رفتن به مطلب

درخواست آموزش دریافت درگاه های الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

درود

یکی از مهم ترین ماژول های CMS فروشگاه ساز پرستاشاپ پرداخت آنلان آن می باشد که دوستان پشتیبانی به صورت رایگان طراحی و انتشار داده اند.

اما کاربران برای استفاده از این افزونه ها نیاز به دریافت درگاه از بانک مورد نظر می باشد.

کاربرانی که برای بار اول می خواهند از این سیستم استفاده کنند با سوالات زیادی مواجه می شوند.

از عزیزانی که در زمینه دریافت درگاه از بانک ها مختلف دارای تجربه می باشند یک تاپیک ایجاد و نحوه ارسال درخواست، لینک وب سایت، مدارک و روند ارسال و دریافت اطلاعات را بیان کنند.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

متاسفانه بانک ها دچار سردرگمی هستند و قانون ثابتی ندارند و دائما در حال تغییر قوانین این بخش هستند.

آخرین تغییر هم فکر میکنم مربوط به بانک ملت باشه که برای افراد حقیقی هم سند یا اجاره نامه محل کسب رو میخواد در صورتیکه تا 20 روز پیش لازم نبود.

به خاطر همین بی ثباتی نمیشه تاپیک ثابتی ایجاد کرد مگه اینکه دائما ویرایش بشه.

لینک به دیدگاه

درود

حق با شما می باشد.

اما می توان توضیحات اولیه را نوشت و با تغییر قوانین آپدیت کرد.

من با درگاه زرین پال و پرداخت امن پاسارگاد کار کردم و اطلاعاتی مختصر دارم. جدیداً با پی لاین آشنا شده ام.

ممنون می شوم مدیران مبحثی برای این موضوع باز کنند تا من هم بتوانم با نوشتن چند خط از دانسته هایم کمکی به پیشرفت وب ایران داشته باشم.

لینک به دیدگاه

این قوانین رو نمیشه اعلام عمومی کرد. چون با تغییر باعث دادن اطلاعات غلط میشه

تنها کمکی که میشه کرد این هست که تجربه های شخصی افراد رو در این خصوص منتشر کنیم.

تنها مرجع معتبر برای یافتن این قوانین بانک مربوطه هست که میتونید با بخش انفورماتیک بانک ها تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید

لینک به دیدگاه

• 7 years later...

راحترین روشی که میتونید درگاه پرداخت تهیه کنید، استفاده از همین شرکت های واسط مثل زرین پال، رایان پی، ایدی پی هستش که فقط مدارک برای احراز هویت میخوان و درگاه رو هم کمتر از دو ساعت در اختیار شما قرار میدن.

مثل همه موارد دیگه نیاز هست ثبت نام اولیه رو انجام بدید و مدارک هویتی کارت ملی و شناسنامه رو آپلود کنید، طبیعتا کسب و کار شما رو هم بررسی میکنن و درگاه رو در اختیار شما قرار میدن.

اگر هم اطلاعات زیادی هم در مورد نحوه و شرایط دریافت درگاه میخواید کسب کنید میتونید مقاله زیر رو مطالعه کنید :

https://rayanpay.com/مراحل-دریافت-درگاه-پرداخت-اینترنتی/

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

منم این مشکل دارم 

زرین پال روی پرستا 1.7.7.1 نصب و راه اندازی کردم اما تو صفحه موقع خرید نیست که جز روشهای پرداخت بشه انتخابش کرد

idpay هم تقریبا کامله اما میره تو صفحه اتصال و حالت  هنگ میره با پیام در انتظار ارسال تراکنش

روی پرستا 1.7.6.8 هر دو خوب عمل میکنن اما رو این نسخه نه 

راه حلی میشناسید راهنمایی کنید لطفا 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...