رفتن به مطلب

ماژول پیامک پرستاشاپ

abbasss

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از دوستان برنامه نویس، کسی میتونه ماژول اتصال پنل پیامک به پرستاشاپ رو هماهنگ کنه؟

لطفا هزینه و مدت زمان را در پیام خصوصی بفرمایید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از مدیران عزیز خواهشمندم اگر قصد نوشتن ماژول برای ارسال پیامک را داشتند ماژول را به گونه طراحی کنند که امکان استفاده از پنل های پیامک دیگر شرکتها در یک ماژول باشد تا کاربر به دلخواه خود شرکتی که می خواهد از آن پنل بگیرد را مشخص کند و گرنه کاربر مجبور می شود از شرکتهایی که پنل را به قیمت هنگفت می فروشند پنل خریداری کنند که این اصلاً برای فروشگاه داران به صرفه نیست الان شرکتهای بسیار خوبی هستند که برای کاربران فروشگاه سازها پنل رایگان ارائه می دهند مثل ansnet.ir که حتی ارسال اس ام اس شان هم از شماره اشتراکی است که معمولاً چون منظور فروشگاه داران از استفاده از ماژول ارسال پیام در زمان ثبت سفارش به مشتری و خریدار است این خیلی به صرفه است چون کاربر به هر اندازه ای که دوست داره حسابش را شارژ می کنه و به همون اندازه هم اس ام اس دریافت می کنه .

نمونه چنین ماژولی را که بنده عرض کردم که برای چندین شرکت همزمان طراحی شده یکی از مدیران اپن کارت و شاپ کبیر در لینک زیر نوشته و ارائه کرده است که واقعاً بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده است

http://opencart.openfa.com/thread-2114.html

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بسیار خوب و کار آمدیه دقیقا باید ماژول همین طور که پیشنهاد دادید باشه

این نکته رو حتما در نظر باید گرفت ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

از مدیران عزیز خواهشمندم اگر قصد نوشتن ماژول برای ارسال پیامک را داشتند ماژول را به گونه طراحی کنند که امکان استفاده از پنل های پیامک دیگر شرکتها در یک ماژول باشد تا کاربر به دلخواه خود شرکتی که می خواهد از آن پنل بگیرد را مشخص کند و گرنه کاربر مجبور می شود از شرکتهایی که پنل را به قیمت هنگفت می فروشند پنل خریداری کنند که این اصلاً برای فروشگاه داران به صرفه نیست الان شرکتهای بسیار خوبی هستند که برای کاربران فروشگاه سازها پنل رایگان ارائه می دهند مثل ansnet.ir که حتی ارسال اس ام اس شان هم از شماره اشتراکی است که معمولاً چون منظور فروشگاه داران از استفاده از ماژول ارسال پیام در زمان ثبت سفارش به مشتری و خریدار است این خیلی به صرفه است چون کاربر به هر اندازه ای که دوست داره حسابش را شارژ می کنه و به همون اندازه هم اس ام اس دریافت می کنه .

نمونه چنین ماژولی را که بنده عرض کردم که برای چندین شرکت همزمان طراحی شده یکی از مدیران اپن کارت و شاپ کبیر در لینک زیر نوشته و ارائه کرده است که واقعاً بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده است

http://opencart.openfa.com/thread-2114.html

اگه شرکت های سرویس دهنده یک استاندارد برای وب سرویس در نظر می گرفتن قطعا مشکلات خیلی کم تر میشد

لینک به دیدگاه

سلام

همینطور که سهیل جان گفتند، این اتفاق زمانی میتونه بیافته که استانداردی واسه وب سرویس رعایت بشه که فکر نمیکنم اینطور باشه

لینک به دیدگاه

من چندتا وب سرویس بررسی کردم معمولا همه چی یکی هست چون اومدن یک اسکریپت رو برداشتن و کم و زیادش کردن من تحقیقات بیشتر میکنم جاهای مشترک رو پیدا میشه کرد به حد اقل 60درصد وب سرویس ها باشه یا قطعا میشه یک الگوریتمی پیاد ه کرد با کمترین تعییر بشه به وب سرویس ها وصل شد ولی خب بازهم حرف دوستان درسته دقیقا یکی نیستن اسم توابع و پارامتر ها یکی نیستن ولی بعضی ها مشابه هستن

لینک به دیدگاه

• 2 years later...
  • 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...