رفتن به مطلب

بهترین هاست برای پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

درود به همه.

دوستان من میخوام پرستا شاپ نسخه 1.5.2 رو روی هاستی نصب کنم به نظرتون بهترین هاست کودوم میتونه باشه؟

خواهشا شانسی نگین!

البته قیمتش هم مناسب باشه!

خودم سرور پارس رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچ یک از مدیران سایت هیچ پیشنهادی به شما نخواهند داد ، چون هاست ها یه روز خوب یه روز بدند و اینجور پیشنهاد ها مسئولیت میاره . البته میتونید منتظر باشین کاربرا از تجربیاتشون در کار با هاست های مختلف راهنمایی هایی رو خدمتتون به اشتراک بذارن .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بصورت قطعی نمیشه گفت ولی تو سه ماه گذشته من هر سایتی رو روی نت افراز دیدم سرعتش عالی بوده و مشکلی هم نداشته . پشتیبانیش هم به سوالات زود جواب میدن

ولی اینجا ایرانه و هیچ چیز قطعی نیست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من با چند هاست کار کردم و تجربیات خودم را می گم:

1- شرکت میزبان: fopen روی این هاست بسته است. من 1 ماه با اونها تماس گرفتم تا پولم رو پس گرفتم. (اگر enamad داشته باشند موظفند تا 1 هفته پول شما رو پس بدهند)

2- برتینا: fopen روی سرور اصلی و داخل ایران بسته است ولی روی سرور های فرعی باز است. سرعت و پشتیبانی عالی، قیمت متوسط (220 مگ لینوکس خارجی حدود 50 تومان)

3- میهن وب: قیمت بسیار عالی ( سایت خود من 2000 مگ لینوکس خارجی 54 هزار تومان) fopen باز - پشتیانی خوب - بقیه چیزها رو هنوز تست نکردم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دوست عزیز برای من حدود 10ماهه که فروشگاهم رو بر روی parspack.com ایجاد کردم و هیچ مشکلی بر نخوردم و راض هستم. کمی قیمتش بالا هست اما پشتیانی عالی و به موقعی داره.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

درود به همه.

دوستان من میخوام پرستا شاپ نسخه 1.5.2 رو روی هاستی نصب کنم به نظرتون بهترین هاست کودوم میتونه باشه؟

خواهشا شانسی نگین!

البته قیمتش هم مناسب باشه!

خودم سرور پارس رو انتخاب کردم نظر شما چیه؟

من حدودا 12 تا فروشگاه اینترنتی راه انداختم روی انواع هاست ها حتی ایران سرور ولی هر کدوم یه مشکلی داشتن ولی یکی هست به اسم پارس فام من فعلا مشکلی باهاش نداشتم پاسخگویی به تیکتشون بد نیست ولی تا حالا یکبارم قطعی نداشتم که این خیلی واسم خوب بود

از نظر قیمت هم نه زیاد بالا بود نه ارزون

یه بار تست کن چون تا 10 روز برگشت پول داره مهم نیست اگه نخوای اعلام می کنی هاست رو کنسل می کنن

ادرسشم http://www.parsitm.com

لینک به دیدگاه

دوستان بیشتر تجربی حرف میزنن

اگه شما فنی نگاه کنید هاست خوب هاستی هست که محدودیت های کمتری ایجاد میکنه

مواردی که درخواست بدید افزایش بدن یا فعال و غیرفعال کنند

هرچیزی رو روی هاست نبندن حتی ممکنه phpinfo رو ببندن و این شما حتی اجازه ندارید بدونید کانفیگ هاستی که خریدین چی هست

ایمیل رو نبندن

و خیلی موارد دیگه

دوستان سعی کنید زیاد هاست عوض نکنید

ما خودمون بیشتر از یک ساله روی ایران سرور هستیم و مشکلاتی بوده صبوری کردیم تا رفعش کنند و حتی خودمون برای رفعش تحقیق کردیم

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

سلام دوستان

من بعد از چندین سال الان برای بروز رسان سایتم روی میهن وب هاست مشکل دارم شرکت خیلی خوب و با قابلیت اعتماد بالاست.

PHP's "Safe mode" option is turned off

PHP's max_execution_time setting has a high value or is disabled entirely (current value: 30 seconds)

این اشکالات برای ماژول بروز رسانی به من میده

هاست اعلام کرد بنا به دلایل امنیتی نمیتونه تغییری بده

و شاید موارد دیگه که من تا الان برخورد نکردم

نمیدونم چیکار کنم

دوستان روی کدوم هاست فروشگاه دارن و این مشکل را حداقل در ماژول بروزرسانی ندارن(و یا مشکلات دیگه که ذکر نشده) تا ما تست بزنیم

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده هم از میهن داشتم اما بخاطر همین مسایل به هاست دیگر مهاجرت کردم.متاسفانه کارهایی که اصلا در امنیت و ... مشکلی ایجاد نمیکنه رو بسیاری از هاست ها انجام نمیدن

بهتره قبل از خرید هاست در مورد تمام این مسایل با پشتیبانی صحبت کنید و مطمین بشید

با احترام

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

یعنی یکی پیدا نشد آخر سر بگه کدوم هاست خوبه؟!!!!!! و با پرستا به مشکل بر نمیخوره؟!!!!

سلام دوست عزیز

من دو ساله  از نت افراز استفاده میکنم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم . پشتیبانی خوبی داره و قیمت بصرفه . البته بسته به نیازتون میتونید در طول دوره پلنتون رو ارتقاء بدیدن و در صورت ارتقاء فقط هزینه مانده دوره ازتون اخذ میشه .

همچنین دوستان میتوانند از کد تخفیف 11 درصدی UC657TLA این هاست استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

دوستان من اگر چندتا سایت داشته باشم که یکی یا دوتاشو پرستاشاپ باشه و بقیه وردپرس باشه و محموع بازدیدکنندگانش مثلا به روزی 1000 تا برسه مشکلی نداره هاست طلایی بگیرم و همه ی دامنه ها رو روی یک هاست بریزم؟

یعنی از سیپنل به دایرکت ادمین کوچ کنم؟

این موضوع چه ضعف ها و چه برتری هایی داره؟

لطفا در صورتی که آگاهی دارید راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

قبلا از پارس پک هاست داشتم . پشتیبانی شون خیلی عالیه اما برای هر موردی باید پول بدی یعنی تعداد کلیک پول می گیرن بازدید پول می گیرن و غیره

و طبق گفته جناب دانوش یسری امکانات روی شما بسته است مثلا نمی تونید بک آپ بگیرید خودتون

الان سرور پارس دارم. چند ماهه دارم باهاشون کار می کنم. بد نبود اوایل پشتیبانی شون خیلی زمان می برد الان خیلی بهتر شده اما مشکلی هست اینه که با وجودی که تو سایت من اتفاق خاصی نیفتاده الان دیگه سرور نمی تونه ساپورت کنه. کار با بخش ادمین خیلی اعصاب خرد کن شده. مرتب دارم خطای کانکشن با سرور می گیرم. و کار پیشرفت نداره و میگن این امکانات پاسخگوی مصرف شما نیست و باید هاست پر ترافیک تهیه کنید

نمیدونم الان برم سراغ هاست پرترافیک سرور پارس یا برم یه هاست دیگه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

من از پارس سرور یا pars.host استفاده میکنم سرویس پر ترافیک سرعتم خوبه میتونید تست کنید www.shakhe.com و روزی ۲ بار به صورت اتوماتیک بک اپ میگیریه توی فضای دیگر سالی ۴۶۰ میدم ۲024 رم داده بهم سرویس پر ترافیک در اصل سرور مجازی هست که بین چند نفر شیر شده و پشتیبانیشم ۲۴ ساعت جواب میده منم میخواستم برم برتینا و جای دیگه اما واقعا با پولی که میدی به درد نمیخوره اینم بگم ۴۶۰ دادم ۷ gb فضا و اصلا محدودیتی نداره همه چی ازاده ازاد

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

هاست پرستاشاپ ایران سرور هم خیلی خوبه من دارم استفاده میکنم. اونای دیگه خیلی محدود می کنند و بابت هر موردی از من پول می گرفتن. 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

کلا برای سایتتو بهتره هاست حرفه ای بگیرید

پرستا خودش سرعتش عالی و منابع رو نمیخوره

هاست خوب بگیرید برای سئو سایتتون هم مفیده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...