رفتن به مطلب

چگونگي ايجاد و ارسال خبرنامه براي مشتريان مشترك خبرنامه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

براي ايجاد و ارسال خبرنامه متني يا حاوي تصوير چه مراحلي را بايد طي كرد و تنظيمات مربوط به آن چگونه است.؟ از هر يك از عزيزان كه ميتوانند راهنمايي كنند ممنون و سپاسگزارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال خبرنامه به اعضای سایت باید مراحل زیر را انجام دهید :

1 - اول باید ماژول خبرنامه نصب شده باشد

2 - از قسمت ماژولهای مدیریت باید ماژول خبرنامه ورژن 2 هم باید نصب شود

3 - بعد ماژول خبرنامه بخش مدیریت پیکربندی داره میرید به قسمت پیکربندیش و صدور فایل csv رو کلیک میکنید . با این کار یه لیستی از آدرس ایمیل مشتریانتون رو براتون میده .

4 - یه نرم افزار ارسال ایمیل انبوه گیر میارید و این لیست رو واردش میکنید و خبرنامه ارسال میکند

به همین راحتی

اگه نرم افزار مناسب این کار رو ندارید بگید تا اینجا براتون بزارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به هیچ عنوان از هاست خود خبرنامه ارسال نکنید چون هاستتون رو می ببندند فشار زیاد به سرور میاد پس بی خیال هاست بشید

من تمام راههای ممکن رو میگم چون تست کردم و به ترتیب می گم و شما اگه خواستید می تونید همه روشها رو تست کنید تا بفهمید کدوم روش بهترینه :

راه اول خرید نرم افزارهای ارسال ایمیل گروهی که موجود ولی پیشنهاد نمی شود

راه دوم استفاده از نرم افزارهای رایگان برای ارسال ایمیل گروهی که این مورد هم تایید نمی شود چون باید از stmp استفاده کنی که بازم ایمیلها 80 درصد ارسال نمی شوند

راه سوم استفاده از گروه یاهو که کمی حوصله میخواد

راه چهارم استفاده از گروه گوگل با زبان فارسی (خوب ولی افزودن ایمیل کمی مشکل هست بهش )

راه پنجم استفاده از هاستهای ارسال ایمیل گروهی که پنل مخصوص به خود دارند و با محدود ارسال مواجه هستید

راه ششم استفاده از سایتهای ارسال ایمیل گروهی که بعضی ها خوب و بعضی ها بد هستند بستگی به خدماتش مونده

اما روش پیشنهادی من : راه چهارم گوگل که می تونید تا 100 تا ایمیل هر روز به لیست خود اضافه کنید خوب ولی اگر تعداد ایمیلها زیاد باشه دردسر داره

پیشنهاد راه ششم استفاده از سایتهای ارسال ایمیل که می تونید در اینترنت جستجو کنید و سایتهای زیادی پیدا کنید ولی من سایتی که پیشنهاد می دم و دارم ازش استفاده می کنم

سایت http://mailchimp.com هست که 12000 ایمیل در ماه می تونید ارسال کنید که تمام به پوشه اینباکس می ره و محدودیت در اضافه کردن ایمیل ندارید

کاملا حرفه ای با پنل گزارش دهی امکان انتخاب تم های گوناگون برای ایمیل خود و حتی نمایش میده کدوم ایمیلها باز شده و کدومها نشده و کدوم ها روی چه لینکی کلیک کردن و دیگر امکانات...

یکی از حسنی که داره ماژولی برای سیستم پرستاشاپ هم داره که می تونید از قسمت افزونه اش پیدا کنید و استفاده کنید برای تمامی سیستم ها یک ماژول طراحی شده

فقط عیبی که داره نمی تونید لوگوی سایت رو از ایمیل خود حذف کنید ولی اگر به شخصه بخوام از ایمیل گروهی استفاده کنم که ارمش هم نباشه از سرویسهای پولیش استفاده می کنم

ولی در کل خودم تمام روشها رو تست کردم این بهترین روش بود که برای سایتم جواب داد و دارم هنوز ازش استفاده می کنم و ایمیلها تمام رسیده به کاربرانم بدون هیچ مشکلی

این توضیحات رو می خواستم بصورت یک مقاله دربیارم که کاملا تمام روش ها رو توضیح بدم کدوم روش خوبه چرا خوبه و چرا بده ولی بدلیل کمبود وقت بطور خلاصه اینجا برای شما ذکر کردم تا مشکلی با ارسال ایمیل برای فروشگاه خود نداشته باشید.

امیدوارم مفید واقع شده باشد.

لینک به دیدگاه

ممنون اطلاعات جامعی اینجا قرار دادید .

باید بگم اولا فکر نکنم یه فروشگاه اینترنتی تو یه ماه نیاز باشه بیشتر از 1000 ایمیل ارسال کنه به مشتریانش . اغلب ما اینو میدونیم که یک فروشگاه اینترنتی حداقل تا سه چهار ماه نمیتونه بیشتر از 1000 تا مشتری ثبت نام کرده داشته باشه . اینو شخصا تجربه کرده ام و میگم .

از بین راهکارهایی که دوست عزیزمون گفتند برای شروع کار به نظر من همون نرم افزار ارسال ایمیل کفایت میکنه . میتونید از smtp گوگل استفاده کنید برای ارسال ایمیل با نرم افزار . بعد که مشتریانتون رسید بالای 200 نفر میتونید از سایتی که دوستمون گفتند استفاده کنید که واقعا سایت فوق العاده ای هستش .

یه پیشنهاد هم دارم براتون . بهتره از اول تاسیس فروشگاهتون همونجوری که آقا مرتضی گفتند یه گروه گوگل درست کنید و تو صفحه اول سایت از مشتریانتون بخواین که عضو گروه شما بشند . حتی میتونید برای مشتریانی که عضو گروه شما میشند یه تخفیفی یا یه جایزه ای تعیین کنید . اینجوری به مرور زمان تعداد اعضای گروهتون بیشتر میشه و میتونید از جیمیل به همه اونا ایمیل ارسال کنید بدون اینکه حتی یکیشون اسپم بشه.

دوستان دیگه اگه راهکارهای بهتری سراغ دارند بگن تا هم من و هم دوست عزیزمون استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

• 5 years later...

سلام

کاملا اشتباه میکنید

اعتبار ایمیل بسیار بالاتر از سایر روشهاست و کمپانی های بزرگ هیچوقت ایمیل مارکتینگ رو کنار نمیگذارند. دلایل زیادی داره که چند موردش رو میتونید در مقاله " ایمیل مارکتینگ " در بخش بلاگ مطالعه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...