رفتن به مطلب

مشکل بالا نیامدن سایت با url جدید-فوری

پست های پیشنهاد شده

post-4500-14373019358497_thumb.png را داد(این پیغام برای چیست؟)

و دوم این که با پیغامی از فروشگاه مواجه شدم که می گفت دامنه تان مغایرت دارد اگر تغییر داده اید از طریق لینک زیر انرا اصلاح کنید.من الان در دیتابیسم و از طریق ps_shop_url مقادیر زیر را ثبت کرده ام:

domain:denizcharm.ir

ssl_domain:denizcharm.ir

physical)uri:/

از طریق ps_configuration هم در shop domain ,shop domain_ssl را هم به denizcharm.ir تغییر داده ام اما در حال حاضر سایتم بالا نمی اید.امیدوارم شما دوستان کمکم کنید.کسی می دونه مشکل از کجاست؟

ایا ادرس ها باید حتما www یا http:// داشته باشند؟ یا مشکل از جای دیگری است؟به کمک فوری دوستان نیازمندم.ممنون.

post-2964-14373018810453_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز قبلاً مدیران عزیز این انجمن در تاپیک زیر اطلاعات جامعی در این مورد اشاره کرده اند لطفاً تاپیک مربوطه را اول کاملاً مطالعه کنید و موارد را مو به مو دقیقاً طبق راهنمائی هایی که داده شده اجرا کنید ( از محل مربوطه نه از دیتا بیس ) سپس اگر مشکلتان حل نشد باز در خدمتتان هستیم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-338-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86?page=2

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قبلاً مدیران عزیز این انجمن در تاپیک زیر اطلاعات جامعی در این مورد اشاره کرده اند لطفاً تاپیک مربوطه را اول کاملاً مطالعه کنید و موارد را مو به مو دقیقاً طبق راهنمائی هایی که داده شده اجرا کنید ( از محل مربوطه نه از دیتا بیس ) سپس اگر مشکلتان حل نشد باز در خدمتتان هستیم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-338-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86?page=2

درود به ناصر جان...شرمنده من فقط مشکلات 1.5 رو بررسی کرده بودم.در لینکی که دادید من مراحلی رو ندیدم که مو به مو انجام بدم چون من اصلا نمی توانم به بخش مدیریت وارد شوم که بخواهم ان کار ها را انجام دهم.البته در صفحه 3 گفته شده در فایل setting.inc.php

define('__PS_BASE_URI__', '/presta/');

را به

define('__PS_BASE_URI__', '/');

تغییر بدهم.من چنین چیزی در این فایل ندارم ایا باید ان را ایجاد کنم؟

و یه سوال دیگه اینکه در فایل htaccess تمام ادرس های ذکر شده ادرس دامنه قبلی من است ایا باید انها را به دامنه جدید تغییر دهم؟

اگر جواب مثبت است دیگر کجاها ادرس قبلی من ذخیره شده که باید تغییر دهم؟متشکرم اگر راهنماییم کنی.

لینک به دیدگاه

شما در فایل setting.inc.php فقط اطلاعات مربوط به دیتابیس تان را می بایست تغییر دهید ( البته در صورتی که دیتا بیستان تغییر کرده باشد یا دیتابیس جدید ایجاد کرده باشید) که البته فکر کنم شما نیازی نداشته باشد چون فقط محل فایلهایتان را در دیتابیس عوض کرده اید و دیتابیس تان همان دیتابیس قبلی است.

در تب تنظیمات < قسمت سئو و URLها آدرسهای جدید را با قبلی عوض کرده و ذخیره کنید و سپس فایل htaccess را به آدرس های جدید تغییر بدید.

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

شما در فایل setting.inc.php فقط اطلاعات مربوط به دیتابیس تان را می بایست تغییر دهید ( البته در صورتی که دیتا بیستان تغییر کرده باشد یا دیتابیس جدید ایجاد کرده باشید) که البته فکر کنم شما نیازی نداشته باشد چون فقط محل فایلهایتان را در دیتابیس عوض کرده اید و دیتابیس تان همان دیتابیس قبلی است.

در تب تنظیمات < قسمت سئو و URLها آدرسهای جدید را با قبلی عوض کرده و ذخیره کنید و سپس فایل htaccess را به آدرس های جدید تغییر بدید.

موفق باشید .

دوست عزیز من به بخش مدیریت دسترسی ندارم و نمی توانم وارد شوم چگونه از تب تنظیمان url ها رو درست کنم اخه؟؟؟؟لطفا یکی واضح کمکم کنه!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرفای خود شما متناقضه چطور انتظار دارین کمکی بهتون بشه !!؟

در پست اول میگین وارد مدیریت میشم این خطار و میده ، در پست بعدی میگین نمیتونم وارد مدیریت بشم ، بالاخره میتونید یا نمیتونید ؟

در کل انتقال یه روش ثابت داره که خیلی هم سادس .

1- فایل ها رو به روت اصلی منتقل میکنید .

2 - داخل دیتابیس آدرس جدید رو وارد کنید .

3 - تمام !

ضمنا اخطارهایی هم که میگین در بخش مدیریت داده میشه اهمیتی نداره ، اخطار تکنیکال ارور که هیچی برای همه میاد تقریبا و مهم نیست ، اخطار بعدی هم باز به تغییر دامنه مربوطه که باید با دامنه جدید و بدون www باید وارد مدیریت بشین .

اگه با این دو مرحله ساده نتونستید فروشگاهتون رو منتقل کنید ربطی به پرستاشاپ یا تنظیمات اون نداره و ایراد رو جای دیگه باید جستجو کنید که چیزی به ذهنم نمیرسه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرفای خود شما متناقضه چطور انتظار دارین کمکی بهتون بشه !!؟

در پست اول میگین وارد مدیریت میشم این خطار و میده ، در پست بعدی میگین نمیتونم وارد مدیریت بشم ، بالاخره میتونید یا نمیتونید ؟

در کل انتقال یه روش ثابت داره که خیلی هم سادس .

1- فایل ها رو به روت اصلی منتقل میکنید .

2 - داخل دیتابیس آدرس جدید رو وارد کنید .

3 - تمام !

ضمنا اخطارهایی هم که میگین در بخش مدیریت داده میشه اهمیتی نداره ، اخطار تکنیکال ارور که هیچی برای همه میاد تقریبا و مهم نیست ، اخطار بعدی هم باز به تغییر دامنه مربوطه که باید با دامنه جدید و بدون www باید وارد مدیریت بشین .

اگه با این دو مرحله ساده نتونستید فروشگاهتون رو منتقل کنید ربطی به پرستاشاپ یا تنظیمات اون نداره و ایراد رو جای دیگه باید جستجو کنید که چیزی به ذهنم نمیرسه .

بهمن جان...من می تونستم وارد مدیریت بشم اما بعد از اینکه دامنه رو تغییر دادم این پیغام واسم اومد من هم رفتم اونجا و دامنه جدید رو جایگزین دامنه قبلی کردم.الان هم مشکلم اینه که نمی تونم وارد بخش مدیریت بشم به هیچ وجه چون ادرس رو که می زنم صفحه سفید میشه وچیزی بالا نمی اید.
لینک به دیدگاه

خوب پس اطلاعات ورود به مدیریت و اطلاعات هاستتون رو پیام خصوصی بدین ، چون راهکار دیگه ای نداره و باید شخصا ببینم .

اطلاعات رو پیام خصوصی کردم لطف می کنی اگه بررسی کنی.ممنون.

لینک به دیدگاه

دوستان باید یه تشکر ویژه از دوست عزیزمون بهمن خان داشته باشم که شخصا برای حل مشکل من وقت گذاشتند....من نهایت تشکر را از ایشان دارم...به نظر من بهترین هدیه ای که فردی می تواند به دیگری اهدا کند وقت است زیرا با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.بهمن جان ممنون که واسه دوستات وقت می گذاری...امیدوارم بقیه دوستان هم مانند بهمن خان از اینکه کاربران مبتدی مثل بنده چنین بی دقتی هایی انجام می دهند ناراحت نشوند و با راهنمایی در جهت حرفه ای شدن کاربران عادی گام بردارند.

اما مشکل چگونه حل شد؟:

مشکل از این بود که من پسورد دیتابیسم را از طریق directadmin تغییر داده بودم اما این پسورد در فایل های سیستم تغییر نکرده بود.و می بایست در فایل setting.inc.php انرا اصلاح کرد.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

خسته نباشید

من یه سایت با پرستاشاپ ساخته بودم و بنا به دلایلی به یه فولدر دیگه منتقلش کردم و الان که به روت برمیگردونم سایت بالا نمیاد.

البته بخش ادمین سایت کاملا کار میکنه و هیچ مشکلی نداره ولی سایت نشون داده نمیشه

ممکنه راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام من سایتی دارم که میخوام دامنه رو عوض کنم خواهش میکنم بفرمائید تغییر آدرس در پرستا چطوری انجام میشه ، ممنون میشم بفرمائید چند مرحله داره

و در صورت امکان مراحل رو محبت فرمائید آموزش دهید قبلا از زحمات شما سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

کافیه بعد از انتقال دامنه وارد مدیریت شده و از بخش تنظیمات - سئو و URL ها آدرس دامنه جدید رو وارد کنید و ذخیره رو بزنید

ممنون ادمین عزیز

آیا در سی پنل هم باید تغییراتی ایجاد بشه چون تمام مراحل نصب بوسیله آدرسی که میخوام عوض کنم صورت گرفته

لینک به دیدگاه

در اس کیو ال جدیدی که در داخل سی پنل ایجاد کرده اید دیتابیس سایت قبلی را ایمپورت کنید و در فایل config یا setting در داخل فایل های پرستا شاپ که آپلود کرده اید نام دیتابیس جدید و نام کاربری و پسورد و نام سرور اس کیو ال را هم تغییر دهید و هر تغیر دیگری که مربوط به هاست جدیدتان می شود . اما در کل ساده است خیلی ساده.

یا علی

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از شما

عرض کنم بنده فقط دامنه رو میخوام تغییر بدم هاست همون قبلیه

ممنون میشم اگر آموزش همراه با اسکرین شات باشد هم بنده و هم دیگران کارشون آسان میشود زنده باشی

لینک به دیدگاه

دوستان باید یه تشکر ویژه از دوست عزیزمون بهمن خان داشته باشم که شخصا برای حل مشکل من وقت گذاشتند....من نهایت تشکر را از ایشان دارم...به نظر من بهترین هدیه ای که فردی می تواند به دیگری اهدا کند وقت است زیرا با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.بهمن جان ممنون که واسه دوستات وقت می گذاری...امیدوارم بقیه دوستان هم مانند بهمن خان از اینکه کاربران مبتدی مثل بنده چنین بی دقتی هایی انجام می دهند ناراحت نشوند و با راهنمایی در جهت حرفه ای شدن کاربران عادی گام بردارند.

اما مشکل چگونه حل شد؟:

مشکل از این بود که من پسورد دیتابیسم را از طریق directadmin تغییر داده بودم اما این پسورد در فایل های سیستم تغییر نکرده بود.و می بایست در فایل setting.inc.php انرا اصلاح کرد.

پس لطفا بصورت تصویری برای ما هم آموزش بدید چطوری تونستید انتقال بدید و همچنین نحوه تنظیمها پرستا و سی پنل رو هم بنویسید و اسکرین شات کنید تا همه بهره مند شود

به هاستینگ بگید تا دامنه را براتون تغییر بدن

ممنون خوب وقتی دامنه جدید جایگزین بشه چطوری وارد مدیریت بشم چون مدیریت به آدرس قبلی ست شده
لینک به دیدگاه

مدیریت روی آدرس ست نمیشه. آدرس رو هرچقدر هم تغییر بدید بازم با آدرس جدید میتونید وارد مدیریت بشید اما برای مشاهده بخش کاربری باید از تنظیمات آدرس دامنه جدید رو وارد کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...