رفتن به مطلب

1 سوال در مورد محصولات جدید و 4 درخواست واسه ماژول نویسی!!

پست های پیشنهاد شده

درود

1 : یه مشکل عجیب! : ماژول "" بخش محصولات جدید v0.9 "" همینطور که میدونید این یک بلوک هست که در سمت راست یا چپ میتونید قرار بدید و تعداد محصولات رو واسش تعریف کنید . این ماژول وقتی مثلا من روی 6 تا میذارم با ماژول "" نمایش محصولات جدید در صفحه اصلی v1.0 "" قاطی میکنه! مثلا من اگه ماژول "" بخش محصولات جدید v0.9 "" رو 6 قرار بدم ، ماژول "" نمایش محصولات جدید در صفحه اصلی v1.0 "" نیز 6 تا محصول توی صفحه اصلیم نشون میده!! خیلی عجیبه! در مورد این مشکل چیکار کنم ؟

2 : آیا ماژولی ، کد نویسی ، برنامه نویسی خلاصه چیزی هست که بشه صفحات فروشگاه رو صفحه بندی کنم مثلا 20 محصول در صفحه 1 قرار بگیره باقیش بره صفحه 2 . کسی میتوه این رو واسم برنامه نویسی کنه ؟

3: ماژول نمایش تاریخ (1.5) که توی بازار موجود هست رو میشه واسه 1.4 هم بسازید ؟ البته به نظر من این ماژول رو یه کم جالب ترش کنید بهتر باشه مثلا اینو توی یه بلوک قرار داده بشه و بالاش نوشته بشه " تاریخ آخرین بروزرسانی " و سپس حالا بصورت گرافیکی یا ساده این ماژول نمایش داده بشه

4 : ماژولی چیزی وجود داره که بتونیم کد های جاوا اسکریپت رو توی پرستا شاپ استفاده کرد ؟ منظورم قسمت بلوک ها هست

5 : ماژول infobar v0.1 این ماژول توی بعضی از مروگر ها خوب نشون نمیده ورژن جدیدترش نیومده ؟ من دیدم توی بعضی از فروشگاه پرستاشاپی فرق میکنه انگار اونا ورژنش جدیدتره و سازگاری با تمام مروگر ها رو داره و مثلا ناقض نشون نمیده حتی رنگش هم فرق میکنه کسی اطلاع داره ورژن جدیدش رو قرار بده

پیشاپیش تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد سوال یک : مشکل اینه که در برنامه نویسی هر دو ماژول یک متغیر تعریف شده برای همین تغییر یکی باعث تغییر دیگری میشه که با تغییری جزئی قابل حله .

در مورد سوال 2 : نیازی به این کار نیست ، اگه نسخه 1.4 رو دارین ، ابتدا یک دسته جدید به اسم تمامی محصولات بسازید ، بعد بقیه شاخه ها رو زیر شاخه اون قرار بدین . حالا با مراجعه به بخش سئو و آدرس ها از مدیریت ، صفحه اول فروشگاه رو به شاخه مورد نظر تغییر بدین ، یعنی کسی که آدرس فروشگاه شما رو بزنه اون شاخه براش نمایش داده میشه و اون صفحه هم دارای شماره خواهد بود ، به همین سادگی .

مورد 5 : نسخه جدید این ماژول در بازارچه قرار داده ام و رایگان هم هست :http://bazaar.presta-shop.ir/persian-modules/127-infos.html

امکانات بیشتری هم داره و میتونید 5 خبر اضافه کنید به جای یک خبر .

بقیه موارد در تخصص من نیست سایر دوستان جواب بدن .

لینک به دیدگاه

ممنون بهمن جان

1 : گفتید با تغییر جزیی قابل حله چه تغییری ؟ چطور انجامش بدم ؟

2 : من درست متوجه نشدم! چطور دسته جدید بسازم ؟ بعد این قسمت سئو و آدرس ها از مدیریت که گفتید صفحه اول فروشگاه رو چطور به شاخه اول تغییر بدم ؟ کدوم متغییر رو باید دستکاری کنم ؟

5 : ماژول infos دارم این منظورم نبود ، منظورم ماژول infobar یا همون نوار اخبار که اینجا http://bazaar.presta-shop.ir/advertising-modules/71-infobar1.html هست منظورم بود من این رو دیده بودم که رنگش رو تغییر داده بودن و با تمامی مروگرها هم خوانی داشت اینو ورژن جدیدش میخوام

دوستان متخصص دیگه مورد های 3 و 4 رو اگه میدونید لطفا پاسخ بدید خیلی ممنون از همه شما عزیزان

لینک به دیدگاه

سلام

3- ماژول نمایش تاریخ با ماژول تاریخ آخرین به روز رسانی متفاوته. یکی تاریخ روز رو در همه صفحات نمایش میده و یکی تاریخ آخرین به روز رسانی هر محصول رو در صفحه همون محصول نمایش میده. برای این ماژولها در واقع عملکرد مهمه و نه ظاهر، شما باید با توجه به قالب و سلیقه خودتون از طراحتون بخواین تا براتون درستش کنه. برای 1.4 هم میشه سازگارش کرد

4- برای این کار میتونید از ماژولهای ایجاد بلوک استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر کنم شما اصلا با پرستاشاپ کار نکردین تا حالا ، ساخت دسته یا شاخه جدید رو که پرسیدن نداره همه میدونن چطوری میسازن !!

در قسمت سئو و آدرس ها هم که باز مشخصه . نوشته " فایل صفحه اصلی " جلوش نام شاخه رو بنویسین مثلا : 3-accessories-ipod

ماژول اخبار هم نسخه جدیدش همونیه که دادم ، نسخه دیگری وجود نداره .

محصولات جدید هم خودتون نمیتونید حل کنید باید فایل php ماژول بررسی و کد هاش تغییر کنه که فعلا خودم فرصتشو ندارم و قالب و طراحی و پروژه و .. ، اگه سایر دوستان فرصت دارن و میتونن انجام بدن .

لینک به دیدگاه

ممنون رامتین جان

3 :ماژول تاریخ اخرین بروزرسانی دارم که توی هر صفحه محصول نمایش داده میشه ولی من میخوام هر وقت سایت رو با یه محصول اپدیت کنم تاریخ رو هم میخوام توی یک بلوک نشان داده بشه اگه این ماژول رو نمیشه ساخت پس باید ماژول نمایش تاریخ رو استفاده کنم البته اگه دوستان زحمت بکشند و اینو واسه من طراحی کنند کسی میتونه این کارو واسم انجام بده ؟

4 : ماژول های ایجاد بلوک مثلا همین Super Block من کد جاوا رو باید چطور و کجا قرارش بدم که کار کنه ؟ همچین قسمتی نداره!

بهمن جان چرا عصبانی میشی!!

عزیزم من حدود 2 الی 3 ماه با پرستاشاپ کار کردم! آخه شما گفتی دسته من چیزی پیدا نکردم وگرنه ساخت شاخه که میدونم!

پس این چیه توی بعضی از فروشگاه های پرستا شاپی رنگش رو یا شکلش رو یه جورایی تغییر میدن ! الان ادرسش رو یادم نیس وگرنه خودتون نیز میدیدید!

و در مورد محصولات جدید نیز فعلا اینو بیخیالش میشم بینم چی میشه تا بعد

ممنون از پاسختون

مورد 1 و 2 مشکلم حل شد فقط مورد های 3 و 4 دوستان زحمتشو بکشند مورد 5 رو نیز کسی اطلاع داره در این مورد اعلام کنه ممنون

لینک به دیدگاه

دسته یعنی همون شاخه دیگه :)

شاید با لب خندون داشتم اینو تایپ میکردم ، شما از کجا میدونی ؟ :) من طرز نوشتنم بیشتر به طعنه آمیخته با کمی طنز شبیه تره تا عصبانی بودن ، بنابراین برداشت بد نکنید هیچ موقع

اون ماژول اخبار هم پیدا کنید بگین به ما هم بدن اگه خودشون نسخه جدید طراحی کرده اند .

لینک به دیدگاه

آخه فکر کردم عصبانی شدید! :cool:

باشه حتما پیداش کردم آدرس سایتش رو واستون پیام خصوصی میکنم که شما هم ببینید شاید خودتون تونستید بسازیدش!

ممنون

____________________________________________________________________________________________________________________

من یک سوال دیگه بعنوان سوال ششم واسم پیش اومده میشه بپرسم ؟!! آیا میشه نحوه چیدمان محصولات رو تغییر داد ؟ مثلا محصول Y رو که پایین تر فروشگاه قرار داره بیارم جای محصول X که بالای سایت قرار داره . اگه همچین چیزی امکان داشته باشه که خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

نوشتن این چیزی که شما گفتید هم مقدوره

اگه خواستید از بازارچه درخواست بدید

6- در بخش مدیریت و در هر شاخه ای، میتونید محصولات رو با ماوس جابجا کنید و اونایی که مد نظرتون هست رو بیارید بالا

لینک به دیدگاه

ماژولش بنده نوشتم و اگه دوست دارید در خدمتتونم

در مورد سوال دوم هم اگه صفحه اول منظورت نباشه :

تنظیمات سپس

محصول سپس

محصولات در هر صفحه: تعدادی که می خواید نشون بده مشخص می کنید و این موقی هست که در شاخه ها مشتری سرک می کشه و اگ بخواید صفحه اصلیتون هم این کار رو بکنید نیاز به تغییرات خیلی زیادتری خواهد بود که باید ویرایش صورت بگیره

لینک به دیدگاه

نوشتن این چیزی که شما گفتید هم مقدوره

اگه خواستید از بازارچه درخواست بدید

6- در بخش مدیریت و در هر شاخه ای، میتونید محصولات رو با ماوس جابجا کنید و اونایی که مد نظرتون هست رو بیارید بالا

درود

باشه حتما اگه نشد کاریش کنم از بازارچه درخواست میدم

6 : من منظورم توی خود فروشگاه هست نه مدیریت این کاری که شما گفتید رو من انجام دادم ولی توی فروشگاه چیزی تغییر نکرد!

ممنون

ماژولش بنده نوشتم و اگه دوست دارید در خدمتتونم

در مورد سوال دوم هم اگه صفحه اول منظورت نباشه :

تنظیمات سپس

محصول سپس

محصولات

در هر صفحه: تعدادی که می خواید نشون بده مشخص می کنید و این موقی هست که

در شاخه ها مشتری سرک می کشه و اگ بخواید صفحه اصلیتون هم این کار رو بکنید

نیاز به تغییرات خیلی زیادتری خواهد بود که باید ویرایش صورت بگیره

درود

شما منظورتون کدوم ماژول هست که نوشتید ؟ کدوم سوال ؟

2 : شما در صفحه اصلی میتونید واسم تغییرات بیشتری بدید که شماره گذاری بشه ؟

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...