رفتن به مطلب

[حل شد]مشکل سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به همه

دوستان مشکلی که باهاش روبرو هستم اینه که وقتی محصولی به سبد خرید اضافه میشه نام محصول به درستی نمایش داده نمیشه ( شکل پیوست ) ولی بعد از یکبار ریفرش صفحه نام محصول درست نمایش داده میشه ...

لطفا راهنمایی بفرمایید

post-3017-14373018795008_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با 5 مرورگر تست کردم ( کروم . فایر فاکس . سافاری . اینترنت اکسپلورر . اپرا ) فقط سافاری از ابتدا بدون مشکل نام محصول رو نمایش میده و در بقیه مرورگرها پس از یکبار ریفرش صفحه درست میشه

به یه نکته دیگر هم بر خوردم . پس از اضافه شدن محصول به سبد خرید وقتی سبد خرید رو باز میکنم برای دیدن محصول اضافه شده . نام محصول به صورت ( م... ) نمایش داده میشه ولی بعد از یکبار ریفرش صفحه نام محصول در سبد خرید بصورت کامل ( محصول تست ) نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه

برای اینکه سبد خرید نوشته هاش باید محدود باشن چون اون موقع اسم محصول طولانی باشه قاتی میشه تو اون فضای کوچیک .

البته با مراجعه به پوشه ماژول سبد خرید و ادیت فایل blockcart.tpl میتونید محدودیت رو به عدد دلخواه افزایش بدین .

لینک به دیدگاه

برای اینکه سبد خرید نوشته هاش باید محدود باشن چون اون موقع اسم محصول طولانی باشه قاتی میشه تو اون فضای کوچیک .

البته با مراجعه به پوشه ماژول سبد خرید و ادیت فایل blockcart.tpl میتونید محدودیت رو به عدد دلخواه افزایش بدین .

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون ولی در حال حاضر این مشکل ربطی به طول نوشته نداره چون من با یک کلمه کوتاه ( محصول ) امتحان کردم که بازهم مشکل دارد
لینک به دیدگاه

مشکل در جاوااسکریپت ِ چون صفحه مجدد لود بشه نام محصول درست نمایش داده میشه - مشکل در Encoding و اینه که نام محصول Unicode نیست و به Numeric Character Reference هست و باید به Utf-8 تبدیل بشه و بعد نمایش داده بشه

لینک به دیدگاه

راه حل مشکل رو پیدا کردم در واقع فایل TPL ای که اطلاعات رو برای فایل جاوااسکریپت تهیه می کرد دچار مشکل بود

فایل blockcart-json.tpl رو در داخل پوشه ی modules/blockcart قرار بدید و یک بار کامپایل رو روشن کنید سایت رو لود کنید و مجددا کامپایل رو خاموش کنید

باید مشکل حل بشه. من این فایل رو به دانوش جان می دم که اگه خواست به عنوان patch منتشر کنه

blockcart-json.zip

لینک به دیدگاه

مورد دیگری که باید اشاره کرد . همانطور که میدانید با توجه به فضای محدود کارت وقتی نام محصول از یه تعداد حروفی بیشتر میشود ادامه نام محصول به صورت نقطه چین نمایش داده میشود که منطقی هست ولی وقتی پوینتر موس رو روی نام محصول میبریم تول تیپی به نمایش در میاد که در آن نیز نام محصول بطور کامل نمایش داده نمیشود .

اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایید که برای نمایش نام کامل محصول داخل تول تیپ چه باید کرد

لینک به دیدگاه

مورد دیگری که باید اشاره کرد . همانطور که میدانید با توجه به فضای محدود کارت وقتی نام محصول از یه تعداد حروفی بیشتر میشود ادامه نام محصول به صورت نقطه چین نمایش داده میشود که منطقی هست ولی وقتی پوینتر موس رو روی نام محصول میبریم تول تیپی به نمایش در میاد که در آن نیز نام محصول بطور کامل نمایش داده نمیشود .

اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایید که برای نمایش نام کامل محصول داخل تول تیپ چه باید کرد

من هم همین مشکل رو دارم ... راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

کلا به این شکل هست تو تی پی ال :

{$product.name|truncate:13:'...'|escape:html:'UTF-8'}

که عدد 13 محدودیت تعداد کاراکتر هست . شما باید بگردین و این کد رو پیدا کنید :

title="{$product.name|truncate:13:'...'|escape:html:'UTF-8'}"

یعنی تولتیپ ها همون title ها هستند . اگر دیدین محدودیتی وجود داره بیشترش کنید . مثلا از 13 به 30 افزایش بدین یا بیشتر

لینک به دیدگاه

کلا به این شکل هست تو تی پی ال :

{$product.name|truncate:13:'...'|escape:html:'UTF-8'}

که عدد 13 محدودیت تعداد کاراکتر هست . شما باید بگردین و این کد رو پیدا کنید :

title="{$product.name|truncate:13:'...'|escape:html:'UTF-8'}"

یعنی تولتیپ ها همون title ها هستند . اگر دیدین محدودیتی وجود داره بیشترش کنید . مثلا از 13 به 30 افزایش بدین یا بیشتر

نکته بسیا خوبی بود که اشاره فرمودید ولی نکته قابل توجه این است که این مورد نیز مانند مورد اولی که در این تاپیک اشاره شد پس از یکبار ریفرش صفحه نام محصول داخل تولتیپ بصورت کامل نمایش داده میشود حتی بدون دستکاری در تمپلیت که شما فرمودید
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...