رفتن به مطلب

آیا کسی قالب دارچینا رو استفاده کرده ؟

پست های پیشنهاد شده

منم یه مشکل دارم . اینکه در لوگو من یک لینک وجود داره نمیدونم از تنظیمات نادرست من هست یا خیر الان روی چند تا از سایتهایی ککه این قالب را داشته دیدم همشون مثل دمو بودند و اسم فایل لوگو اونها logo.png بود در صورتی که اسم لوگو من logoplace.png و اصلا تو فایل دانلودی که از بازارچه داشتم فایل logo.png وجود نداره . و من هم همین فایل logoplace.png ویرایش کردم . حالا میخوام او لینکی که در عکس مشخص کردم حذف بشه.

آدرس سایت من reynoon.ir

post-17-14373018793674_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما نباید اون فایل logolace رو ویرایش میکردین . اون مال ساختار قالبه و مکان قالب رو مشخص میکنه . شما باید یک لوگو با نام logo.png داخل پوشه img روت اصلی بذارید .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیر انجمن لطفا اگه میتونید کمکم کنید قالبه سایتم که نسخه ی 1.5 دارچینا هست درست بشه چطور باید اسمها و ترکیباته منوی سایتمو تنظیم کنم واقعا کلافه شدم این ادرسه سایتمه اگه کسی میتونه بگه مرسیییfilm2serial.in

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام ، بنده هم همین مشکل رو دارم ، منوی افقی بالای قالب دارچینا 1.5 چطور تغییر میکنه ؟ لطفاً محل تنظیمات این منو را بفرمایید . با تشکر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیر انجمن لطفا اگه میتونید کمکم کنید قالبه سایتم که نسخه ی 1.5 دارچینا هست درست بشه چطور باید اسمها و ترکیباته منوی سایتمو تنظیم کنم واقعا کلافه شدم این ادرسه سایتمه اگه کسی میتونه بگه مرسیییfilm2serial.in

لینک به دیدگاه

سلام من تو بازارچه هم میل زدم و مشکلم رو مطرح کردم جواب اومد که باید در تاپیک مربوط به قالب پیگیری کنم

مشکلی که در قالب وجود داره و در دموی قالب هم میتونید ببینید اینه که وقتی کاربر وارد قسمت توضیحات بیشتر یه محصولی میشه، بخش کلمات کلیدی به صورت یک تک لینک وجود داره در حالی که برای هر تگ باید لینک جداگانه ای اختصاص داده بشه، حتی وقتی روی این لینک یکپارچه کلیک میکنیم به صفحه اصلی برمیگردیم چه تغییراتی باید اعمال بشه تا این مشکل برطرف بشه و کلمات کلیدی هر محصول به درستی شناخته بشه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

اقا بهمن ماژول نظرات مشکل داره تو این تاپیک خودتون هم اشاره کردید .ولی من متوجه نشدم مشکل از کجاست و چطوری باید درستش کرد.

ممنون راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

درود

این سایت من هست http://gsm-mobile.ir/index.php

نمیدونم چیکار کنم که این محصولات به ترتیب کناره هم قرار بگیره و نوشته هاش تو هم نباشه

یعنی محصولات هم توی یک ردیف باشه

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...