صورتی که نسخه 1.5.6.2 و 1.6.0.6 از ابتدا نصب بشن با این ماژول اشکال دارن، اما اگه از نسخه های قبل تر به این نسخه ها آپگرید بشه، مشکلی وجود نداره.

**** یه بار دیگه 1.5.4.1 رو نصب کردم با پیلاین 1.9 همون پیغام خطا رو می داد، با پیلاین 1.8 درست بود! من که پاک گیج شدم

***** من الآن می خوام 1.5.4.1 رو ارتقا بدم به 1.5.6.2 تا از این طریق ماژول برام کار کنه. اما تو پرستای اولی که داشتم 60 تا محصول وارد کرده بودم و کلی تنظیمات انجام داده بودم. چطور می تونم اونا رو منتقل کنم به اینجا؟ راهی هست برای اکسپورت کردن محصولات و تنظیمات و اطلاعات از اون پرستا و بعد ایمپورت کردنش در اینجا؟

لینک به دیدگاه

سلام

من از ورژن 1.9 استفاده میکنم. اولا که ممنون از این ماژول.

دوما من وقتی از این ماژول استفاده میکنم زمانی که پاسخ از سمت سرور برگشت داده میشه دیگه مثل اینکه فایل rtl.css لود نمیشه و کل صفحه به هم میریزه!

چیکار کنم که به صورت اجباری این فایل رو لود کنم تا قاطی نشه؟

http://www.xum.ir/images/2014/07/01/Untitled-18ab39.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...