رفتن به مطلب

مشکل در گذاشتن محصولات

پست های پیشنهاد شده

وقتی دوتا محصولو رو میخوام باهم مقایسه کنم یه ارور با عنوان "هیچ ویژگی برای مقایسه وجود ندارد" پایین ود محصول میاد باید چیکار کنم و از کدوم قسمت اینکارو انجام بدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب خودتون هم میگین مینویسه ویژگی وجود نداره !! وقتی محصولاتتون ویژگی نداره چی رو با هم مقایسه کنه !؟ باید محصولاتتون وزرن ، عرض ، عمق ، نوع صفحه نمایش ، تعداد دیسک و از این قبیل چیزا داشته باشه تا با هم مقایسه بشن . وقتی محصولی ایجاد میکنید براش ویژگی تعیین کنید تا امکان مقایسه باشه .

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

وقت بخیر - منم این مشکل رو دارم - باوجود اینکه ویژگی های مختلفی برای محصولاتم تعریف کردم بازهم این پیغام رو میده

"هیچ ویژگی برای مقایسه وجود ندارد"

سایت من

www.tamacomputer.com

مرسی اگه بررسی کنید

نسخه من 1.5.2

قالب کمند

لینک به دیدگاه

بنظر میرسه اصلا محصولاتی که در فروشگاه شما برای مقایسه انتخاب میکنیم با کلیک روی "مقایسه" ارسال نمیشن چون خطا میده "هیچ محصولی برای مقایسه انتخاب نشده!" در صورتی که انتخاب شده

نیاز به بررسی دقیق تر داره

لینک به دیدگاه

دو حالت داره، یا مشکل از قالبه که اگه اینطور باشه تمامی فروشگاه های راه اندازی شده با این قالب این مشکل رو خواهند داشت

یا مشکل از یکی از فایل های پرستا شاپه. نیاز به بررسی فنی داره. باید فایل های مربوط به کنترل مقایسه رو مجدد جایگزین کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر؟

دیباگ رو هم روشن کنید خالی از لطف نیست. شاید با زدن کلید مقایسه خطایی رو نشون بده

لینک به دیدگاه

ببینید ، مقایسه به صورت ایجکسه ، یعنی وقتی تیک مقایسه رو میزنید ، باید یکی دو ثانیه ای صبر کنید و تیک محصول بعدی رو بزنید ( که البته این چیز خوبی نیست ولی چیکار کنیم پرستاشاپ اینجوری قرار داده ) که وقتی سرعت شما هم پایین باشه این مشکل حاد تر میشه .

عکس ضمیمه ای که قرار دادم ببینید . 4 تا محصول رو مقایسه کردم براتون و مشکلی نداره :

post-366-14373019838032_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام,من واقعا از روز اول که این قالب رو گرفتم مشکل دارم,هر دو,سه ساعت یک بار همزمان هم در بخش مدیریت هم کاربری کرش پیج میزنه page crash  و وقتی رفرش میرنم درست میشه, وقتی میام عکس محصول انتخاب کنم خودش یک عکس دیگه میزاره بعد باید عکس رو حذف کنم و دوباره عکس بزارم دفعه بعد درست میشه,توی سایت www.seositecheckup.com هم که میرم میگه سایتت ارور داره.الانم چند روزه قسمت ماژولم خراب شده و در قسمت بازارچه با  هماهنگی با شما هزینه درست کردن ماژول را پرداخت کردم ولی هنوز درست نشده. اسم وب سایتم www.mezomix.com هستش .ممنون از پیگیری

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما تیکت زدید و بعد از پاسخ همکاران ما هنوز پاسخی ارسال نکردید.

در آخر این مشکل بعیده از قالب باشه و برای اطمینان قالب پیشفرض رو فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

منم ویژگی های کالا ها رو کامل تعریف کردم

ولی موقع مقایسه خطای "هیچ ویژگی برای مقایسه وجود ندارد" میدهد

دلیلش چیه؟؟

لازم به ذکر است که از ماژول دسته بندی ویژگی ها استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...