رفتن به مطلب

نظرسنجی درباره برگزاری تور آموزشی پرستا شاپ در مشهد

چه زمانی را برای برگزاری تور آموزشی پرستا شاپ در مشهد مناسب میدانید؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه زمانی را برای برگزاری تور آموزشی پرستا شاپ در مشهد مناسب میدانید؟

• در ایام عید نوروز
    • بعد از ایام عید نوروز

پست های پیشنهاد شده

درود به تمامی دوستان و همراهان عزیز

همونطور که قبلا گفته بودیم قرار هست یک تور آموزشی یک روزه پرستا شاپ پارسی در مشهد برگزار بشه. هدف از این نظر سنجی تصمیم گیری برای بهترین زمان برگزاری این تور آموزشی هست

در این تور آموزشی با:

• راه اندازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از پرستا شاپ
  • نصب و ارتقاء پرستا شاپ
  • تنظیمات پرستا شاپ
  • کاربردی ترین امکانات پرستا شاپ
  • آموزش تعریف و تنظیم صحیح حامل ها و ارزهای فروشگاه
  • آشنایی با پرستا شاپ 1.5
  • و ...

آشنا خواهید شد

در صورت استقبال تورهای بعدی شامل موارد پیشرفته تر خواهد بود

تورها به ترتیب در سه سطح آموزشی مبتدی، متوسط و پیشرفته خواهند بود که تور فعلی تور مقدماتی میباشد

در صورتی که زمانی خارج از برنامه ی نظرسنجی را مناسب میدانید آن را در همین تاپیک اعلام کنید

موفق و پیروز باشید

مهرشاد ذاکریان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هنوز اطلاعات دقیقی از مکان و زمان و هزینش معلوم نیست

قطعا هزینه ش بالا نخواهد بود و احتمالا قابلیت پرداخت آنلاین هزینه رو براش فراهم میکنیم

تور آموزشی یک روزه و در یک فضای دوستانه در مشهد خواهد بود (در صورت استقبال در سایر شهرهای بزرگ: تهران، اصفهان، تبریز، شیراز و ... هم برگزار خواهد شد)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من چون در مشهد زندگی میکنم شاید درست نباشه که نظر بدم ، ولی به نظر من تو تعطیلات عید بهترین فرصته . البته کمی دیر شده برای نظرسنجی برای این زمان. اگه به این موقع نرسه، تابستون میتونه خوب باشه.

لینک به دیدگاه

خب اینم دلیلیه که جناب ادمین گفتن چون نوروزه و موقع دید و بازدید ولی برای کسانی که اطراف مشهد هستند خیلی خوب میشه و کسایی که سفرشون به مشهده

لینک به دیدگاه

منظور من این بود که اگه زودتر برنامه ریزی میشد، همانطور که دوستمون گفتند، افرادی که مایل به شرکت بودند میتوانستند برنامه سفر به مشهد رو بریزند که هم مسافرت باشه و هم شرکت در این برنامه.

الان هم اگه دوستان تمایل داشته باشند خیلی دیر نشده

لینک به دیدگاه

این هم حرف درسته اما در مورد خود مشهدی ها چطور؟ به نظرتون آیا میتونن شرکت کنند یا به خاطر سفرهای نوروزی نمیتونن اکثریت در این تور شرکت داشته باشن؟

لینک به دیدگاه

من که اگه برنامه مسافرت هم داشته باشم با این برنامه تنظیمش میکنم. به همین خاطر گفتم که باید زودتر مشخص بشه تا دوستان بتونن برنامه ریزی کنند.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام. من مشهد هستم. اكثرا در ايام تعطيلات نوروز ميرن مسافرت و يا در گير مهمون داري و عيد ديدني و داخل شهر بيشتر زائران امام رضا هستند

شما هم يحتمل درگير همين مسائل هستيد پس بهتره ايام عيد استراحت كنيد

به نظر بنده اگر تور شما يك روزه هست بهتره كه در يك روز تعطيل مثل جمعه ها برگزار بشه تا دوستان شهر هاي اطراف هم بتونن بيان

اينطوري شهر خلوت تره و مشكلات رفت و امد وتهيه بليط هم راحت تر .حتي فرصت بهتري براي زيارت

به شخصه علاقمند به شركت در اين دوره هستم اما در ايام نوروز مسافرتم

بنده خودم كلاسهايي ميرفتم كه از تمامي استان ها ميومدن. و بيشتر روزهاي جمعه بود. در مجموع اگر بخوان بيان حتما ميان

لینک به دیدگاه

دوستان با تشکر از نظرات شما

در کنار نظرسنجی مسایل فنی و شرایط برگزار کننده هم ملاک مهمی هستند برای برگزاری این تور

با بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که امکان فراهم سازی بلیط در ایام نوروز مشکل هست

امکان اجاره محل مناسب در این ایام دشوارتر است

امکان حمل و نقل آسان در سطح شهر بسیار دشوار است

و مواردی دیگر که امکان برگزاری در عید نوروز را نمیدهد

این تاپیک تا چند روز دیگر باز بوده و پس از آن بسته می شود.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون دانوش جان از زحماتی که میکشید

فقط اگه قرار به برگزاری هست. از همین الان برنامه ریزی بشه خیلی بهتره ( مثلا برای اول تابستون) تا اینکه بخواهید 30 روز مونده به برگزاری اعلام کنید.

حتی میشه ثبت نام رو هم بعد از عید شروع کنید تا برای تهیه مکان متناسب با تعداد شرکت کنندگان مشکلی نداشته باشید . اگه زمان و مکانش مشخص باشه خیلی راحتتر میشه برنامه ریزی کرد ، چه برای شرکت در این همایش و چه برای تدارکات.

من هم با توجه به اینکه مشهد هستم، تا جایی که بتونم در خدمتتون هستم.

لینک به دیدگاه

بله انشاءالله بعد عید ثبت نام رو آغاز میکنیم تا برنامه ریزی راحت تر و سریع تر پیش بره

ممنون از پیشنهادت رامتین جان

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...