رفتن به مطلب

قرار دادن لینک ورود و ثبت نام در بالای صفحات

پست های پیشنهاد شده

سلام.از اساتید میخاستم یکی کمک کنه چتو میشه لینک ورود و ثبت نام رو بالای همه صفحات قرار داد تو سایت من اصلا نیستش باید خرید بزنی بری تو سبدو اینا تا بخش ورودش تا بتونی این کارارو بکنی.ممنون و منتظر جواب هستم

سایت : paradisonline.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی از اساتید نیست کمک کنه بگه چیکار کنم؟

میخام سایتمو راه بندازم بخاطر این و چندتا چیز دیگه هنوز نتونستم منتظر راهنماییتون هستم.خودک سرچ دادم چیز درس حسابی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

شما از یک ماژول منو استفاده کن ، منوی افقی . بعد لینک رو داخل اون منو بذار . برای گذاشتن در هدر قالب هم باید تغییراتی در فایلهای تی پی ال بدین که جور درآوردنش با قالب دردسر داره و کار خودتون نیست .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون. لینک ثبت نام و ورود رو از کجا باید پیدا کنم؟

کلا قسمت کاربری سایتم مشکل داره اصلا معلوم نیست از کجا میشه از اکانت خارج شد و اصلا فهمید که وارد سایت شدیم یا نه کلا اینا رفته رو اعصابم :(

لینک به دیدگاه

روی لوکال نصب کردم مقایسه کردم، رفتم تو حالت جایگاه ها و ویرایش زنده ولی چیزی دست گیرم نشد فسمت ورود تو هیچ ماژول خاصی نبود که بتونم پیداش کنم.لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

روی لوکال نصب کردم مقایسه کردم، رفتم تو حالت جایگاه ها و ویرایش زنده ولی چیزی دست گیرم نشد فسمت ورود تو هیچ ماژول خاصی نبود که بتونم پیداش کنم.لطفا راهنمایی کنید

برید به بخش ماژولها - جایگاها

ببینید top of pages مثل تصویر زیره

اگه نه، بخشهای موجود در این قسمت را برابر تصویر جابه جا کنید

اگر مشکل حل نشد از گزینه نشاندن یک مازول استفاده نمایید

http://cend.hostei.com/photos/616060fb8ae8.jpg

لینک به دیدگاه

اینکاری گفتیدم انجام دادم ولی بازم بخش ورود و ثبت نام نیومدن فقط جای ماژولا یکم جا به جا شدن :(‌ اگه میشه راهنمایی کنید درسش کنم

پیداش کردم بالاخره.ماژول "بخش اطلاعات کاربر" غیر فعال بود همونو زدم درس شد :D

پیداش کردم بالاخره.ماژول "بخش اطلاعات کاربر" غیر فعال بود همونو زدم درس شد :D فقط یه چیز دیگه اینکه الان لینک ورود اومده و لی ثبت نام نداره یعنی از اولم نداشت نمیشه یجوری اینو اضافه کر یا آورد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

لینک ورود و ثبت نام در پرستا یکی است میتوانید از قسمت بومی سازی -> ترجمه ها در قسمت اصلاح ترجمه ها گزینه ترجمه های ماژول را انتخاب کنید و سپس روی پرچم ایران کلیک کنید سپس در صفحه باز شده قسمت blockuserinformation رو پیدا کنید و روبروی کلمه لوگین قسمت فارسی رو به متن دلخواه تغییر بدین

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...