رفتن به مطلب

مشکل در نصب پرستا 1.5.2.0

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مشکلی دارم اونم این که با این که سطح دسترسی پوشه های مورد نظر را 777 کردم اما باز هم موقع نصب خطا میده و جلوتر نمیره.

پوشه هایی که خطا میگیره :

img

cache

modules

چی کار کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حتما دسترسی را درست نکردید دیگه! توی تنظیمات دسترسی فولدر مثلا img تیک باکس کوچک هست که می گه تغییرات در زیرشاخه هایش را هم اعمال بشود... اونو بزن

لینک به دیدگاه

سلام

فایل اررور های موجود در سرور رو بررسی کنید

اگه منظورتون error_log همچین فایلی موجود نیست.

من الان باید پوشه تک تک ماژول ها را باز کنم و فولدر هاش رو 777 کنم؟

این کار خیلی طول میکشه.

خواهشا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون

میشه بگین کجاش؟؟

من همچین چیزی نمی بینم.

تنظیمات سرور با cpanel هست... دوستانی که با این سیستم آشنایی دارند می تونن کمکتون کنند... من خودم روی سرورم همونطور که گفتم یه تیک را می زدم محتویات پوشه هم دسترسی اش تغییر می کرد، این مال شما را نمی دونم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نظری نداره؟؟؟

کسی هست یوزر و پس بهش بدم برام نصب کنه؟؟؟

ممنون

ممنون

میشه بگین کجاش؟؟

من همچین چیزی نمی بینم.

تنظیمات سرور با cpanel هست... دوستانی که با این سیستم آشنایی دارند می تونن کمکتون کنند... من خودم روی سرورم همونطور که گفتم یه تیک را می زدم محتویات پوشه هم دسترسی اش تغییر می کرد، این مال شما را نمی دونم

میشه یک عکس بزارید؟
لینک به دیدگاه

تغییر دسترسی تو هاست معنا پیدا میکنه دوست عزیز ، یعنی به فرض هم کسی دسترسی یه پوشه رو تو هاست خودش عوض کنه موقع انتقال به هاست شما دسترسی ها مطابق با هاست شما ممکنه تغییر کنه .

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما

اما من خودم تاکنون چند مورد بوده که تغییر دسترسی انجام دادم و به هاست جدید انتقال دادم و دسترسی ها در هاست جدید همانگونه که تغییر داده بودم اعمال شده بود.

حالا امتحانش ضرر نداره.

اگه این کار را انجام بدید ممنون میشم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

اگه از لوکال انقال دادین کافیه برین تو کامپیوترتون و روی پوشه ها راست کلیک کنید و propertis رو بزنید ، اگه read only تیک خورده بود بردارین و اوکی کنید . بعد منتقل کنید

البته این از اون جواب های عجیب و غریبه که وقتی چیزی به ذهن آدم نمیرسه میگه ، امتحان کنید شاید راه گشا باشه !

لینک به دیدگاه

من از لوکال انتقال ندادم.

مسنقیم از لینک دانلود فرستادم روی هاست.

اگه پوشه ماژول تغییر دسترسی یافته را هم زیپ کنید همین طوری میفرستم روی هاست.

ممنون

لینک به دیدگاه

بازم میگم ربطی نداره ، شما وقتی فایل زیپ رو از همین انجمن دانلود میکنید و تو هاستتون آنزیپ میکنید دسترسی ها درست باید باشه . در غیر این صورت مشکل هاستتون هست و کافیه با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرین و بگین دسترسی های مورد نظر رو براتون درست کنن ، یه پیام به پشتیبانی هاستتون داده بودین الان خیلی وقت بود که مشکلتون حل شده بود .

لینک به دیدگاه

ممنون از شما که وقت گذاشتید

اما من فکر کنم شما منظور من را درست متوجه نشدید.

وقتی فایل ها را اکسترکت میکنیم فایل ها سطح دسترسی 644 و فولدر ها 755 دارند.

اما برای نصب پرستا باید بعضی فولدر ها 777 و بعضی فایل ها 666 بشن.

حالا در اون فولدر هایی که باید 777 بشن فولدر های داخلشون هم باید 777 بشن.

یکی از دوستان فرمودن که یک تیک در قسمت سطح دسترسی هست که اگه اونو بزنین تغییر سطح دسترسی برای محتویات درون فولدر هم اعمال میشه .

اما در هاست ما همچیچن گزینه ای وجود نداره.

من همه ی اون فولدر ها و محتویات داخلش را به صورت دستی تغییر دسترسی دادم اما پوشه ماژول را نه چون زیاد بود .

برای همین گفتم الانم فقط به همین پوشه گیر میده.

ببینید : www.4ap.ir

منم برای همین تاپیک را ایجاد کردم.

اگه براتون مقدوره من یوزر و پس بدم زحمتش را بکشین.

ممنون

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان فرمودن که یک تیک در قسمت سطح دسترسی هست که اگه اونو بزنین تغییر سطح دسترسی برای محتویات درون فولدر هم اعمال میشه .

من همه ی اون فولدر ها و محتویات داخلش را به صورت دستی تغییر دسترسی دادم اما پوشه ماژول را نه چون زیاد بود .

ممنون

درود

دوست عزیز مشکل قطعا میتونه از هاست باشه . هاستتون ناسازگار هست . یه تیکت به پشتیبانی هاستتون بدید و مشکل رو باهاشون در میون بگذارید اگه حل کردند که عالیه اگه نتونستند یا گفتند این قابلیت رو نمیشه فعال کرد باید هاست دیگری رو خریداری نمایید . هاست های خوب نیز بسیار زیاده میتونید پیام خصوصی به من بدید تا هاست پیشنهادی ام رو بهتون معرفی کنم یا میتونید از دانوش عزیز نیز کمک بگیرید .

این روش رو هم انجام بدید : شما کل پوشه ها توی هاستتون رو پاک کنید و پرستاشاپ 1.4.9.0 رو از اینجا http://presta-shop.ir/forum/Thread-1975-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-1-4-9-0-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C دانلود نمایید و تست کنید ببینید با این ورژن نیز همینطوره .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز عرض کردم خدمتتون ، پشتیبانی هاست رو برای این گذاشتن که مشکلات این چنینی شما رو حل کنند اونم به صورت رایگان . شما چند روزه معطل این مشکلین ، در حالی که راه حلش یه تیکت دادن به پشتیبانی هاسته و در عرض کمتر از 6 ساعت مشکلتون رو حل میکنند . میتونید منتظر باشین تا فرجی بشه و مشکلتون حل بشه یا پیام بدین پوشه مازول و محتویاتش رو پشتیبانی هاستتون درست کنه براتون ( براشون کاری نداره در حد چند ثانیه )

لینک به دیدگاه

ممنون

درود

دوست عزیز مشکل قطعا میتونه از هاست باشه . هاستتون ناسازگار هست . یه تیکت به پشتیبانی هاستتون بدید و مشکل رو باهاشون در میون بگذارید اگه حل کردند که عالیه اگه نتونستند یا گفتند این قابلیت رو نمیشه فعال کرد باید هاست دیگری رو خریداری نمایید . هاست های خوب نیز بسیار زیاده میتونید پیام خصوصی به من بدید تا هاست پیشنهادی ام رو بهتون معرفی کنم یا میتونید از دانوش عزیز نیز کمک بگیرید .

این روش رو هم انجام بدید : شما کل پوشه ها توی هاستتون رو پاک کنید و پرستاشاپ 1.4.9.0 رو از اینجا http://presta-shop.ir/forum/Thread-1975-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-1-4-9-0-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C دانلود نمایید و تست کنید ببینید با این ورژن نیز همینطوره .

موفق باشید .

با تشکر از شما

پرستا شاپ 1.4.9 بدون مشکل نصب می شود.

لینک به دیدگاه

ممنون

درود

موفق باشید .

با تشکر از شما

پرستا شاپ 1.4.9 بدون مشکل نصب می شود.

خوشحال شدم تونستم مشکلتون رو حل کنم جدی میگم :)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام به تمامی دوستان

من یه مشکلی دارم که موقع نصب پرستا شاپ این ارور رو دریافت میکنم.

با مسئول هاست گفتگو کردم گفت اطلاعات دیتابیس رو بده بررسی کنیم .بهشون اطلاعات رو دادم نصب کردن.

ولی خودم می خوام نصب کنم این ارور رو دریافت میکنم.

از دوستان کسی هست بدونه مشکل از کجا آب میخوره؟

post-3032-14373019017522_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوشحال شدم تونستم مشکلتون رو حل کنم جدی میگم http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/smile.gif

موفق باشید

مشکل من هنوز پابرجاست.

من نیاز به پرستا 1.5.20 دارم.

به پشتیبانی هاست هم تیکت زدم پوشه ماژول و تمامی فولدر های داخلش را دسترسی 777 دادن اما باز هم ارور میده.

چی کار کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون error_log همچین فایلی موجود نیست.

من الان باید پوشه تک تک ماژول ها را باز کنم و فولدر هاش رو 777 کنم؟

این کار خیلی طول میکشه.

خواهشا راهنمایی کنید.

با تشکر

دوست خوبم نمیشه که هاستتون فایل error_log نداشته باشه

شاید برای شما در دسترس نیست

از پشتیبانی بخواهید تا در اختیارتون قرار بده

کلا مشکلات هنگام نصب رو فقط از روی این فایل میشه تشخیص داد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

در قسمت phpmyadmin---- databases را که میزنم همچین پیغامی ظاهر میشود؟

Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.

چه باید کرد؟:(

میشه راهنمایی کنید؟؟؟

بدجور گیر کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...