رفتن به مطلب

ماژول نماد اعتماد الکترونیکی رایگان

پست های پیشنهاد شده

http://bazaar.presta-shop.ir/235-thickbox/e-namad-free-module.jpg

ماژول نماد اعتماد الکترونیکی یا همان E-namad ماژولی است که نماد اعتماد را در سایت شما نشان میدهد و باعث اعتماد بیشتر مشتریان از خرید خواهد شد. قابلیت های این ماژول:

* نمایش فقط در صفحه اول (مطابق با قوانین سایت ای نماد)

* سازگار با انواع قالب های دو و سه ستونه

* امکان تنظیم نمایش ماژول در ستون چپ یا راست از طریق پیکربندی

* سازگار با پرستا شاپ 1.4 و 1.5

* رایگان

نکته: ماژول بعد از آپلود در قسمت ماژول های (امنیت پرداخت) قرار میگیرد سپس آن را نصب کنید و از پیکربندی آن نمایش در ستون چپ یا راست را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید و ذخیره را بزنید

نکته: تا زمان فعال نشدن ای-نماد از طرف سایت آن سازمان هیچ لوگویی در سایت شما نمایش داده نخواهد شد

دریافت از بازارچه: http://bazaar.presta-shop.ir/front-office-modules/139-e-namad-free-module.html

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با درود و سپاس از ارائه اين ماژول كاربردي ، به استحضار ميرسانم اخيراً ايميل زير از [email protected] برايمان ارسال گرديد كه ميتوان نماد را در تمامي صفحات فروشگاه داشت:نماد اعتماد الكترونيكي فروشگاه هاي اينترنتي

با سلام، با توجه به فراهم شدن امكان درج لوگوي نماد اعتماد الكترونيكي در تمامي صفحات وب‌سايت فروشگاه‌هاي اينترنتي، دارندگان نماد موقت و دائم مي‌توانند در صورت تمايل نسبت به درج نماد اخذ شده در تمامي صفحات فروشگاه خود اقدام نمايند. مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت

مركز توسعه تجارت الكترونيكي

وزارت صنعت، معدن و تجارت

سپاس

لینک به دیدگاه

با تشکر از اطلاع رسانی شما. در اولین فرصت امکانی رو به این ماژول اضافه میکنم که بشه این مورد رو هم انتخاب کرد که فقط در صفحه اول باشه یا تمامی صفحات

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام من تو سایت نماد اعتماد 2 روز پیش ثبت نام کرده ام و سایتم رو ثبت

کرده ام امروز ماژول رو نصب کردم اما لوگویی نمایش داده نمیشه.. مشکل کجاست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توضیح داده شده بود در پست اول:

نکته: تا زمان فعال نشدن ای-نماد از طرف سایت آن سازمان هیچ لوگویی در سایت شما نمایش داده نخواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من این ماژول رو نصب کردم و طبق قوانین enamad زیر logo قرار دادم

ولی این ایمیل رو دریافت کردم:

جایگاه نماد در سایت دیده نشد *کد نماد را مطابق راهنما بر روی سایت خود قرار دهید

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

وقتی سوالی مپرسین شکیبا باشید و از تکرار اون یا استفاده از عبارت کسی نبود و چی شد و چرا کسی جواب نمیده خودداری کنید ، پست هایی با این مضمون پاک خواهند شد . جواب سوال شما رو admin میدونه چون اون این ماژول رو نوشته و دسترسی ایشون به اینترنت فعلا محدوده .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام ادمین عزیز

شما که زحمت کشدید و این ماژول رو نوشتی یه پیشنهاد هم من خدمتتون میدم اگه امکان داره اینم لحاظ کنید :

بالای بلوک نماد الان خالی قرار داده شده طوری که اگه لوگوی نماد داخلش نباشه هرکسی ببینه فکر میکنه این قسمت خالیه! و بعضی مواقع هم به مشکله دیدن نشدن جای نماد از طرف سایت eNamad بر میخوریم لطفا بالای بلوک یه متنی مثل " نماد اعتماد الکترونیکی " قرار بدید که این مشکل هم برطرف بشه.

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

درود

فعلا دسترسیم به اینترنت محدوده و وقتم خیلی کمه. ایشالا برگردم در اولین فرصت به این مشکلات رسیدگی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

خدا خیرت بده ادمین جان!

بعد 12 روز از سایت نماد تشریف آوردن تو سایت و چون یخورده چشماشون ضعیف تشریف داشت محل نماد رو مورد تایید قرار ندادن و دوباره روز از نو، روزی از نو!!!

اگه ممکنه یه کاریش بکنید این جای نماد یه خورده نمایان تر بشه.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

یک پیشنهاد هم من دارم نماد در بلوک مختص به خودش در سمت راست قرارداره اگه بشه طوری طراحی کنین که نماد در وسط بلوک نمایش داده بشه شکیل تر میشه

لینک به دیدگاه

سلام

من نماد موقت رو گرفتم

یه کدی داده که نوشته در سمت راست یا چپ در فایل اصلی قالب بگذارید. چیکار باید بکنم؟ در این ماژول گذاشتم اما چیزی نشون نمیده.

لینک به دیدگاه

سلام

من فکر میکنم نیاز به کد ندارین چون من فقط یک ماژول (ماژول نماد اعتماد الکترونیکی) که رایگان بود از بازارچه گرفتم نصب کردم بعد به روز رسانی کردم و در نهایت به گوشه بالا سمت راست بردم و تایید شده و الان نمایش داده میشه البته به قسمت پایین صفحه اولم اوردمش بازم نمایش داده میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

من فکر میکنم نیاز به کد ندارین چون من فقط یک ماژول (ماژول نماد اعتماد الکترونیکی) که رایگان بود از بازارچه گرفتم نصب کردم بعد به روز رسانی کردم و در نهایت به گوشه بالا سمت راست بردم و تایید شده و الان نمایش داده میشه البته به قسمت پایین صفحه اولم اوردمش بازم نمایش داده میشه.

موفق باشید.

سلام من چون نماد موقت میخوام بگیرم مرحله اول کارشه. کدی که داده رو در فایل اصلی قالب بذارم و بهشون اعلام کنم تا تایید کنن لوگو نمایش داده بشه.

اینم کدشه

یه بنده خدا کمکم کنه

نوشته نو راهنما کدی که داده شده رو در صفحه اصلی سایت قرار بدم و بهشون اعلا کنم. نمیدونم کدو تو کدوم فایل رو هاست باید بذارم

post-3869-14373019110946_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید.

سلام من چون نماد موقت میخوام بگیرم مرحله اول کارشه. کدی که داده رو در فایل اصلی قالب بذارم و بهشون اعلام کنم تا تایید کنن لوگو نمایش داده بشه.

اینم کدشه

یه بنده خدا کمکم کنه

نوشته نو راهنما کدی که داده شده رو در صفحه اصلی سایت قرار بدم و بهشون اعلا کنم. نمیدونم کدو تو کدوم فایل رو هاست باید بذارم

نیازی نیست همون ماژولو نصب کنین و به ای نماد اعلام کنید من که همین کارو کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خیلی خیلی متشکرم واقعاً عالیه ولی جسارتاً میشه بگین چه طوری میتونم کاری کنم که لوگوی ای نماد وسط بلوک قرار بگیره؟

بازم از زحماتتون ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید منظورم تو همون بلوکی که قرارداره و بالاش نوشته شده نماد اعتماد الکترونیکی سایت منو ببینین

babygood.ir میخوام مثل لگوی پارسیان وسط باشه

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید منظورم تو همون بلوکی که قرارداره و بالاش نوشته شده نماد اعتماد الکترونیکی سایت منو ببینین

babygood.ir میخوام مثل لگوی پارسیان وسط باشه

درود

کد

رو در هر دو طرف
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...