رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت بانک سامان - سینا - صادرات

پست های پیشنهاد شده

اگر آموزش های تنظیم صحیح ارز و محدود کردن ماژول های پرداخت به واحدهای ارزی رو توی انجمن پیدا و مطالعه می کردید نیاز نبود یک هفته منتظر بمونید :)

مشکل اینه که اکثرا فقط سوال می کنید و جستجو رو استفاده نمی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر آموزش های تنظیم صحیح ارز و محدود کردن ماژول های پرداخت به واحدهای ارزی رو توی انجمن پیدا و مطالعه می کردید نیاز نبود یک هفته منتظر بمونید :)

مشکل اینه که اکثرا فقط سوال می کنید و جستجو رو استفاده نمی کنید

با تشکر از شما مدیر عزیز... منو از نا امیدی در اوردید اما مشکل اینجاست که بنده کلی سرچ کردم و چیزی نیافتم متاسفانه... تنظیمات هم تا اونجا که تو تاپیک ها دیدم انجام دادم ... شما لطف کنید لینک تاپیکی که دقیقا مشکلم حل میشه رو برام بزارید......ممنون
لینک به دیدگاه

یعنی جستجو کردن اینقدر سخت هست؟

در جستجو عبارت آموزش ارز رو وارد کنید

یا به بخش آموزش انجمن برید و آموزش تنظیم صحیح ارز رو مطالعه کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

من از پرستا شاپ نسخه 1.6.13 استفاده می کنم، ماژول بانک امان رو نصب کردم وارد درگاه میشه ولی وقتی اطلاعات کارت رو میدم میگه:"تراکنش نامعتبر می باشد"

کد و رمز هم چند بار چک کردم درست بود.

لینک به دیدگاه

من از پرستا شاپ نسخه 1.6.13 استفاده می کنم، ماژول بانک امان رو نصب کردم وارد درگاه میشه ولی وقتی اطلاعات کارت رو میدم میگه:"تراکنش نامعتبر می باشد"

مدیر پروژه لطف کردند و به بنده پاسخ دادند که تا امشب با نسخه جدید مشکل حل میشه
لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

جناب شریف برای اینکه ماژول نسخه 1.4 بانک سامان را به نسخه شاپرک تبدیل کنیم فقط لینک جدید شاپرک را تغییر بدهم کافی هست یا اینکه در خود ماژول هم باید تغیراتی انجام بشه ؟

چون من فقط لینکها را تغییر دادم اما وقتی به صفحه پرداخت میره صفحه سفید نشون میده ؟

با یکی از هاست های دیگه ام امتحان که می کنم به صفحه پرداخت شاپرک نمیره و به آدرس قدیمی میره؟

لطفاً در مورد این 2 مورد من را راهنمایی کن عزیز

ضمناً ماژول CURL SSL رو هاستم فعال هست

لینک به دیدگاه

در پاسخ به شما دوست

عزیز توصیه میشه حداقل به ورژن ۱.۶بیاید اینقدر کارها سنگینه این ورژنم نزدیک به سه سال قبل بوده اصلا یادم نیست چطور بود چون چند ورژن بالاتر ارایه شد

لینک به دیدگاه

سلام. ماژول اولی هنوز به ادرس قدیمی و منسوخ شده بانک سامان لینک میده .

البته ماژول پایینی درسته .

لطفا ماژول های قدیمی درگاه رو بردارید که ما تازه کار ها گیج نشیم :)

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با تشکر از این ماژول

آقا من با این ماژول دو مشکل دارم...

۱- بعضی اوقات دو تا سفارش یکسان ثبت میشه و دو تا تایید میشه

۲- من همیشه این اررو رو دارم :‌هشدار: کلید امن خالی است، حساب پرداخت خود را قبل از تأیید بررسی کنید.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من از طریق بان صادرات درگاه گرفتم نسخه فروشگاه من 6.14 میباشد حالا سوال بنده اینه که این ماژول برای بانک صادرات بدرد میخوره !! چون وقتی ماژول نصب کردم پیغام خطای اعتبار پذیرنده رو میزنه در گاه رو از شرکت ایران کیش گرفتم

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمائید

من از طریق بانک صادرات درگاه گرفتم که ظاهرا با همین ماژول کارم راه میافته اما هنگام نصب خطای پذیرنده معتبر نیست رو میزنه و اینکه آیا IP استاتیک لازم است چون من هم از هاست اشتراکی سرویس گرفتم ممنون ..

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

عرض سلام و ادب و تشکر از دوستانی که در اینجا به همه بچه ها کمک میکنند.

من سوالی داشتم. آیا تابحال کسی برای پرستا 1.6 ماژول بانک اقتصاد نوین نوشته منتشر کرده ؟

اگه کرده که خب عالی ولی اگه نکرده من شنیده ام که سامان و اقتصاد نوین دقیقا مثل هم هستند که البته نمیدونم این مطلب درسته یا نه.

ایا با تغییر کدهای این ماژول میشه ماژول اقتصاد نوین ساخت ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان من از ماژول درگاه پرداخت بانک سامان استفاده کردم همه چیز درسته به بانک متصل میشه و و پرداخت با موفقیت انجام میشه فقط وقتی می خواد به سایت پذیرنده برگرده خطای زیر رو میذه میشه را هنمایی کنید مشکل کجاست ؟

ورژن فروشگاه هم 1.6 هست

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://sep.shaparak.ir/payments/referencepayment.asmx?wsdl': failed to load external entity "https://sep.shaparak.ir/payments/referencepayment.asmx?wsdl" in /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/modules/dmtsamanbank/controllers/front/validate.php:236 Stack trace: #0 /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/modules/dmtsamanbank/controllers/front/validate.php(236): SoapClient->SoapClient('https://sep.sha...') #1 /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/modules/dmtsamanbank/controllers/front/validate.php(58): dmtsamanbankvalidateModuleFrontController->verifyTrans('dGJ2JjkbKinz/vG...') #2 /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/classes/controller/Controller.php(171): dmtsamanbankvalidateModuleFrontController->postProcess() #3 /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/classes/Dispatcher.php(373): ControllerCore->run() #4 /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/ in /home/tadbirstor/domains/tadbirefrosh.com/public_html/modules/dmtsamanbank/controllers/front/validate.php on line 236

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام

من همیشه این اررو رو دارم :‌

هشدار: کلید امن خالی است، حساب پرداخت خود را قبل از تأیید بررسی کنید.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چهجوری میتونم این مورد رو حل کنم یا اینکه این متن رو ادیت کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام من درگاه بانک سامان رو نصب کردم 

پرداخت انجام میشه ولی بعد از پرداخت به سایت برنمیگرده . به این لینک میره :

http://tire-kia.com/module/dmtsamanbank/validate

و این پیغام رو میده 

500 Server Error

Oops, something went wrong.

Try to refresh this page or feel free to contact us if the problem persists.

بعد از اینکه ریفرش میکنم به سایت خودم میره ولی پیغام میده : 

رسید دیجیتالی تهی است شماره خرید تهی است

ولی عملیات بانکی کامل انجام میشه و سفارش هم ثبت میشه 

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

من چند روز هست مشکل دارم با درگاه سامان. اولش از حسابم کسر می شد اما سفارش ثبت نمی شد بعدش کلا تو صفحه پرداخت نمی رفت الان هم پیام

error in verify payment

میده؟

سایر دوستان هم مشکل دارند؟ راهش چیه؟ چون سامان میگه مشکل از ماژولت هست

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام 

این ماژول مشکل داره و تابع verify رو فراخوانی نمیکنه به خاطر همین بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت خطای error in verify payment میده یا میزنه پذیرنده نامعتبر است و ...

پول کسر شده از حساب هم به حساب برگشت داده میشه .

لطفا دوستان ماژول رو دوباره بررسی کنند .

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

دوستان من هم دقیقا ب همین مشکل برخوردم

لطفا راهنمایی کنید

مرسی

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...