رفتن به مطلب

قالب رایگان Best Store

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب و خسته نباشید به همه کاربران و دوستان انجمن :)

چند نفر از دوستان درخواست فارسی سازی یک قالب رو داده بودند قبلا در انجمن که امروز این قالب رو که اسمش Best Store هست کاملا بومی شده تقدیمتون میکنم .

post-366-14373018985091_thumb.png post-366-14373018990327_thumb.jpg

قابل ذکر هست که این قالب در نسخه انگلیسی پر از باگ های ریز و درشت هست و این باگ ها در نسخه فارسی تماما برطرف گردیده و قالبی یکدست و سبک و بهینه تر از خود نسخه اصلی ( نسخه انگلیسی ) رو میتونید دانلود کرده و استفاده نمایید . ;)

کافیست از طریق ماژول import / export theme ( نصاب قالب ) که از ماژولهای دیفالت پرستاشاپ هست فایل زیپ قالب رو ایمپورت کنید تا تنظیمات مربوطه اتوماتیک اعمال شوند .

بعد از نصب تصاویر رو مطابق شکل زیر تنظیم کنید و سپس ایجاد دوباره بند انگشتی ها رو کلیک کنید :

post-366-14373018987658_thumb.jpg

برای دانلود از بازارچه اینجا کلیک کنید.

توجه : قالب به دلیل اینکه رایگانه و طراحش یه فرد خارجیه و بنده نیستم ، پشتیبانی در رفع باگ های احتمالی یا ارتقا و یا نصب و ... نخواهد داشت .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دستتون درد نکنه. برای من که به راحتی نصب شد و هیچ مشکلی هم نداشت

فقط یه سوال برام پیش اومده:

برای این قالب هم یه اسلایدر میشه پیدا کرد؟ یا باید خودمون بسازیم ؟!

چون که فقط یه ماژول داره که میشه باهاش بالای صفحه اصلی یه متن و یه تصویر گذاشت و مثل قالب های دیگه اسلایدری واسه خودش نداره!

یه دنیا ممنون ...

لینک به دیدگاه

ماژول اسلایدر دیفالت پرستاشاپ رو فعال کنید و استفاده نمایید یا هر ماژول اسلایدر رایگانی که تو انجمن یا بازارچه یا اینترنت پیدا میکنید .

لینک به دیدگاه

من روی لوکال نصب کردم چند تا مشکل وجود داره

1- آخر قالب گزینه ها در هم شده و از حالت اصلی خود خارج شده است

http://upload7.ir/images/20396010143505463705.png

2- در قسمت هدر قالب لوگو فروشگاه فقط نصفش معلومه و قسمت نمایش واحد پول هم جای خودش نیست

http://upload7.ir/images/86588397815674938260.png

3- عکس محصولات هم نمایش داده نمیشود.

http://upload7.ir/images/41258062621081663359.png

لینک به دیدگاه

توجه : قالب به دلیل اینکه رایگانه و

طراحش یه فرد خارجیه و بنده نیستم ، پشتیبانی در رفع باگ های احتمالی یا

ارتقا و یا نصب و ... نخواهد داشت .

لینک به دیدگاه

این مشکلات وقتی پیش میاد که دستی نصب بشه قالب . قالب باید از طریق ماژول ایمپورت بشه . واحد پول هم نباید باشه و باید ماژولش رو حذف کنید و قالب مال نسخه 1.5.2 به بالا هست . هیچ ماژولی هم در فوتر به جز مدیریت محتوا نباید فعال باشه . کلا عکس قالب بالا گذاشته شده و چیزی که باید باشه و چیزی که باید حذف شه .

لینک به دیدگاه

این مشکلات وقتی پیش میاد که دستی نصب بشه قالب . قالب باید از طریق ماژول ایمپورت بشه . واحد پول هم نباید باشه و باید ماژولش رو حذف کنید و قالب مال نسخه 1.5.2 به بالا هست . هیچ ماژولی هم در فوتر به جز مدیریت محتوا نباید فعال باشه . کلا عکس قالب بالا گذاشته شده و چیزی که باید باشه و چیزی که باید حذف شه .

آقا دمت گرم همه مشکل حل

یک پیشنهاد هم برای دوستان دارم قالب اصلی رو دانلود کنید و بعد ماژول های داخل قالب اصلی رو به قالب ترجمه شده اضافه کنید و بعد قالب رو نصب کنید خیلی با حاله

لینک به دیدگاه

متاسفانه دقت نمیکنید !! پست اول نوشتم که باید چیکار کنید ، با عجله انجام میدین و میگین مشکل داره :)

ایجاد دوباره بند انگشتی ها

لینک به دیدگاه

من کل برنامه رو روی هاست ریختم حالا که میخوام قالب رو به صورت اتو ماتیک نصب کنم مدام پیغام خطای زیر رو میده

خطا در زمان خارج کردن از حالت فشرده

چه از طریق FTP و چه از طریق Browse از روی هارد در صورتی که روی لوکال بدون مشکل نصب میشه

لینک به دیدگاه

اگه از نسخه 1.5.2 استفاده میکنید ماژول واردسازی قالب مشکل داره یکمی و بروزرسانی کنید مازول رو ( میتونید از بسته زیپ نسخه 1.5.4.1 خارجش کنید ) اگر هم که از نسخه جدید استفاده میکنید ، این خطا مربوط به هاست میشه و منم اینو دیدم و راه حلی هم جز نصب دستی وجود نداره .

لینک به دیدگاه

تنضیماتی که برای تصاویر گفته شده بود را اعمال کردم اما تصاویر محصولات در صحفه اول با متن و عنوان محصول ترکیب میشه

http://shop.hassas-computer.com

این هم تنضیمات

http://upload7.ir/images/60234346782827180543.png

در نصب دستی بخش شاخه ها که در footer وجود داره رو اگر غیر فعال کنم در قسمت ستون صحفه هم حذف میشه

لینک به دیدگاه

تنضیماتی که برای تصاویر گفته شده بود را اعمال کردم اما تصاویر محصولات در صحفه اول با متن و عنوان محصول ترکیب میشه

http://shop.hassas-computer.com

این هم تنضیمات

http://upload7.ir/images/60234346782827180543.png

در نصب دستی بخش شاخه ها که در footer وجود داره رو اگر غیر فعال کنم در قسمت ستون صحفه هم حذف میشه

لینک به دیدگاه

ایجاد دوباره بند انگشتی ها رو کلیک نکردین ، برای همین عکسا تاره .

به بخش ماژولها / جایگاهها برین و ماژول homefeatured رو پیدا کنید و از هوک header پاکش کنید و همچنین ماژول شاخه ها رو از هوک footer پاکش کنید .

اگه نتونستید این کارها رو انجام بدین ، به جای تلف کردن وقت ، از بازارچه پیام بدین براتون نصب کنیم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قبلا هم گفته شده ، قالب رایگان کلا پشتیبانی نداره ، چه برسه به اینکه طراحش هم یه نفری باشه که تو این انجمن نیست و یه فرد خارجیه . هزینه نصب قالب 7 هزار تومان هست ، از طریق بسته پرداخت مشتری در بازارچه ، پرداخت کنید و داخل توضیحات بنویسید برای نصب قالب فلان و اطلاعات مدیریت پرستاشاپتون رو هم ذکر کنید همونجا تا براتون نصب و تنظیم کنیم .

http://bazaar.presta-shop.ir/prestashop-services/62--.html

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

سلام

چطور میشه منو افقی بالای قالب رو اصلاح کرد.(افزودن یا حذف یک مورد غیر از موارد پیشفرض)

کدوم فایل نیاز به اصلاح داره؟

فایل them.php را در پوشه قالب best stor

لینک به دیدگاه

سلام

چطور میشه منو افقی بالای قالب رو اصلاح کرد.(افزودن یا حذف یک مورد غیر از موارد پیشفرض)

کدوم فایل نیاز به اصلاح داره؟

فایل them.php را در پوشه قالب best stor

فایل theme.php در پوشه vp_beststore واقع در پوشه themes وجود نداشت!
لینک به دیدگاه

سلام

منو یک ماژوله و باید از قسمت مدیریت >> ماژول ها پیداش کنید و به بخش پیکربندی برید و تنظیمات خودتون رو اعمال کنید

برای تغییر در ظاهر منو هم باید پوشه ماژول رو پیدا کنید و فایل تی پی ال یا سی اس اس رو تغییر بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

منو یک ماژوله و باید از قسمت مدیریت >> ماژول ها پیداش کنید و به بخش پیکربندی برید و تنظیمات خودتون رو اعمال کنید

برای تغییر در ظاهر منو هم باید پوشه ماژول رو پیدا کنید و فایل تی پی ال یا سی اس اس رو تغییر بدید

موفق باشید

ماژول منو رو تنظیم و فعال کردم ولی تو سایت پیداش نیست.منظور من تو این قالب همون ماژول لینک های دایمی هست.من میخوام اگه بشه تغییر داد و اگه نمیشه اینو غیرفعال کنم بجاش از ماژول منوی بالای سایت استفاده کنم.هرچند تو سایت من نشون نمیده ولی تو بعضی سایت ها دیده ام(در همین قالب) این منو بالای لوگو رار میگیره.چکار کنم؟
لینک به دیدگاه

بخش لینکهای دایمی رو باید از مسیر زیر تغییر بدید:

themes/yourtheme/modules/blockpermanentlink/blockpermanentlink.tpl

و اگر در مسیر بالا وجود نداشت از مسیر زیر تغییرش بدید:

modules/blockpermanentlink/blockpermanentlink.tpl

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

از ماژول های پیشفرض پرستاشاپه ، یعنی وقتی پرستاشاپ رو نصب کنید اونم تو

بخش ماژول هاتون وجود داره . اما به دلایلی ممکنه وجود نداشته باشه که فایل

ضمیمه رو دانلود کنید ، براتون گذاشتم .

themeinstallator.zip

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...