رفتن به مطلب

مشکل اتصال به apis.google.com

emzziper

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز 1 ماهی هستش که خیلی اوقات سایت بنده موقعی که می خواد لود بشه بسیار طول میده .. می خواد به Apis.google.com کانکت بشه ولی مثل اینکه از مخابرات کاری انجام دادن که اتصال بهش سخت شده.. با ف**ترش*ن مشکلی نیست و سریع لود میشه.. البته بخش مدیریت به راحتی لود میشه.. ولی خوده فروشگاه این مشکلو داره که اصلا خوب نیست.. سایت رو که باز می کنم کنار مرورگر می نویسه Connecting to apis.google.com و همینطور میمونه .. بعضی اوقات لود سایت به 2-3 دقیقه هم میرسه سره این موضوع و بعضی اوقات هم اصلا لود نمیشه و همونطور میمونه..

چه طور رفع کنم این مشکلو ؟ راهی هست ؟

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با نرم افزار هیتلر شکن اگر سایتتون را باز کنید زود لود میشه... مشکل استفاده شما از کدها یا ماژول های فیلتر شده یا تحت پروتوکل امن در آورده شده ssl هست / اونها را در قالب سایت چک کنید

لینک به دیدگاه

چک کردم سورس فروشگاه رو دیدم ماژول اطلاعاتی که ازش برای سایت استفاده می کنم از این آدرس استفاده می کنه..غیرفعالش کردم اون ماژول رو سایت رو مجددا رفرش کردم دوباره سورس رو دیدم ، دیدم داره حالا از این آدرس برای یه چیزه دیگه استفاده می کنه ..

اول این تو بود :

مثل دم چسبیده به سایت ! :D

آدرس سایت رو براتون پ.خ کردم دیروز ادمین جان.. در رابطه با دیباگ راهنمایی کردین و براتون سایت رو پ.خ کردم

لینک به دیدگاه

خب یک ماهه پیش که مربوط میشده به همون مشکل اول که مرتفعش کردین. الان مشکل دیگتون با ماژول پلاس 1 هستش چون اونم به گوگل متصل میشه و سرعت لود سایت رو میاره پایین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...