رفتن به مطلب

اضافه کردن تب جدید در کنار اطلاعات بیشتر محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه تب جدید در کنار اطلاعات بیشتر محصولاتم اضافه کنم.مثل تصویر پایین خیلی برام واجبه لطفا راهنماییم کنید.

post-281-14373017361252_thumb.png

من فقط میخوام یه تب مثل اطلاعات بشتر باشه تا یه سری از مطالب رو هم اونجا بیان کنم

من اینو از فروم اصلی پرستا شاپ دانلود کردم وقتی که داشتم به بحث مربوط به این فایل نگاه میکردم متوجه شدم که خیل روش کار شده.ولی متاسفانه وقتی فایل ها رو جایگزین میکنم سایت بالا نمیاره.از اساتید اگه کسی وقتشو داره نگاه کنه ببینه این دردش چیه.

extratabs_ps143.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما باید طبق فایل راهنما عمل میکردی. محتویات فایل readme رو براتون ترجمه می‌کنم

1) پایگاه داده‌ها

1.1) از پایگاه داده‌ها یک پشتیبان بگیرید - ممکن است در هنگام تغییرات اشتباهی انجام دهید

1.2) در phpMyAdmin - به ps_product_lang بروید و از "description" با نام‌های "description2" و "description3" (با دقیقا همان TYPE, COLLATION و غیره) نسخه برداری کنید، آن‌ها رت بعد از جدول "description" قرار دهید

2) فایل "Product.php" را در پوشه‌ی "/override/classes" قرار دهید.

3) در پوشه‌ی "admin/tabs" ، یک کپی از از فایل اصلی "adminproducts.php" بگیرید (فقط برای احتیاط) و آن را با فایل جدید جایگزین کنید.

4) در پوشه‌ی theme، یک کپی از فایل اصلی "product.tpl" بگیرید (فقط برای احتیاط) و و آن‌را با "product.tpl" جدید جایگزین کنید.

تغییرات در این فایل‌ها به صورت زیر مشخص شده‌اند

/******* ADDING EXTRA TABS *******/

یا

البته از مرتضی عزیز تشکر می‌:نم من ارسالش رو ندیدم و دوباره ترجمه کردم.

نحوه‌ی ساخت جدول:

وارد جدول ps_product_lang شوید.

از بالا روی ساختار (structure) کلیک کنید. لیست جداول موجود را می‌بینید.

در زیر جداول نوشته شده : add 1 fields بعد از Description (انتخاب کنید). روی تأیید کلیک کنید.

به ترتیب با این مقادیر فرم را پر کنید:

Description2

TEXT

خالی

null

خالی

utf-8_general_ci

خالی

تیک بزنید

بقیه همگی خالی

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

بنده اوایل کارم هست با پرستاشاپ و سوالاتم بسیار هست..

طبق آموزش داده شده عمل کردم ولی محصولاتم بهم ریخته شد و هیچ تبی هم اضافه نشد.. حتی در پوشه admin/tabs فایلی با نام adminproducts.php ندارم اصلا ! لطفا راهنمایی بفرمائید

سپاس

لینک به دیدگاه

این آموزش برای نسخه 1.4 هست

برای ورژن 1.5 نمیشه از هیچ روشی استفاده کرد ؟ چون به یک تب جداگانه برای نوشتن سیستم مورد نیاز محصولات شدیدا نیاز دارم

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

این گونه کارها به هیچ وجه استاندارد نیستند و توصیه نمیکنیم که در جداول پرستاشاپ دستکاری کنید.

برای افزودن تب باید از ماژولهای مربوطه استفاده کنید. البته در پرستاشاپ 1.6 تب صفحه محصول برداشته شده و اطلاعات رو زیر هم نشون میده. با این حال ممکنه برخی از قالبها این بخش رو به صورت تب داشته باشند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلامم دوستان

امیدوارم سوال تکراری نباشه

برای ورژن 1.6 که حالت تب ها نیست دیگه. اگر بخوایم فیلد اضافه بشه و توی محصول مثلا علاوه بر توضیحات کوتاه و توضیحات، فیلد یا اصطلاحا تب دیگه هم داشته باشیم، سیستم چجوریه؟

ممنون بابت وقتتون

لینک به دیدگاه

سلامم دوستان

برای ورژن 1.6 که حالت تب ها نیست دیگه. اگر بخوایم فیلد اضافه بشه و توی محصول مثلا علاوه بر توضیحات کوتاه و توضیحات، فیلد یا اصطلاحا تب دیگه هم داشته باشیم، سیستم چجوریه؟

ممنون بابت وقتتون

ماژولخارجی برای این کار هست. البته یه ماژول رایگان هم هست که یه تب اضافه میکنه و محتویات یکی از صفحات مدیریت محتوا رو نشون میده. تب ویدئو هم فک کنم ماژول رایگان داشته باشه
لینک به دیدگاه

سلامم دوستان

ممنون بابت وقتتون

ماژولخارجی برای این کار هست. البته یه ماژول رایگان هم هست که یه تب اضافه میکنه و محتویات یکی از صفحات مدیریت محتوا رو نشون میده. تب ویدئو هم فک کنم ماژول رایگان داشته باشه

ممنون بابت پاسختون

مشکلی که هست منبع درست و حسابی و قابل اعتماد برای دریافت ماژول ها هیچ وقت معرفی نشده و تنها منبعمون بازارچه است. اونجا هم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم آدرس بدید

لینک به دیدگاه

سلامم دوستان

ممنون بابت وقتتون

ممنون بابت پاسختون

مشکلی که هست منبع درست و حسابی و قابل اعتماد برای دریافت ماژول ها هیچ وقت معرفی نشده و تنها منبعمون بازارچه است. اونجا هم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم آدرس بدید

این ماژول خارجی پولیه:

http://codecanyon.net/item/extra-product-tabs-for-prestashop-1516/8003716

البته میتونید جاش این ماژولو بخرید که توش ماژول قبلی رو هم داره:

http://codecanyon.net/item/prestashop-short-code/8470937

با این ماژول میتونید ویدئو اضافه کنید. ولی تب نیست:

http://www.prestashop.com/forums/topic/387922-free-module-demo-video-for-product/

برای ماژولای رایگان فروم پرستا انگلیسی رو زیرورو کنید کلی چیزای جالب داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...