رفتن به مطلب

مشکل با اعمال تغییرات در قالب سبز و خاکستری !

sajad-tnt

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی کاربران گرامی.

دوستان عزیزم ,امروز قالب G&G (رایگان) رو از بازارچه دانلود و نصب کردم.

اما هرچقدر تلاش برای تغییر و ویرایش فایلهای TPL ماژولها کردم, نشد که نشد !!!.

به عنوان مثال خواستم یک تگ

(برای وسط چین کردن عنوان محصول) به ماژول homenewproducts در قسمت themes\green_gray\modules\ اضافه کنم ... اما بعد از اعمال تغییرات و Save کردن فایل, وقتی که سایت رو (از روی local) بالا میارم هیچ تغییری صورت نگرفته !!!.

حتی چندین بار کلید F5 روهم زدم اما ... دوستان چیکار کنم :s ؟؟؟!.

مـوفق باشـید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی از پاسختون دوست عزیزم.

بله, درست شد ... .

+

فقط ببخشید, یک سوال دیگه هم داشتم:

من اندازه پیشفرض تصاویر رو تغییر دادم,

اما حالا چطوری میتونم اندازه حاشیه سبزرنگ (همون حالتی که وقتی ماوس رو روی عکس مورد نظر میبریم, اون تصویر حاشیه دار میشه) رو در ماژولهای محصولات جدید و محصولات برتر تغییر بدم ؟؟!.

http://8pic.ir/images/1efltnqa87mlimq6tpt3.jpg http://8pic.ir/images/sbm0brpb0onlhuiqswtv.jpg

ممنون و موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اینا از استایل و فایل global.css قابل تغییره . مرورگر فایرفاکس رو نصب کنید . افزونه firbug رو نصب کنید روش . با این افزونه میتونید آدرس و سطر استایل مورد نظر رو پیدا کنید و راحت تغییرات رو اعمال نمایید . تو انجمن هم جستجو کنید راهنمای کار با فایرباگ توضیح داده شده .

لینک به دیدگاه

اینا از استایل و فایل global.css قابل تغییره . مرورگر فایرفاکس رو نصب کنید . افزونه firbug رو نصب کنید روش . با این افزونه میتونید آدرس و سطر استایل مورد نظر رو پیدا کنید و راحت تغییرات رو اعمال نمایید . تو انجمن هم جستجو کنید راهنمای کار با فایرباگ توضیح داده شده .

مرسـی از پاسـختون بـهمن جـان.

ولـی مـتاسفانه هـرکاری کـردم نتونـستم سطر مـوردنظر رو پـیدا کـنم ): !!.

لینک به دیدگاه

خوب اینجوری که نمیشه ، شما که میخواین خودتون تغییرات رو بدین باید حتما یاد بگیرین ، پرسیدن دردی از شما دوا نمیکنه چون برای یه کار ساده 30 ثانیه ای باید ساعت ها و شاید روزها منتظر باشین تا بیاد یکی به شما بگه چطوری انجامش بدین :)

اصول کار با نرم افزار فایرباگ رو از اینترنت و انجمن و گوگل جستجو کنید ، همه طراحان وب اعم از آماتور یا حرفه ای از این نرم افزار استفاده میکنند و بدون اون خیلی وقت طراح به هدر میره .

کد مورد نظر شما اینه ، تو فایل global.css جستجو کنید :

#center_column div.products_block a.product_image {    display: block;    height: 135px;    margin: 0 auto;    position: relative;    width: 135px;}

اینجا اندازه ها نوشته شده 135 پیکسله ، خیلی ساده تغییرش بدین .

لینک به دیدگاه

بلـه, کامـلا حق با شما هـست بـهمن جـان ... .

ولی دوسـت عـزیزم من قبلا این سطـر رو پیـدا ودر بخـش themes\green_gray\global.css تصحیح کـرده بودم...اما وقتـی که وارد صـفحه فروشگـاه مـیشم, هیچ تـغییری صورت نگرفتـه و مشکل همچنـان باقیسـت!.

http://upcity.ir/images/28234525569882878928.jpg

لینک به دیدگاه

خوب معلومه از کش میخونه !!! تو عکسی هم که فرستادین نوشته سطر 1110 هستش . کش مرورگر رو خالی کنید .

اگه تغییر دادین، مثلا 135 رو کردین 190 . اگه باز 135 نشون میده تو فایرباگ مشخصه از کش داره میخونه :)

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان عزیز

دوستان من میخوام به جای اون گزینه هایی که زیر هیدر نوشته صفحه اصلی تحویل تعهدات قانونی رو عوض کنم باید چیکار کنم ؟ از کجا عوض میشه ؟

لینک به دیدگاه

از پیکربندی ماژول منو اون آیتم ها قابل تغییر هستند . اینکه کاملا مشخصه

سلام دوست عزیز

ببخشید دوست عزیز میتونی بیشتر توضیح بدی هر چه گشتم پیدا نکردم . ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون

دوست عزیز من یه مشکل دیگه ای هم داشتم اونم اینه که در پایین سایت که این رو نوشته

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به ------- بوده و هر گونه کپی برداری غیرمجاز میباشد

(میباشد) افتاده پایین کادر سبز از کجا میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...