رفتن به مطلب

دانلود پرستاشاپ 1.5.4.1 [نهایی]

پست های پیشنهاد شده

نسخه نهایی - لینک دانلود افزوده شد

[-download-]دانلود پرستاشاپ 1.5.4.1 پارسی - نهایی - 15.22 مگابایت - فروشگاه ساز 100 درصد رایگان [/-download-]

[-alert-]با دانلود پرستاشاپ پارسی شما متعهد می شوید:

نام این سایت را از انتهای بخش مدیریت پرستاشاپ خود (که فقط مدیر و کارمندان میبینند) حذف نکنید.

استفاده تجاری و فروش از اصل نسخه بومی نداشته باشید (پرستاشاپ را به کسی نفروخته و یا به نام خود و با تغییر عنوان، تغییر فوتر و غیره آن را منتشر نکنید).

توجه:

در صورت حذف نام این سایت نواری آبی رنگ در انتهای بخش مدیریت نمایان شده و هشدار می دهد که حق نشر نسخه بومی شده متعلق به این سایت است.

طبیعی است تعهد شما به ما اخلاقی بوده و هرگونه سو استفاده از این نسخه ممکن بوده و این سایت هیچ گونه مسئولیتی در برابر بی اخلاقی دیگران ندارد.

مشاهده شده افرادی غیر حرفه ای به قصد کسب اعتبار برای خود با استفاده از نسخه بومی شده این انجمن اقدام به انتشار پرستاشاپ کرده اند. این سایت هیچ گونه مسئولیتی در برابر نسخه های منتشر شده در سایت های دیگر نداشته و هیچ گونه خدماتی به فروشگاه هایی که از این نسخه ها استفاده کنند نخواهد داد.

[/-alert-]

فراموش نکنیم که ...

پست ترین انسان ها کسی است که برای منافع خود از دست رنج دیگران سو استفاده کند

و با ارزش ترین انسان ها کسی است که از دست رنج خود به دیگران انفاق می کند

با دوستی

دانوش میرعلایی

مهرشاد ذاکریان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

سلام

[آموزش] سازگار کردن قالب با زبان پارسی - راست‌چین سازی

ضمنا لطف کنید و سوالاتتون در مورد قالب رو در پست مربوط به خودش بنویسید

به زودی پاکسازی میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چند نکته:

مشکلات نسخه نهایی که هنوز برطرف نشده است.

نکته: بر اساس نرخ مالیاتی سال 1392 میزان مالیات بر ارزش افزوده 6 درصد در نظر گرفته شده است در صورتی که در نسخه 1.5.4.1 این میزان 5 درصد بوده کاربران عزیز این مقدار را به صورت دستی تغییر دهید.

1-گزینه New Product ترجمه نشده است.

2-گزینه Abandoned shopping carts ترجمه نشده است.

3- در قسمت محصولات زیر شاخه مقادیر فهرستی که باز میشود فکر کنم چپ چین باشه نه راستچین چون اول تعداد نمایش داده شده و بعد نقش یک نگاهی بندازید شاید من اشتباه کنم

4- درقسمت کاتالوگ > تولید کنندگان > ویرایش Meta keywords ترجمه نشده

5- در قسمت قوانین قیمت گذاری اشتباهی نوشته شده قوانین فیمت گذاری

6- در قسمت قوانین قیمت گذاری > بازاریابی Modules list ترجمه نشده است

7- در قسمت ارسال > ارسال گزینه Modules list ترجمه نشده است

8- در قسمت بومی سازی> کشور ها > ویرایش Need zip/postal code ترجمه نشده به همراه قسمت توضیحات آن Zip Code format (L for a letter, N for a number and C for the ISO code). For example, NNNNN for the United States. No verification if undefined. ترجمه نشده است

9- در قسمت بومی سازی > ارز> وبرایش Conversion rates are calculated from one unit of your shop's default currency. For example, if the default currency is euros and your chosen currency is dollars, type "1.20" 1€ = $1.20 ترجمه نشده است

10- درقسمت بومی سازی>ترجمه ها If you choose to update an existing language pack, all of your previous customization's in the theme named "Default" will be lost. This includes Front Office expressions and default email templates. ترجمه نشده است

11- در قسمت تنظیمات>جستجو در متنی که ترجمه شده است اشتباهی نام گزینه Add missing products به جای ترجمه آن قرار گرفته است.

12- قسمت پارامتر های پیشرفته > کارایی 10 درصد ترجمه نشده

13- در قسمت پارامترهای پیشرفته > وارد سازی CSV گزینه Force all ID's during import? و توضیحاتش ترجمه نشده

14- در قسمت مدیریت Merchant Expertise اصلا ترجمه نشده

بجز موارد بالا کل بخش مدیر ترجمه شده و هیچ غلط املایی بجز یک مورد (فیمت) ندارد

بخش فروشگاه:

1- بخش پایین قالب هنوز گزینه هایی چون 100% secure payment processing. ، Payment upon shipment ، In-store exchange ، Money back guarantee ترجمه نشده

2- در قسمت عضویت سریع در قسمت حفظ اسرار و اطلاعات مشتری متن زیر ترجمه نشده است

The personal data you provide is used to answer queries, process orders or allow access to specific information. You have the right to modify and delete all the personal information found in the "My Account" page

3- زمانی که کاربر لاگین میکنه قسمتی که نام کاربر نمایش داده میشه زمانی که موس را روی نام کاربر برده میشود گزینه view MY customer account ترجمه نشده است

4- در قسمت فاکتور pdf قسمتی که لیست محصولات درج شده به جای اینکه نام محصولات از راست به چپ قرار بگیره اشتباهی از چپ به راست قرار گرفته.

هیچ مشکل دیگه ای در کل برنامه دیده نشده همه چیز درسته و کاملا عالی کار میکنه میشه گفت کل پروژه 99.5% ترجمه شده و تقریبا ایراد های نسخه آزمایشی کاملا برطرف شده

لینک به دیدگاه

دوستان این نسخه ایرادی نداره اما فکر میکنم اشتباهی در جایگزینی فایل ترجمه رخ داده که البته فروشگاه ساز قابل استفاده ست و بعد یه اصلاحیه میدیم برای ترجمه

هنوز هم قسمت هایی هست که ترجمه و بازبینیش مونده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

من این نسخه رو روی هاست و لوکال نصب کردم

خیلی خوب بود و مشکلی نداشت... فقط هنوز قسمت های هست که به فارسی ترجمه نشده...

لطفا پس از تکمیل ترجمه با آموزش های لازم در دسترس قرار دهید.

با تشکر از تمام عزیزان :)

لینک به دیدگاه

متاسفانه پرستاشاپ 1.5 برای کشورهای پیشرفته با سرعت اینترنت استاندارد طراحی شده و کشور ما خدا رو شکر پیشتازه در این زمینه و جوایز متعددی رو در سرعت اینترنت به خودش اختصاصی داده ، حتی میگن اسکار هم میخوان بدن به ایران در زمینه سرعت اینترنت ! چه میدونم

اما بسیاری از مشکلاتی که موقع افزودن محصول ایجاد میشه دلیلش اینه اون قسمت ایجکس کار شده ، وقتی سرعت ما ذغالی هست درست و حسابی لود نمیشه اون صفحه ( در واقع ناقص لود میشه ) و موقع ذخیره کردن کلی خطا و دردسر به وجود میاره . باید ساخت و سوخت چاره ای متاسفاه نداریم ، به این میگن جبر جغرافیایی مطلق .

در واقع مشکل از ماست نه از پرستاشاپ ، چون محدودیم و زیر خط استاندارد

لینک به دیدگاه

الان این نسخه نهایی که لینک دانلود قرار داده شده رو میتونیم واسه راه اندازی فروشگاه ساز رسمی استفاده کنیم ؟

آره میتونید ولی چند تا مشکل داره باید به صورت دستی برطرف کنید

1- از قسمت ماژول ها ماژل بیمه را باز کنید و متن داخل اون رو فارسی کنید تا در قالب اصلی فروشگاه بازگشت پول پرداخت امن و ... فارسی باشه

100% secure payment processing. ، Payment upon shipment ، In-store exchange ، Money back guarantee

از آدرس زیر آخر صحفه متن ها رو میتونید کپی کنید

shop.hassas-computer.com

2-ایمیل هایی که برای مشتری فرستاده میشه درست تنظیم نشده باید فایل های xml رو پیدا و خاصیت dir="rtl" رو به کل صحفه اضافه کنید

3-غلط های املایی نسبتا زیادی در ترجمه صورت گرفته به صورت دستی باید برطرف کنید

4-متن تائید قوانین و مقررات در زمان ثبت نام مشتری همچنان ترجمه نشده باید دستی ترجمه کنید

The personal data you provide is used to answer queries' date=' process orders or allow access to specific information. You have the right to modify and delete all the personal information found in the "My Account" page[/size']

5-بر اساس نرخ مالیاتی سال 1392 میزان مالیات بر ارزش افزوده 6 درصد در نظر گرفته شده است در صورتی که در نسخه 1.5.4.1 این میزان 5 درصد بوده کاربران عزیز این مقدار را به صورت دستی تغییر دهید

6-در قسمت فاکتور pdf قسمتی که لیست محصولات درج شده به جای اینکه نام محصولات از راست به چپ قرار بگیره اشتباهی از چپ به راست قرار گرفته

7-زمانی که کاربر لاگین میکنه قسمتی که نام کاربر نمایش داده میشه زمانی که موس را روی نام کاربر برده میشود گزینه view MY customer account ترجمه نشده است

8- و غیره

تا زمان برطرف شدن مشکلات میتونید فروشگاه را راهاندازی بعد فایل های جدید را جایگزین فایل های قدیمی کنید

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیران سایت

بنده فروشگاهم رو طی 15 دقیقه از نسخه 1.4 به نسخه 1.5 ارتقاء دادم و به راحتی فارسی سازی منتشر شده رو جایگزین کردم که هم قسمت مدیریت و هم بخش کاربری سایت تمامآ راست چین شدن

تنها مشکلاتی که دیدم مشکل داشتن قالب بود که باید با نسخه 1.5 سازگار بشه که ایراد از من بودش

و اینکه داخل بخش مدیریت برخی از موارد انگلیسی هستند که اون رو هم سعی در برطرف کردنش هستم که از پکیج اصلی پرستاشاپ فارسی استفاده میکنم

واقعآ اوپن سورس بسیار زیبا و قوی هستش

بنده به شخصه لذت بردم

کسی توی ارتقاء از نسخه 1.4 به نسخه 1.5 مشکلی داشت اعلام کنه تا جایی که بنده بتونم کمکش کنم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

بنده برای بروزرسانی طبق روال آموزش ها بعد از پشتیبان گیری از نسخه 1.4.9 برای ارتقا به نسخه 1.5.4 در اجرای نصب کننده با خطای زیر مواجه می شوم علت چی می تونه باشه؟

البته فقط پوشه نصاب نسخه 1.4.9 وجود نداشت و از پوشه نصاب نسخه جدید استفاده می کنم.

هشدار: شما دیگر نمیتوانید از این ابزار برای ارتقای فروشگاه خود استفاده کنید.

اگر میخواهید به آخرین نسخه ارتقا بدهید لطفا مستندات ما را مطالعه کنید: http://docs.prestashop.com/display/PS15/Updating+PrestaShop

لینک به دیدگاه

قبلا برای نسخه 1.5.2 تلاش کردم که نشد و در این پست مطرح کردم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-664-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1?pid=19294#pid19294

که البته برای نسخه قبل امکان ارتقا نبود

ولی الان هم ارتقا از نسخه 1.4.9 به 1.5.4 هم دچار همین ایراد هست. و فقط امکان نصب از پایه می دهد.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

سلام

من اولین باره که می خوام پرستاشاپ رو رو سایتم پیاده کنم. می خوام بدونم آیا این فروشگاه کامله یا بعد از پیاده سازی نیاز به ماژول های مختلف داره و آیا من که دانشی زیادی از سایت ندارم می تونم باهاش راحت کار کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام به تیم مدیریتی عالی پرستا شاپ

اگر براتون ممکنه تمامی ماژول های رایگان پرستا رو روی آخرین نسخه نصب کنید و برای دانلود قرار بدید با این کار کاربران هر ماژولی که نیاز دارند رو فعال میکنند و دیگه نیاز نیست دانلود و آپلود کنند

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

اولا که ماژولهای رایگان هیچ تضمین عملکردی ندارند

ثانیا سیاست ما بر اینه که ساختار کلی و اصلی دست نخورده بمونه و فقط تغییرات اجباری اعمال میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...