رفتن به مطلب

ایراد در ترجمه

emzziper

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان گرامی لطفا راهنمایی بفرمائید بخشی که هنگام سفارش حداقل مبلغ سفارش رو نشون میده رو چه طور ویرایش کنم؟ بنده حداقل مبلغ سفارش رو 20.000 تومان قرار دادم ولی در داخل فروشگاه هنگامی که مبلغ زیر 20 هزار تومان هستش می نویسه برای تایید سفارش شما، حداقل میزان خرید 200 مورد نیاز است.

از کجا می تونم ویرایش کنم این موضوع رو ؟ کلا متنش هم باید ویرایش بشه چون قسمت "حداقل میزان خرید 200 مورد نیاز است" مشکل جمله بندی داره..

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی دوست عزیز.

این ترجمه بود

خطای نوشتن اشتباه حداقل مبلغ رو چه طور درست کنم؟ 200000 ریال رو می نویسه 200 مورد نیاز است.

فایل ترجمه این هست : برای تایید سفارش، حداقل میزان خرید %d ریال می باشد.

به جای %d می خواستم به صورت دستی عدد جایگزین کنم.. ولی 100% جایی برای رفع ایراد اصولی هست.. لطفا اون مورد رو بفرمائید

لینک به دیدگاه

جدا از بحث بالا دوستان لطفا راهنمایی کنید چه طور فایل ویدئویی داخل توضیحات بیشتر یک محصول قرار بدم.. خوده پرستا ویدئو پلیر داخل ادیتور داره ولی کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...