رفتن به مطلب

فضای هاست مورد نیاز برای راه اندازی فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

من تازه با سایت شما آشنا شدم.

میخواهیم یک فروشگاه دانلود راه اندازی کنیم که مشتری پس از پرداخت بلافاصله فایل برای دانلود در اختیارش قرار گیرد.

چند سوال در این زمینه:

1- با توجه به نیاز ما این فروشگاه ساز می تواند مفید باشد؟

2- برای خود فروشگاه و ماژول ها چقدر فضای هاست در نظر بگیریم؟

3- آیا می توان ابتدا فروشگاه را روی لوکال نصب و سپس به هاست اصلی انتقال داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تازه با سایت شما آشنا شدم.

میخواهیم یک فروشگاه دانلود راه اندازی کنیم که مشتری پس از پرداخت بلافاصله فایل برای دانلود در اختیارش قرار گیرد.

چند سوال در این زمینه:

1- با توجه به نیاز ما این فروشگاه ساز می تواند مفید باشد؟

2- برای خود فروشگاه و ماژول ها چقدر فضای هاست در نظر بگیریم؟

3- آیا می توان ابتدا فروشگاه را روی لوکال نصب و سپس به هاست اصلی انتقال داد؟

درود

1) بله مفید می تونه باشه. پس از پرداخت مبلغ، لینک دانلود فایل به ایمیل طرف ارسال میشه. حتی می تونه بدون مراجعه به ایمیلش و در بخش جزئیات سفارش، فایل را دانلود کنه.

2) خود فروشگاه و ماژول هاش حجمی نداره... 30-20 مگ!!!

انتخاب هاست بستگی به سایتتون و ترافیک و بازدیدش داره. با توجه به اینکه اسکریپت پرستا php هست ترجیحا از هاست لینوکس استفاده کنید و مشخصات هاست هم با سرچ توی انجمن به دست می آرید

3) بله می شه

راستی حتما از نسخه ی جدید 1.5.2 استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

هاست لینوکس ایران پیشنهاد می کنید یا خارجی؟

نمیشه مشتری بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین به لینک دانلود فایل مورد نظر هدایت بشه؟

زیاد فرقی نداره که هاست لینوکس شما ایران باشه یا خارج مهم اینه که بتونه بازدید ها و ترافیک سایتتون البته http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png اگر پر بازدید باشه... را هندل بکنه و Down نشه

پرستا بصورت پیشفرض و در همون صفحه تایید سفارش لینک دانلود را می ده ولیکن مشتری باید جزئیات سفارش را بزنه بعد لینک را ببینه. حالا اگر شما می خواهید که مشتری بصورت راحت تری به لینک دانلود پس از پرداخت برسه... باید شخصی سازی اش کنید.

یه سری اسکریپت های فروش فایل، وردپرس و ... دیدم که صرفا واسه ی این کار درست شده اند... می تونید اونها را هم ببینید ولیکن خوبیه پرستا اینه که رایگانه هم محصول مجازی می شه فروخت هم حقیقی!

لینک به دیدگاه

سلام

گفته های دوستمون رو اصلاح میکنم

حجم پرستاشاپ با محصولات پیشفرض 35 مگابایت هست و مسلما محصولات شما به همراه عکسها و فایلها و ... به این اضافه خواهند شد

زیر 200مگ رو پیشنهاد نمیکنم و به اندازه حجم محصولاتتون هم باید به این مقدار اضافه کنید

مشتری بعد از پرداخت ، صفحه سفارش رو میبینه که با کلیک بر روی جزئیات میتونه محصول رو دانلود کنه و اگه چیز خاصی مد نظرتون هست باید از طریق بازارچه درخواست بدید تا انجام بشه

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 5 years later...

سلام
ولی اگه وردپرس نصب کنی خود وردپرس 70 مگ میشه و ووکامرس 30 مگ. 100 مگ اینجا میره حالا خودت میتونی همه چی رو در نظر بگیری اگه نظر منو میخوای 500 مگ بخر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...