رفتن به مطلب

ماژول جامع ارسال پیامک

پست های پیشنهاد شده

• 2 months later...

لیست شرکت های پشتیبانی شده داخل توضیحات ماژول در بازارچه وجود داره. اگر شرکت مورد نظرتون در لیست نیست میتونید قبل خرید تیکت بزنید تا در صورت امکان اضافه بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

سلام

دوست عزیز انجمن جزء پشتیبانی رایگان و سوالات عمومی کاربرات هست، مورد شما نیاز به بررسی داره که میتونید از طریق دسترسی های ورود به مدیریت سایتتون رو ارسال کنید تا بررسی بشه.

لینک به دیدگاه

دوروزه تیکت دادم هیچ کسی جواب نمیده...

سلام

دوست عزیز انجمن جزء پشتیبانی رایگان و سوالات عمومی کاربرات هست، مورد شما نیاز به بررسی داره که میتونید از طریق دسترسی های ورود به مدیریت سایتتون رو ارسال کنید تا بررسی بشه.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام
منظورتون چیه که نسخه قبلی وجود داشت؟
اگر منظورتون نسخه قبلی ماژول هست که بهش دسترسی ندارید، میتونید تیکت بزنید و در صورت امکان نسخه قبلی ماژول در اختیارتون قرار میگیرد.

در کل وقتی ماژول ها و قالب ها آپدیت میشه نسخه جدید بصورت خودکار در حساب کاربریتون قرار میگیرد.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 2 months later...

سلام لطفا این قابلیت رو به پنل اضافه کنید که وقتی یک جنسی به پایان میرسد مشتری بتواند به جای اضافه کردن ایمیلش شماره موبایلش را وارد کند و وقتی ان کالا موجود شد به شخص پیامک ارسال شد زیرا که همه ایمیل ندارند و پیامک کار امد تر است

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

با سلام و احترام . من ورژن 1.7 پرستا رو نصب کردم و آخرین ورژن این ماژول رو گرفتم ولی نصب نمیشه و ارور میده . آیا راه خواصی داره یا خیر ؟

من هر 3 ورژنی که داخل فایل هست رو روی سایتم امتحان کردم .

ممنون بابت پاسخگویی .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام و عرض ادب

لطفا در صورت امکان ماژول رو بروز رسانی کنید .

در وب سرویس قاصدک و بقیه وب سرویس ها جدیدا امکانی فراهم شده تا با استفاده از خط اشتراکی تجاری پیامکهای مربوط به کد فعالسازی و مراحل سفارش به مشتریان لیست سیاه مخابرات هم ارسال گردد.

و این امکان تنها در صورت استفاده از قالب پیامک تعریف و تائید شده در وب سرویس قابل استفاده است. که باید داخل ماژول گنجانده شود

لطفا این امکان را نیز اضافه کنید. ممنون

لینک به دیدگاه

درود

لیست پنل هایی که ماژول پشتیبانی میکنه در توضیحات ماژول گذاشته شده:

https://ipresta.ir/prestashop-module/161-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9.html

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام 

من از یه پنل پیامک استفاده می کردم متاسفانه چند وقتی هست تاخیر داره یا ارسال نمیشه . یا موجودی اکانتم یهو کم میشه . میخواستم برم یه پنل دیگه بگیرم میخواستم ببینم شما چه پنلی رو پیشنهاد می کنید که خوب جواب پس داده و خدمات خوبی داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام 

من از یه پنل پیامک استفاده می کردم متاسفانه چند وقتی هست تاخیر داره یا ارسال نمیشه . یا موجودی اکانتم یهو کم میشه . میخواستم برم یه پنل دیگه بگیرم میخواستم ببینم شما چه پنلی رو پیشنهاد می کنید که خوب جواب پس داده و خدمات خوبی داره ؟

سلام 

وقت بخیر

سوالتون رو در گروه تلگرام پرسش و پاسخ مطرح کنید : 

☑️ عضویت در گروه پرسش و پاسخ
ipresta.ir/l/TelegramQNA

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام 

من نسخه v1.6.4.6 ماژول رو دارم چجوری بروزرسانی کنم ؟

سلام 

وارد حساب کاربری بازارچه >>  تاریخچه سفارشات  بشید ، چنانچه بیش از یکسال از خریدتون نمیگذره فایل رو  از همینجا  می تونید دانلود کنید در غیر اینصورت باید تیکت بزنید تا بعد از پرداخت هزینه آپدیت فایل براتون ارسال بشه 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...