رفتن به مطلب

حذف لینک از فوتر

sange_sabur

پست های پیشنهاد شده

ماژول بلوک مدیریت محتوا رو غیرفعال کنید تا همه لینک ها اعم از قدرت گرفته و نگرفته پاک بشن :)

اگر هم خواستین برخی هاشون رو پاک کنید کافیه برین پیکربندی همین ماژول و اونایی که نمیخواین نمایش داده بشه رو تیکشون رو بردارین .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست گرامی دقیقاً چه چیزی نیاز دارید لطفاً سوال رو واضح و شفاف بیان کنید اگه منظورتون نوشتن ماژول هست که خارج از گنجایش این تاپیک هست و باید از بازارچه بگید براتون انجام بدن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

عبارت vtem رو چطور از پایین این صفحه پاک کنم

googala.ir

هر کار کردم نرفت

تو فایلای داخلی تم هم سرچ کردم معلوم نیس کجاس ؟

با اضافه کردن Display:none

به استیل قسمت نمایش این عبارت تو فایل CSS مشکل نمایش حل شد اما

حذف نشد و همچنان این قسمت برا بازدید کننده ارسال میشه

لینک به دیدگاه

در فایل footer.tpl قالب میتونید این عبارت رو پیدا کنید و حذفش کنید. البته یادتون نره یک بار کامپایل رو روشن کنید و بعد از رفرش کردن صفحه فروشگاه دوباره اون رو خاموش کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در فایل footer.tpl قالب میتونید این عبارت رو پیدا کنید و حذفش کنید. البته یادتون نره یک بار کامپایل رو روشن کنید و بعد از رفرش کردن صفحه فروشگاه دوباره اون رو خاموش کنید

موفق باشید

مساله این است - بودن یا نبودن

من کل فایلهای این قالب رو گشتم اصلا همچین عبارتی توشون نیست

این تم رو شرکت VTEM نوشته و سایت پارس سی ام اس ترجمه کرده

سایتهای دیگه که این تم رو استفاده کردن لینک پارس سی ام اس که در قسمت فوترشون نمایش داده میشه

تو فایل فوتر دات تی پی ال من هم لینک همین سایته

اما موقع نمایش اصلا اونو نشون نمیده و این لینکه وی تی ای ام رو نشون میده

الان شما سایت رو نگا کن - تو کش شما که نیست البته الان دیده نمیشه

سورس صفحه رو ببین - لینک پارس وجود نداره ولی این لینک هست ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

عبارت VTEM از فوترتون حذف شده

موفق باشید

مدیر جان سورس صفحه رو نیگا کن

هنوز هست فقط نمایش داده نمیشه

چیزی که برا من عجیبه اینه که اصلا تو هیچ جای این قالب همچین لینکی نیست

اصلا تو هیچ فایلی عبارت VTEM وجود نداره و پارس سی ام اس به جا همشون اسم خودشو نوشته :D

من فک میکنم این بلوک DIV رو از یه فایل خارج از سایت لود میکنه اما مشابه همین سایت رو روی لوکال دارم که تست هام رو

روی اون انجام میدم و بعد میارم رو سایت تو اونم این لینک رو داره :s

لینک به دیدگاه

ماژول بلوک مدیریت محتوا رو پیکربندی کنید و تیک نمایش قدرت گرفته از پرستا شاپ رو بردارید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر. اگه حل نشد باید سورس قالب و ماژول ها رو ببینم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 6 years later...

این قسمت (نرم افزار تجارت الکترونیک توسط پرستاشاپ)تو فوترو چطوری بردارم؟؟اگه میشه باعکس راهنمایی کنین چون نظربالاییه رو خوندم ولی جواب نگرفتم.

لینک به دیدگاه

این قسمت (نرم افزار تجارت الکترونیک توسط پرستاشاپ)تو فوترو چطوری بردارم؟؟اگه میشه باعکس راهنمایی کنین چون نظربالاییه رو خوندم ولی جواب نگرفتم.

سلام دوست گرامی

برای حذف این متن باید به این مسیر بروید public_html/themes/classic/templates/_partials بعد فایل footer.tpl را به حالت ویرایش ببرید و چند خط کد آخر را حذف نمایید و یا اگر میخواهید نوشته را عوض کنید در همان قسمت می توانید تغییرات را اعمال کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

برای حذف این متن باید به این مسیر بروید public_html/themes/classic/templates/_partials بعد فایل footer.tpl را به حالت ویرایش ببرید و چند خط کد آخر را حذف نمایید و یا اگر میخواهید نوشته را عوض کنید در همان قسمت می توانید تغییرات را اعمال کنید

ممنون بابت جواب.ولی میشه بگید دقیقا چه قسمتایی؟ممکنه بزنم ناقص کنم یه جارو..

و لطفا اینم بگیدکه با چه URLی باید وارد قسمت مدیریت فروشگاه شد؟

لینک به دیدگاه

ممنون بابت جواب.ولی میشه بگید دقیقا چه قسمتایی؟ممکنه بزنم ناقص کنم یه جارو..

و لطفا اینم بگیدکه با چه URLی باید وارد قسمت مدیریت فروشگاه شد؟

این مسیری که اعلام شده است مسیر هاست می باشد نه مسیر مدیریت فروشگاه

اگر میخواهید از طریق مدیریت فروشگاه این کار را انجام دهید که باید به مسیر ماژول ها و سرویس ها > بلوک محتوا > انتهای صفحه تیک کنار این نوشته را بردارید

اگر چنین نوشته وجود دارد

اگر وجود ندارد باید از طریق هاست به مسیر Public_html بروید و مسیر را ادامه دهید.

وقتی به مسیر اعلام شده رفتید، به انتهای صفحه که بیایید این نوشته را ملاحظه می نمایید

post-16687-0-53677800-1567922150_thumb.png

لینک به دیدگاه

این مسیری که اعلام شده است مسیر هاست می باشد نه مسیر مدیریت فروشگاه

اگر میخواهید از طریق مدیریت فروشگاه این کار را انجام دهید که باید به مسیر ماژول ها و سرویس ها > بلوک محتوا > انتهای صفحه تیک کنار این نوشته را بردارید

اگر چنین نوشته وجود دارد

اگر وجود ندارد باید از طریق هاست به مسیر Public_html بروید و مسیر را ادامه دهید.

وقتی به مسیر اعلام شده رفتید، به انتهای صفحه که بیایید این نوشته را ملاحظه می نمایید

اونی که گفتید اکی رفتم ولی توی کدا این جمله رو نداشت اینم بگم که من پرستاشاپو از سایت اصلی و اخرین نسخه رو دان کردم..

تو قسمت مدیریت فروشگاه برای من بلوک محتوا رو نداره ..زیروروش کردم

لینک به دیدگاه

بعد از اینکه پرستاشاپو نصب میکنی اون صفحه ای که ادرس ایمیل و رمز عبور میدی و وارد بخش مدیریت فروشگاهت میشی رو من بوک مارک کردم ولی اگه اون حذف بشه دیگه مصیبته...URLش خیلی طولانیه .کسی میدونه چطور سادش کنم؟

لینک به دیدگاه

بعد از اینکه پرستاشاپو نصب میکنی اون صفحه ای که ادرس ایمیل و رمز عبور میدی و وارد بخش مدیریت فروشگاهت میشی رو من بوک مارک کردم ولی اگه اون حذف بشه دیگه مصیبته...URLش خیلی طولانیه .کسی میدونه چطور سادش کنم؟

لطفا سوالتون رو در تاپیک صحیح مطرح کنید. خیلی ساده می تونید از طریق هاست در محلی که پرستاشاپ رو نصب کردید اسم اون پوشه رو تغییر بدید و با آدرس جدید وارد بشید

لینک به دیدگاه

اونی که گفتید اکی رفتم ولی توی کدا این جمله رو نداشت اینم بگم که من پرستاشاپو از سایت اصلی و اخرین نسخه رو دان کردم..

تو قسمت مدیریت فروشگاه برای من بلوک محتوا رو نداره ..زیروروش کردم

برای حل مشکل تیکت ارسال نمایید تا کارشناسان خود پرستا بررسی نمایند

قالب های پرستا بلوک محتوا دارند، در قسمت ماژول ها و سرویس در کادر جستجو، بلو محتوا و یا block cms را وارد نمایید ، مشاهده می کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...