رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت بانک سامان - سینا - صادرات

پست های پیشنهاد شده

توجه: این ماژول قدیمی است. ماژول یکپارچه پرداخت با پشتیبانی از درگاه سامان و درگاه های دیگر منتشر شده است.

ماژول یکپارچه پرداخت

سلام خدمت دوستان عزیز
ماژول درگاه بانک سامان با آخرین تغییراتی که وب سرویس کرد براتون تهیه شد
این نسخه برای پرستاشاپ 1.6، پرستاشاپ 1.5 و پرستاشاپ 1.4 است.

نکته: کاربران نسخه 1.6 پرستاشاپ از ماژول بانک سامان برای نسخه 1.5 استفاده کنند

نکته مهم برای مشترکان بانک صادرات و سینا:
افرادی که با بانک های سینا و صادرات قراداد دارند باید از همین ماژول استفاده کنند و نیازی به هیچ گونه تغییر در ماژول هم ندارند.
این دو بانک با بانک سامان قراداد داشته و خود درگاه ندارند. بنابراین فقط اطلاعات مرچنت دریافتی را در پیکربندی ماژول وارد کنید.
نیازی به تغییر نام و تغییر تصویر هم نیست چون بعد از کلیک روی پرداخت نام بانک سامان نمایش داده می شود و نه صادرات یا سینا.

ورژن 2.7 اضافه شد

توجه: این ماژول قدیمی است. ماژول یکپارچه پرداخت با پشتیبانی از درگاه سامان و درگاه های دیگر منتشر شده است.

ماژول یکپارچه پرداخت

dmtsamanbankv2.7.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

ماژول بانک سامان برای پرستاشاپ 1.5 به پست اول اضافه شد موفق باشید

با تشکر فراوان،

پرداخت در بانک سامان به خوبی انجام می شود ولی در مرحل آخر که روی " تکمیل فرآیند خرید " کلیک می کنیم به لینک زیر می رود:

http://asan-bazar.com/modules/samanpayment/controllers/validate.php

و خطای زیر را می دهد:

Server errorThe website encountered an error while retrieving http://asan-bazar.com/modules/samanpayment/controllers/validate.php. It may be down for maintenance or configured incorrectly.Here are some suggestions:Reload this webpage later.HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

لینک به دیدگاه

همین طور که مشاهده کردید مشکل سرور وجود داره من تست کردم و البته یکی از عزیزان نیز تست کردن اروری برنخوردیم

چه مشکلی می تونه باشه؟

یک فایل index.html در همان لینک گذاشتم و باز میشه اما فایل validate.php مربوطه ارور میده! هیچ لوگی هم نمی سازه!

فقط در فایل اصلی ماژول چون فقط از تومان در سایت استفاده می کنیم یک ضربدر 10 اضافه کردم به مبلغ کلی در تابع exec که فکر نکنم مشکل از آن باشه!

لینک به دیدگاه

خود ماژول تبدیل ریال و تومان و غیره رو انجام میده ولی خب نمیدونم خطای نحوی که من ندیدم منتظرباشیم بقیه دوستان تست کنند یکی دونفرتست کردند مشکلی نبود منم مشکلی برام نبود

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان من نصب کردم در موقع وارد شدن به سایت سامان میزنه در حال اتصال به درگاه سامان اما نمیره تا یک بار refresh کنم بعد میره میشه دوستان بگن مشکل از کجاس ممنون میشم

همین طور که مشاهده کردید مشکل سرور وجود داره من تست کردم و البته یکی از عزیزان نیز تست کردن اروری برنخوردیم

چه مشکلی می تونه باشه؟

یک فایل index.html در همان لینک گذاشتم و باز میشه اما فایل validate.php مربوطه ارور میده! هیچ لوگی هم نمی سازه!

فقط در فایل اصلی ماژول چون فقط از تومان در سایت استفاده می کنیم یک ضربدر 10 اضافه کردم به مبلغ کلی در تابع exec که فکر نکنم مشکل از آن باشه!

سلام شما ریال کنین قیمتها رو حل میشه انشاالله

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام ممنون از راهنماییتون الان مشکل دیگه که هست پرداخت میشود ولی موقع برگشت به سایت این error را میدهد ممنون اگر لطف کنید جواب دهید.

http://up.toca.ir/images/2x81uforr7jqxr9ssbr.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگر ازاطلاعات برنامه نویسی و تی پی ال پرستاشاپ آگاهی دارید لطفا از قسمت سی اس اس این مشکل را حل کنید در غیر این صورت توصیه می شود که شما به قسمت بازارچه پیغام بدید تا انجام بشه براتون مشکل از سی اس اس سایت شما ست که باید تغییر بسیار کوچکی صورت بگیرد

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستانی که از درگاه سامان برای فروشگاه شون استفاده می کنند، برای درخواست حتما باید IP Static باشه؟

لینک از سایت بانک سامان:

http://www.samanepay.com/Data/Sites/4/userfiles/nemune_form.pdf

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

شما از پشتیبانی هاستینگ خود تقاضای دریافت آی پی برای بانک رو کنید که مطمئن ترین راه برای به دست آوردن آی پی هست و از اون استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

شما از پشتیبانی هاستینگ خود تقاضای دریافت آی پی برای بانک رو کنید که مطمئن ترین راه برای به دست آوردن آی پی هست و از اون استفاده کنید

موفق باشید

این کار رو قبلا انجام دادم.

هزینه 100 تومان برای اختصاص 1 ای پی برای یک سال در نظر گفته اند!

لینک به دیدگاه

دوست من شما درخواست ip اختصاصی کردین!

فقط تیکت بزنید یا تماس بگیرید و ip هاستی که روی اون هستید رو بپرسید.

IP هاستی که در حال استفاده هستیم را می دونم.

بصورت Share هست.

در این صورت امکان تغییر این IP وجود داره، درسته؟

لینک به دیدگاه

خیر امکان تغییرش نیست. چه نیازی به تغییر دارید؟

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

منظورم تغییر از طرف من نبود جناب.

از طرف سرویس دهنده هست.

میگم چون سوریس Share هستف در صورت تغییر IP از طرف سرویس دهنده به مشکل بر خواهیم خورد.

لینک به دیدگاه

شاید من درست متوجه منظور شما نمیشم. من گفتم شما ip رو باید از سرویس دهنده بگیرید و به بانک بدید. تغییر ip رو که سرویس دهنده انجام نمیده. سرویس دهنده هاست رو تعویض میکنه و به دنبالش ip هم تغییر خواهد کرد

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

دوستانی که از درگاه سامان استفاده می کنند.

این درگاه امکان پرداخت مهمان را دارد؟

قیمت محصولات به ریال باشد یا به تومان مشکلی پیش نمی اید؟

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...