رفتن به مطلب

فعال کردن پرداخت درب محل

پست های پیشنهاد شده

سلام من قبلا قسمتی رو اضافه کرده بودم به نام پرداخت درب محل چنانچه مشتری وارد محیط پرداخت میشد دو تا گزینه داشت یکیش پرداخت آنلاین از طریق درگاه پی لاین و دیگری پرداخت درب منزل

بطوری که اگه کسی پرداخت درب منزل رو انتخاب میکرد سفارش توی پنل ما ثبت میشد و من خودم دستی به پنل پستی اضافه می کردم

در ضمن ورژن فروشگاه من جدید ترین ورژن موجود هست طبق ورژن جدید آموزش داده شود ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 months later...

سلام.این اطلاعیه بود یا سوال؟

من همچین ماژولی رو میخوام که گزینه پرداخت در محل رو اضافه کنه.

جایی هست یا کسی میتونه بنویسه؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

ماژول پرداخت در محل یا cash on delivery رو فعال کنین، جواب هر سه عزیز هست، رایگانه و توی ماژول ها هست

لینک به دیدگاه

• 7 months later...
  • 3 months later...

من بعد از نصب و اجرا وقتی در قسمت پرداخت می زنم پرداخت در محل و کلید نهایی به صفحه سفید میره و پیام Fatal error

منم همین مشکل رو دارم.

2 تا فروشگاه دارم در یکی این مشکل موجود دارد و دیگری سالم هست..

استادید محترم می توانند کمکی کنند ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

من بعد از نصب و اجرا وقتی در قسمت پرداخت می زنم پرداخت در محل و کلید نهایی به صفحه سفید میره و پیام Fatal error

راه حل این مشکل رو از تاپیک زیر پیدا کردم و مشکل حل شد. 

https://www.prestashop.com/forums/topic/314052-solvedtcpdf-error-image-unable-to-get-image-httpimglogo-invoicejpg/

2 راه  حل داره.. یکیش تغییر در کد های فایل header.tpl در فولدر PDF 

و دیگری :

تنظیمات < سفارش ها < تنطیمات pdf

و غیر فعال کردن 2 گزینه موجود..

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام مشکلی که من دارم اینه ، میخام فقط برای تهران پرداخت در محل رو فعال نگه دارم ، واینکه مبلغش رو هم مشخص کنم بعد اینکه چندجا انگلیسی مینوسه میخام فارسی کنم کلا کجا میشه اینارو تنظیم کرد من چیزی ندیدم

لینک به دیدگاه

مشکل و ارور من تو بخش validation هست 

و با پرداخت فیش بانکی صادر میشه 

با روشن کردن دیباگ مشکل 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/myblog/public_html/themes/default-bootstrap/mails/fa/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in /home/myblog/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 2

لطفا راهنمایی بفرمایید

http://www.macaou.ir/module/bankwire/validation

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

ماژول پرداخت در محل یا cash on delivery رو فعال کنین، جواب هر سه عزیز هست، رایگانه و توی ماژول ها هست

در فاکتور جلو روش پرداخت همون عبارت انگلیسی رو مینویسه یا مثلا در پنل مشتری ها ! چطور میتونم اونو ترجمه کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

در فاکتور جلو روش پرداخت همون عبارت انگلیسی رو مینویسه یا مثلا در پنل مشتری ها ! چطور میتونم اونو ترجمه کنم ؟

از بخش بومی سازی >> ترجمه ها

لینک به دیدگاه

بومی سازی>ترجمه>تنظیم کنیدروی:ماژول-قالبتون رو انتخاب کنید-زبان پارسی>ماژول cashondelivery

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

وارد پوشه قالبتون بشید و مسیر زیر رو دنبال کنید:

modules >> cashondelivery >> views >> templates >> hook

فایل payment.tpl رو برای ویرایش باز کنید و
< "div class="col-xs-12 > عدد 12 رو به 6 تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 8 months later...

دوستان منم میخوام این ماژول محدود بشه برای تهران باید چیکار کنم 

این امکان رو داره این ماژول؟

من هم همین سوال رو دارم و در عین حال میخوام پرداخت محل سقف قیمت داشته باشه ، مثلا از 1 میلیون به بالا نتونه پرداخت در محل رو ببینه یا فعال کنه.

ممنون میشم اساتید پاسخ بدهند.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 months later...

با سلام.

من ماژول cash on delivery رو نصب کردم ولی متاسفانه  ماژول در آخرین گام خرید صفحه، بصورت علامت سوال بزرگ در می‌آید. رو چند تا ماژول هم امتحان کردم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام وقتتون بخير دوستان

من مي خواستم ببينم چطور مي تونم امكاني فراهم كنم كه پرداخت درب منزل رو فقط براي كسايي كه آدرسشون فرضا شهر شيراز هست فعال كنه و نمايش بده؟

ممنون مي شم راهنمايي كنيد مورد مهمي هست برام

لینک به دیدگاه

سلام

ابتدا باید منطقه ای به نام شیراز تعریف کنید. سپس حاملی رو مخصوص شیراز تعریف کنید.

سپس با استفاده از ماژول cashondelivery (پرداخت در محل) و shiptopay پرداخت در محل رو با حاملی که برای شیراز تعریف کردید متصل کنید.

ماژول پرداخت در محل و shiptopay رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

http://ipresta.ir/forum/topic/10828-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B6-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

لینک به دیدگاه

سلام

ابتدا باید منطقه ای به نام شیراز تعریف کنید. سپس حاملی رو مخصوص شیراز تعریف کنید.

سپس با استفاده از ماژول cashondelivery (پرداخت در محل) و shiptopay پرداخت در محل رو با حاملی که برای شیراز تعریف کردید متصل کنید.

ماژول پرداخت در محل و shiptopay رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

http://ipresta.ir/forum/topic/10828-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B6-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

ممنونم از راهنمايي خوبتون همين كار رو انجام دادم فقط مساله اي كه هست الان تو مراحل خريد به جز حامل پست پيشتاز كه قبلا ثبت كردم حامل جديد رو نشون نمي ده

ايراد از كجاست ؟

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنمايي خوبتون همين كار رو انجام دادم فقط مساله اي كه هست الان تو مراحل خريد به جز حامل پست پيشتاز كه قبلا ثبت كردم حامل جديد رو نشون نمي ده

ايراد از كجاست ؟

دوست عزيز مثل اينكه نياز به تغييراتي تو بومي سازي داشت انجام دادم الان اين حامل رو نشون مي ده ولي حامل پست پيشتازو اين بار ديگه نشون نمي ده! 

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام. چرا ماژول پرداخت در محل گاهی سفارشات رو به صورت مستقیم میبره به وضعیت در حال آماده سازی؟ با توجه به اینکه خیلی از سفارشات پرداخت در محل کنسل میشوند این باعث ایجاد مشکل در مدیریت موجودی میشه. میشه لطفا روش حل این مشکل رو بفرمایید.
قبلا یک بار انجامش دادم اما فراموش کردم. گفتم اینجا مطرحش کنم که هم خودم دوباره یاد بگیرم هم اگه از دوستان کسی مواجه شد بتونه پاسخ رو اینجا پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...