رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت بانک سامان - سینا - صادرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پرستا 1.6.13دارم

ماژولو نصب کردم

باره اول رفت تو صفحه ی پذیرنده و...

از سری دوم  وقتی میزنم روی لوگوی 24سامان که پرداخت کنم میره توی قسمت حساب کاربری!!!
مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان عزیز من تازه پرستاشاپ ورژن 1/6/1/7 را نصب کردم و قالب دستچین رو میخوتم کار کنم

درگاه پرداخت بانک سامان رو میخوام استفاده کنم ولی به مشکلات زیادی برخوردم 

میام فایل ماژول بانک سامان رو بصورت زیپ به ماژول ها اضافه کردم ولی نمیتونم پیداش کنم

امکان داره بمن کمک کنید؟

مرتضی عسکریان

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

ماژول درگاه بانک سامان با آخرین تغییراتی که وب سرویس کرد براتون تهیه شد

این نسخه برای پرستاشاپ 1.6، پرستاشاپ 1.5 و پرستاشاپ 1.4 است.

نکته: کاربران نسخه 1.6 پرستاشاپ از ماژول بانک سامان برای نسخه 1.5 استفاده کنند

نکته مهم برای مشترکان بانک صادرات و سینا:

افرادی که با بانک های سینا و صادرات قراداد دارند باید از همین ماژول استفاده کنند و نیازی به هیچ گونه تغییر در ماژول هم ندارند.

این دو بانک با بانک سامان قراداد داشته و خود درگاه ندارند. بنابراین فقط اطلاعات مرچنت دریافتی را در پیکربندی ماژول وارد کنید.

نیازی به تغییر نام و تغییر تصویر هم نیست چون بعد از کلیک روی پرداخت نام بانک سامان نمایش داده می شود و نه صادرات یا سینا.

ورژن 2.7 اضافه شد

با سلام بانک سامان تغییراتی را ایجاد کرده

پذیرنده اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان

با توجه به اختلال‌های به وجود آمده در چند روز گذشته برای برخی از پذیرندگان محترم، با هدف بهبود، پایداری و افزایش امینت تراکنش‌های اینترنتی، خواهشمند است در اولین فرصت نشانی «تایید تراکنش‌های درگاه اینترنتی»، (Verify URL) را مطابق جدول زیر به روزرسانی نمایید:  

همچنین ظرف چند روز آینده، تمامی نشانی های اعلام شده قبلی غیر فعال شده و تایید تراکنش‌ها تنها با استفاده از نشانی فوق انجام خواهد شد.

از همکاری شما سپاسگزاریم.

راهکارش چیست؟

پذیرنده اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان

با توجه به اختلال‌های به وجود آمده در چند روز گذشته برای برخی از پذیرندگان محترم، با هدف بهبود، پایداری و افزایش امینت تراکنش‌های اینترنتی، خواهشمند است در اولین فرصت نشانی «تایید تراکنش‌های درگاه اینترنتی»، (Verify URL) را مطابق جدول زیر به روزرسانی نمایید:  

همچنین ظرف چند روز آینده، تمامی نشانی های اعلام شده قبلی غیر فعال شده و تایید تراکنش‌ها تنها با استفاده از نشانی فوق انجام خواهد شد.

از همکاری شما سپاسگزاریم.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام 

این ماژول مشکل داره و تابع verify رو فراخوانی نمیکنه به خاطر همین بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت خطای error in verify payment میده یا میزنه پذیرنده نامعتبر است و ...

پول کسر شده از حساب هم به حساب برگشت داده میشه .

لطفا دوستان ماژول رو دوباره بررسی کنند .

سلام

دوستان من هم دقیقا ب همین مشکل برخوردم

لطفا راهنمایی کنید

مرسی

منم دقیقا همین مشکل رو دارم. لطفا اگه به جواب رسیدین به اشتراک بزارین تا مشکل منم حل بشه

ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

دوستان من درگاه سامان رو گرفتم و  روی پرداخت سفارش کلیک میکنم به  سامان وصل میشه  اطلاعات کارت رو وارد میکنم وقتی برای تایید اطلاعات رو پرداخت تو صفحه بانک کلیک میکنم مینویشه تراکنش نامعتبر است  و بعد وصل میشه به فروشگاه و  مینویسه رسید دیجیتال تهی است

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...