رفتن به مطلب

یک محصول مجازی نمی تواند ترکیبات داشته باشد

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه برای محصولات مجازی ترکیبات بذاریم؟

چون درحال حاظر این خطای رومیده

یک محصول مجازی نمی تواند ترکیبات داشته باشد.

چه جوری باید این مشکلو حل کنم؟

ممنون :(

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل ؟! کدوم مشکل ؟ اینکه مشکل نیست ، شما برای محصولی که ترکیب داره نمیتونید فایل دانلودی بذارین ، تمام و راه حلی هم نداره مگه اینکه ماژولی چیزی براش تهیه کنید که صد درصد باید سفارش بدین و یا بگردین در بین سایت های خارجی تا پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

خب بصورت پیش فرض این خطا را میده. بیشتر توضیح بدید که چرا می خواهید ترکیبات بذارید برای فایل دانلودی؟

خب مثلا یه قالب بفروشیم که مثل این نمونه تو بازارچه http://bazaar.presta-shop.ir/163--best-store.html برای نصبش از ترکیبات یا چیزی شبیه اون استفاده شده

این مشکل ؟! کدوم مشکل ؟ اینکه مشکل نیست ، شما برای محصولی که ترکیب داره نمیتونید فایل دانلودی بذارین ، تمام و راه حلی هم نداره مگه اینکه ماژولی چیزی براش تهیه کنید که صد درصد باید سفارش بدین و یا بگردین در بین سایت های خارجی تا پیدا کنید .

ولی خب این برای من مشکله! :( خب کجا سفارش بدم؟هزینه ش چقدر میشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام دوستان

منم همین مشکل دارم محصولات دارای ترکیب هستند ولی محصول فیزیکی نیست که ارسال کنم محصول مجازی هست و بعد از خرید میخوام اطلاعات محصول برای دریافت دانلود کنه مثل همین حالا محصول مجازی.(مشکل اینه که نمب تونم ترکیب کنم)

ایا راهی هست با توجه به همین امکانات پرستا 1.6 با تعریف محصول استاندارد و دارای ترکیب یک ایمیل حاوی اطلاعات مورد نظر (غیر از فاکتور)بعد از خرید برای مشتری ارسال بشه؟

الان این کار من دستی انجام میدم که اصلا مطلوب نیست

این ماژول که دوستان اشاره کردن به جایی رسیده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...