رفتن به مطلب

ماژول هموار نسخه 1.5فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام همان طور که قرار بود ماژول هموار برای نسخه 1.5 اماده شد

این ماژول از طرف شرکت هموار به طور رایگان خدمت شما عرضه می شود

توضیحاتی درباره ماژول هموار برای نسخه 1.5

این ماژول در وهله اول هیچ فایلی در سایت اورراید و ادیت نمیکند

نکته دوم اینکه انتخاب شهر و استان در زیر خلاصه سبد خرید و دربالای ادرس انجام خواهد شد همان طور که در عکس مشاهده میکنید با انتخاب و زدن دکمه ذخیره با استفاده از متد اژاکس شهر و استان کاربر به همراه محاسبه هزینه ارسال در هر دو نوع روش ارسال (پیشتاز و سفارشی ) محاسبه شده ذخیره خواهد شد

post-2232-14373018971407_thumb.png

فواید آژاکس اول سرعت لود سریعتر و دوم اگر مشکلی در سرور ازجمله تایم اوت سرور یا مشکلی در محاسبه هزینه ارسال به وجود امد پیعام مناسبی به کاربر نمایش داده میشود

در مرحله دو همان روند عادی پرستاشاپ هست و در مرحله انتخاب نوع ارسال همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید هزینه هر دو نوع ارسال در مقابل آن نمایش داده خواهد شد تا کاربر در انتخاب آن دچار مشکلی ازجمله عدم اگاهی از قیمت هزینه ارسال نباشد

post-2232-14373018974331_thumb.png

در مرحله اخر نیز که در عکس زیر مشاهده میفرمایید گزینه اخر مربوط به ثبت سفارش در سایت است

post-2232-14373018977835_thumb.png

در زمان ثبت سفارش ماژول به گونه ای طراحی شده است که اگر هر نوع اروری در سمت سرور یا به طور مثال مشکل در اتصال به سرور هموار یا مشکلاتی از این قبیل به وجود بیاید سفارش در سایت ثبت خواهد شد که در این صورت سفارش های شما به دلیل مشکلات سرور حفظ خواهند شد

و در اخر اینکه اگر کاربر در انتهای سفارش بازگشته و سبد خرید خود را تغییر دهد هزینه ارسال صفر خواهد شد

تمام این موارد بخاطر گمراه نشدن کاربر در قیمت هاست

نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید :

1.نحوه نمایش سفارش ها:

همانطور که در عکس زیر مشاهده می فرمایید صفحه سفارش شما دونوع رنگ برای این ماژول تعبیه شده است

post-2232-14373018981337_thumb.png

رنگ نارنجی به این معنی است که سفارش هم درسایت شما هم در سایت هموار ثبت شده است و مشکلی در سفارش وجود ندارد

رنگ قرمز برای زمانی است که اروری در ثبت سفارش در سرور هموار به وجود آمده است و علت ثبت نشدن هم در خود صفحه سفارش در قسمت پیام ها ذکر خواهد شد

و شما دوستان باید به طور دستی این درخواست را در هموار ثبت کنید

در هر دو صورت به کاربر نمایش سفارش شما ثبت شده است نمایش داده خواهد شد در نوع اول کد رهگیری نمایش داده خواهد شد ولی در نوع دوم کد رهگیری به علت مشکل در ثبت سفارش به وجود امده نمایش داده نخواهد شد

2.شهر و استان در زمان ثبت نام :

به علت ثبت شدن شهر و استان در صفحه ثبت سفارش بهتر از قسمت مدیریت شهرها و استان های پیشفرض ایران را غیر فعال کنید تا در صفحه ثبت نام این فیلد ها که نیازی هم به آن ها نیست وجود نداشته باشند و مرحله ثبت نام کمی کوتاه تر باشد

نحوه نصب ماژول:

شما فایل زیپ شده ماژول را از قسمت ماژول ها و از قسمت افزودن ماژول اکسترکت کنید

بعد از اکسترکت کردن ماژول به قسمت سایر ماژول ها رفته و ماژول هموار را نصب کنید

دو ماژول دیگر نیز با این ماژول نصب خواهند شد در قسمت پیکربندی ماژول هموار اطلاعات کاربری هموار را وارد کرده و از تب پرداخت نیز

ماژول پرداخت هموار را هم بر روی کشور ایران محدود کرده و هم برای محدودیت ارزها تنظیمات را اعمال نمایید برای ریال و تومان تیک را زده و ماژول را بر روی ارز پیشفرض فروشگاه تنظیم بفرمایید

در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی لطفا در همین تایپیک آن را مطرح کنید

باتشکر فراوان

تیم توسعه دهنده پرستاشاپ فارسی DMT -development team

dmthamvar.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 weeks later...

ببخشید من ماژولو نصب کردم ولی یک مشکلی وجود داره اونم اینکه نه استانی واسه انتخاب هست و نه شهری و ارور میده شهر خود را انخاب نمایید

اگه کسی راه حلی داره منمون میشم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما در حالت یک مرحله ای قرار دادید روند سفارش رو باید از بخش تنظیمات سفارش در قسمت ادمین به حالت 5 مرحله ای بذارید موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام؛

من حدود 500 محصول دارم؛ آیا باید یکی یکی محصولاتمو در هموار وارد کنم یا با نصب این ماژول چنین کاری نیازی نیست؟

و سوال بعدیم اینه که من قیمتِ محصولاتم ثابت نیست! هر محصولم چند ویژگی داره که با تغییر ویژگی قیمتش عوض میشه؛ میخواستم ببینم باتوجه به این مسله آیا میتونم از هموار استفاده کنم؟

من تا به حال از واسطه پستی استفاده نمیکردم. لطفن راهنمایی ام کنید.

مرسی.

لینک به دیدگاه

لازم نیست شما محصولاتتون رو در هموار وارد کنید

برای ترکیبات نیز مشکلی پیش نمیاد چون در سایت خودتون ثبت میشه هم در هموار میتونید تشخیص بدید ولی برای اطمینان خودتون تست کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من خودم قبل از ارائه به صورت انلاین به مراتب تست کردم ولی دوستان اینجا اگر ماژول هایی که به این صورت هستش رو وقتی دانلود و استفاده می کنند ادرس سایت هم بزنند به ماهم کمک خواهد شد

شمادوست عزیز نیز در صورتی که قصد استفاده از ماژول را دارید استفاده بفرمایید در صورت بروزهرگونه مشکل با بنده در تماس باشید براتون رفع مشکل میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول نصب نمی شود

این پسفام را هنگام نصب می دهد

ماژول (های) زیر به درستی نصب نشده اند:

• - dmthamvar :

ketabshop.ir

دوست عزیز همانطور که جناب شریف عزیز در پست اول توضیح کامل نصب را داده اند این ماژول پس از آپلود در سه بخش نصب می شود شما ماژول را در بخش ماژولهای پرداخت و حاملها حذف نصب کنید و در بخش سایر ماژولها که نسخه اصلی هست نصب کنید در اینصورت با این پیغام خطا مواجه نمی شوید و ضمناً به بخش پیکربندی ماژول هم دسترسی پیدا می کنید
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با تشکر از دوستان چندتا ماژول رو حذف کردم و این ماژول حذف شد

اما الان دو مشکل وجود دارد:

1-بعد از اینکه تنظیمات کاربری در ماژول هموار وارد شد قاعدتا باید به هموار وصل شود اما بعد از ثبت سفارش این سفارش هیچ جا ثبت نمی شود و به صفحه اصلی سایت برگردانده می شود

2-برای محاسبه هزینه پست فقط 2 تا از حالت های قیمت دارند اما قیمت هایی خیلی زیاد و غیرواقعی را به مشتری نشان می دهند و بعد از اینکه مشتری انتخاب و به مرحله بعد می رود هزینه پست را درست نشان می دهد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

برای کارکرد صحیح این ماژول باید soap client در هاست شما فعال باشد و پس از فعال سازی می بینید که به راحتی با سرور شرکت واسط پستی ارتباط برقرار خواهد شد و مشکلی وجود نخواهد داشت

یا علی

لینک به دیدگاه

ضمناً مبنای محاسبه وزن در شرکتهای واسط پستی گرم می باشد و در بخش وزن پرستا شاپ kg نوشته شده و برخی به اشتباه برای یک وزن 240 گرمی در بخش وزن پرستاشاپ 0.24 kg ثبت می کنند که این خود باعث رد سفارش محصول از طرف شرکت واسط پستی می شود و برای عملکرد صحیح و ارتباط با سرور می بایست در بخش وزن با اینکه kg نوشته شده اما همان 240 را وارد کنید و به این ترتیب مشکل وزن هم حل می شود و این خود دلیل بعضی از ثبت نشدن های سفارش ها است.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام

من این ماژول رو نصب کردم ولی در هنگام انتخاب شهر برای ارسال محصول با مشکل روبرو میشم.

عکسها رو در زیر قرار میدم.لطفا راهنمایی کنین.

با تشکر

عکس اول

http://upload7.ir/images/30158919773059831171.jpg

عکس دوم

http://upload7.ir/images/14025294716078627122.jpg

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

کلاً در سه حالت این مشکل براتون پیش میاد

1. یوزرنیم پسورد وب سرویس رو اشتباه وارد کرده باشید

2. SOAP Client روی هاست شما فعال نباشه

3. وزن برای کالا وارد نکرده باشید (مقدار رو به گرم وارد کنید)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

من ماژول رو نصب کردم

ولی قسمت آخر پرداخت وقتی روی ثبت سفارش شما در سایت کلیک میکنم به صفحه اصلی سایت بر میگرده و هیچ اتفاقی نمیفته

سایت : shop.arya-rugs.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...