رفتن به مطلب

قرار دادن لينك محصول از سايت ديگر (به صورت كد شده)

پست های پیشنهاد شده

وقتي پرستا فايلي رو بعنوان محصول آپلود مي كنه، اون رو كد مي كنه.

1- چطور ميشه لينك محصول رو از جاي ديگه اي (هاست ديگه) براي محصول قرار داد؟

2- آيا مي شه اين كد گذاري رو روي اون اعمال كرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 months later...

توي افزونه ووكامرس كه براي وردپرس نوشته شده، محصول مجازي به دو صورت مي تونه قرارداده بشه. يكي خود فايل و ديگري لينك فايل.

وقتي لينك فايل رو قرار مي دي، بعد از خريد، با كليك بر روي گزينه دانلود، فايل دانلود مي شه در صورتي كه اصل فايل توي سرور ديگه اي قرارد داره و از همه مهم تر اينكه لينك ريدايركت نمي شه. يعني تمامي قابليت هاي كنترل دانلود، براي اون لينك هم وجود داره. اين قابليت براي سايت هايي كه فايل هاي حجيم مي فروشن خيلي عاليه. يعني شما مي توني در كنار سرور اصلي كه خود فروشگاه روش نصب شده، يه هاست دانلود (كه قيمت اون خيلي پايين تر از هاست هاي معموليه) رو براي نگه داري فايل هات قرار بدي. مزيت ديگه اي هم كه داره اينه كه با سرعت خيلي بالاتري مي توني به فروشگاهت محصول اضافه كني.

راه اندازي همچين امكاني براي پرستاشاپ واقعا ضروريه.

لینک به دیدگاه

دوستان چرا همه چیز رو با هم اشتباه میگیرید . پرستاشاپ که برای فروش فایل نیست ، فروش فایل برای خودش اسکریپت های تخصصی داره ، پرستاشاپ هیچ نیازی نداره مثل ووکامرس چنین امکاناتی د اشته باشه چون برای اینکار طراحی نشده از اول . اینکه چنین امکانی رو توش گذاشته اند به صورت ابتدایی ، برای اینه که کار شما رو در حد ابتدایی راه بندازه . بنده صد بار گفته ام که قضیه وردپرس با فروشگاه ساز ها متفاوته ، اما باز و باز مقایسه میکنید این دو رو . شما باید برین و بگردین و ببینین مثلا اوپن کارت چی داره که پرستاشاپ نداره و یا مجنتو چی داره که پرستاشاپ نداره . اینکه شما بخواین یه امکانی روی پرستاشاپ بذارن که نمیذارن ، اونایی که رو پرستاشاپ یا سایر فروشگاه سازها دارن کار میکنن براساس اصولی جلو میرن و به این نظرات اهمیتی نمیدن .

برای فروش فایل اسکریپت های خوبی وجود داره ، اگه فروشگاه فروش فایل دارین میتونید با کمی جستجو در گوگل یکیشون رو پیدا کرده و استفاده نمایید . اساسا پرستاشاپ برای فروش محصولی که حجم و وزن داره و میشه لمسش کرد ساخته شده . محصول واقعی نه مجازی .

لینک به دیدگاه

هدف از مطرح كردن اين موضوع صرف مقايسه و اينكه اون بهتره و اين بدتر نيست. هدف نياز به اون قابليته.

زماني كه پرستاشاپ 1.3 فكر كنم استفاده مي شد، توي فروم قبلي پرستاشاپ من درخواستي دادم مبني بر اينكه لينك آشنا رو مي خوام فارسي بذارم. همه ريختن سر من كه اين چه درخواستيه. توي گوگل لينك درهم نشون مي ده و هزار ايراد ديگه. ولي الان توي نسخه 1.5 اين قابليت وجود داره و خود سايت بازار پرستاشاپ فارسي هم از اين قابليت داره استفاده مي كنه (در صورتي كه اگر درخواست من اشتباهي بود اين كار رو خودش انجام نمي داد). به هر حال هدف من از گفتن اين خاطره !!! اين بود كه شايد درخواست الآن من يه چيز اضافه به نظر بياد (كه واقعا اينجور نيست) ولي اين قابليت هم قطعا يك نيازه كه براي يك فروشگاه ساز بايد رفع بشه. همچين درخواستي توي فروم خود پرستاشاپ هم از طرف كاربراي خارجي داده شده و مختص من نيست.وردپرس هم مختص فروش فايل نيست بلكه اين افزونه براش نوشته شده.

اگر از مديران كسي هست كه مي تونه با نوشتن ماژول و يا هر تغييري اين مشكل من رو حل كنه، لطفا هزينه انجامش رو براي من از طريق خصوصي ارسال كنه.ممنون.

لینک به دیدگاه

اگه واقعا هدف نیاز هست ، خوب بدین واستون با ماژول نویسی برطرف کنن .

خودتون میگین تو وردپرس با نوشتن یک افزونه اینکار انجام شده ، اما وقتی مقایسه میکنید انتظار دارین تو خود پرستاشاپ این باشه . نشد دیگه ، کلا حرفتون غیر منطقی و به دور از انصافه . اگه نیاز به همچین چیزی دارین مسلما باید با ماژول برآورده بشه .

قطعا این یک نیاز برای یک فروشگاه ساز نیست ، شما هنوز معنای دقیق یک فروشگاه ساز رو درک نکردین . همانطور که گفتم برای فروش فایل اسکریپت تخصصی وجود داره . با فروشگاه ساز که فایل نمیفروشن به صورت تخصصی .

تاپیک بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...