رفتن به مطلب

راه اندازی قسمت همکاری در فروش

amin233

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

تشکر فراوان از دوستان بابت زحمتی که میکشند

یکی از دوستان میخواست لینک محصولات سایت من رو تو وبلاگش بزاره و مشتریان با کلیک روی اونها به سایت من مراجعه و خرید کنند و:

1-سفارش مشتریانی که از طریق اون لینک(وبلاگ دوستم)پذیرش پرداخت شده و سفارش تکمیل شده است رو بصورت جداگانه ببینیم و گزارش بدهد

2-در قسمت مدیریت سایت قسمتی باشه که بتونه بیاد و گزارش اون فروشها رو ببینه

3-با کلیک روی لینک محصول سایت ما در وبلاگ او بصورت خودکار محصول به سبد خرید اضافه شده و مستقیما به قسمت سبد خرید و یا تسویه حساب برود

-قبلا که با نسخه های قبلی و ماژول های مختلف اصطلاحا ور میرفتم با چنین برنامه و سیستمی روبرو شده بودم ولی الان هرچه گشتم چیزی با این موضوع نیافتم

بسیار ممنون از دوستان عزیز

من الله توفیق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این چیزی که مد نظر دارین به صورت رایگان به هیچ وجه ممکن قابل راه اندازی با پرستاشاپ نیست ( مخصوصا مورد سوم ) . تنها کاری که میتونید بکنید اینه که به قسمت مدیریت / آمارها / ارجاع دهندگان مراجعه کنید و دستی آدرس سایت بازاریاب هاتون رو وارد کنید و برای هر کدام یک اکانت بسازین . بعد اطلاعات اکانت هر فرد رو بهش بدین ، پرستاشاپ میتونه برای کلیک ، برای فروش به بازاریاب ها کمیسیون پرداخت کنه . هر بازاریاب هم حساب کاربری مجزا خواهد داشت که میتونه آمار فروش و کلیکی که فرستاده به سایت شما ببینه ، از این فراتر بخواین باید هزینه زیادی بکنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...