رفتن به مطلب

گذاشتن عکس بالای هر شاخه از محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه شاخه ایجاد میکنم و برای اون شاخه چند محصول میزارم... میخوام بالای محصولاتی که میزارم یه لوگو بزارم چطوری امکانپذیر هست این کارو انجام بدم ؟

عکس از قبل و بعد گذاشتم که بهتر متوجه منظورم بشید... ممنون میشم کمک کنید :P

post-101-14373018813037_thumb.jpg

post-101-14373018813789_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز در شاخه مورد نظر دکمه ویرایش را کلیک کنید در قسمت تصویر با کلیک روی Choose file تصویر دلخواه را از کامپیوترتون انتخاب کنید و در انتها دکمه ذخیره را کلیک کنید. موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

داداش همین کارو میکنم اما فقط لوگو رو تو زیر مجموعه های هر شاخه میتونم نمایش بدم به مثال زیر توجه کنید

من چند گزینه دارم یه سر گروه به نام اپشن خودرو زیر مجموعه ها اپشن سمند اپشن 405 و ...

من میتونم برای زیر مجموعه سمند و 405 عکس قرار بدم و بعد برم تو بخش سر گروه یعنی اپشن خودرو نمایش میده زیر مجموعه هام رو با لوگویی که گذاشتم... اما برای هر شاخه ای که سر گروه هست نمیتونم عکس بزارم...

مثال زیر

سرگروه http://www.iroption.com/option

زیر گروه http://www.iroption.com/option-samand

ایا نمیشه دستی تو فایلی کد عکسی چیزی گذاشت که بالای هر لیست محصول هر عکسی رو میخوام نمایش بده ؟ یادم میاد نمیدونم مشکلم چی بود اما یه کدی رو حذف کردم از یه قالبی.... کلا نمیشه دستی کاری براش کرد ؟ هر لیست محصول عکس داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

رامتین عزیز تشکر من از این طرح نگاری استفاده کردم مصل اینکه تا حدودی مشکل من رو حل میکنه اما نمیخوام لینک دار باشه اینو چطور یمیتونم حل کنم ؟

یه علامت + هست که وقتی میرم روش اون شاخه و محصولی که انتخاب کردم نمایش داده میشه اگر این هم نمایش داده نشه نور علی نوره

سلام دوست عزیز در شاخه مورد نظر دکمه ویرایش را کلیک کنید در قسمت تصویر با کلیک روی Choose file تصویر دلخواه را از کامپیوترتون انتخاب کنید و در انتها دکمه ذخیره را کلیک کنید. موفق باشید

رامتین عزیز تشکر من از این طرح نگاری استفاده کردم مصل اینکه تا حدودی مشکل من رو حل میکنه اما نمیخوام لینک دار باشه اینو چطور یمیتونم حل کنم ؟

یه علامت + هست که وقتی میرم روش اون شاخه و محصولی که انتخاب کردم نمایش داده میشه اگر این هم نمایش داده نشه نور علی نوره

یه مشکل دیگه هم داره هر تصویر PNG هم که میزارم پشت زمینه رو سفید میزنه که جالب نیست... حداقل پشت زمینه کد رنگش رو نمیشه تغییر داد ؟ رنگ مثل قالب رو زد ؟

post-101-1437301883872_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اون قسمت متاسفانه اجباریه و باید حداقل یک لینک داشته باشه

اگه میخواین فقط عکس باشه، فکر میکنم فقط باید یه ماژول سفارشی براتون نوشته بشه

اگه خواستید از طریق بازارچه درخواست بدید تا بررسی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آموزش کار با افزونه فایرباگ رو مطالعه کنید

قدری در مورد css و html مطالعه کنید. در غیر این صورت فقط باید صبر کنید تا شخصی حوصله کنه و روی سایتتون مورد یابی کنه و راه حل هم بنویسه یا دوستانه براتون حل کنه

یا این که باید هزینه کنید تا دوستی کمکتون کنه

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

دوستان این کد رو چطوری باید حذف کرد من هنوز درگیر حذف کردن این کد هستم... هر طرح نگاری میزنم باید یه لینک داشته باشه اون لینک رو چطوری میشه حذف کرد ؟ از روی طرح ؟

http://presta-shop.ir/forum/attachment.php?thumbnail=1372

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...