رفتن به مطلب

فروشگاه آنلاین پیشرو ، سرعت کند لود سایت.

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی اساتید ...

سایت فروشگاه آنلاین پیشرو ورژن 1.4.6 هست و از سرور اختصاصیی که از آنلاین هاست دریافت کردیم استفاده میکنیم ( مشخصات سرور در لاین زیر هست ) ... سایت خیلی کند و غیر طبیعی لود میشه ... باید چه کار کنم که لود صفحات بهتری داشته باشیم ؟؟ آیا اشکال از سایت هست یا سرور ... لطفا کمک کنید ...

آدرس و عنوان سایت : لپ تاپ تبلت
مشخصات سرور ::

• 1 xQuad Xeon X3430
  • 2 x2GB
  • 2 x500GB SATA
  • 200گیگابایت
  • http://www.onlinehost.ir/wp-content/themes/onlinehost/images/ir.pngا

لطفا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه ...

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت تمامی اساتید ...

سایت من ورژن 1.4.6 هست و از سرور اختصاصیی که از آنلاین هاست دریافت کردیم استفاده میکنیم ( مشخصات سرور در لاین زیر هست ) ... سایت خیلی کند و غیر طبیعی لود میشه ... باید چه کار کنم که لود صفحات بهتری داشته باشیم ؟؟ آیا اشکال از سایت هست یا سرور ... لطفا کمک کنید ...

آدرس و عنوان سایت : لپ تاپ تبلت

مشخصات سرور ::

• 1 xQuad Xeon X3430
  • 2 x2GB
  • 2 x500GB SATA
  • 200گیگابایت
  • http://www.onlinehost.ir/wp-content/themes/onlinehost/images/ir.pngا

لطفا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه ...

با تشکر

من هر چندوقت یکبار به این مشکل بر خورد میکنم

بهتره نسخه پرستا رو به نسخه بالاتر ارتقا بدی1.4.9 یا 1.5.3 ماژلهای اضافی رو از داخل هاست کلا پاک کنی اخرین تغیرات تو ماژلهاتو چک کنی که کدوم مشکل ایجاد کرده . این مشکل به تنظیمات سرور هم مربوط میشه. ماژول جستجو لایه ای هم اگر استفاده میکنی درست تنظیمش کن و در شاخه هایی که نیاز نداری هم این ماژول رو استفاده نکن. به لود یکی از جداول هم میتونه مربوط باشه

به قالب هم مربوط میشه و تغییراتی که توش میدی

من کلا هر سری با یکی از این دلائل سایتم کند میشد الان از نسخه 1.5 استفاده میکنم و خدا رو شکر مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

بنده پیشنهاد میکنم از حجم تصاویر قالب کم کنید + اینکه سرور هاستینگ خوب انتخاب کنید + اینکه از گوگل پلاس وان استفاده نکنید سرعت خوبی خواهید داشت

لینک به دیدگاه

من یک تست با GTmetrix انجام دادم . از زمان ارسال درخواست تا دریافت اولین بایت از سرور حدود 2.45 ثانیه طول کشید که زمان نرمالی نیست

که شامل زمان دسترسی به پایگاه داده + پردازش میشه

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...