رفتن به مطلب

فروشگاه قصر سبز

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزيز

من سايت خودم رو با نام قصر سبز (Green Palace) كه مجموعه اي از متنوع ترين محصولات جشن ها و تزئينات هست رو راه اندازي كردم ، البته هنوز تموم نشده و ورود محصولاتش خيلي كار داره چون بايد اطلاعات بيش از 500 نوع كالا رو وارد كنم ، ولي دوست دارم از نظرات سازنده شما و مديران سايت براي بهتر شدن كار سايتم استفاده كنم.

خوشحال ميشم از سايتم ديدن كنيد و مشتاقانه منتظر شنيدن انتقادات و نظرات سازنده شما دوستان هستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فروشگاه خوبی شده انصافا . البته نسبت به فروشگاه های دیگه ای که تو این انجمن معرفی شده فروشگاه شما به نظر من که طراح قالب هستم هم از نظر سادگی و هم گرافیک انصافا بهتر از فروشگاه افراد دیگست .

ولی یه نکته رو بهتون پیشنهاد میکنم حتما مد نظر داشته باشید .

حتما سعی کنید منوی بالایی رو پر کنید . چیزایی که یه فروشگاه باید داشته باشه رو شما ندارید . مهم ترینشون اینا هستن

1 - روال کاری فروشگاه ( توضیحات نحوه ارسال سفارشات و .. )

2 - راهنمای خرید ( خیلی ها هنوز هم بلد نیستند ایمیل خود را چک کنند چه برسه که بخوان یه خرید از سایتی انجام بدن )

3 - صفحه درباره ما ( که خیلی مهمه و باید توش آدرس و شماره تماس خودتون رو حتما ذکر کنید . با این کار درصد فروش شما شاید باورتون نشه تا 2 برابر هم افزایش پیدا خواهد کرد )

3 - تعهدات و ضمانت محصولات ( باید به مشتری یه ضمانت هایی هم بدید تا تشویق بشه از شما خرید کنه . باید حتما ذکر کنید که محصولات شما چه امتیازاتی دارند و در صورت معیوب بودن و .. تعویض میشوند. )

4 - حدالامکان سعی کنید صفحه اول شما شیک در عین حال سبک و ساده باشه . این خیلی مهمه . آیا میدونستید از هر 8 نفر که به سایت شما میان 5 نفرشون اگه سایت شما دیر باز بشه بیخیالش میشن و صفحه رو میبندن ؟ یادتون باشه که همه از اینترنت پرسرعت استفاده نمیکنند و هنوز هم اینترنت ذغالی در اکثریت قرار داره . پیشنهاد من اینه که اون ماژول گردونه رو حذفش کنید . مشتریان شما نمیان که از زیبایی سایت شما لذت ببرند اونا میان که محصولات با کیفیت رو در کمترین زمان ممکن خریداری کنند . شما باید خودتون رو جای مشتریانتون قرار بدید .صحت ادعای منو میتونید تو سایتهای بزرگ و پرفروشی چون آمازون دات کام - ebay و فروشگاه اپل مشاهده کنید که چقدر ساده اما زیبا طراحی شده اند و هیچ گردونه ، ماژول اضافی و ... ندارند.

5 - و توصیه آخری اینکه همیشه سعی کنید حرفه ای کار کنید و هرگز مایوس نشید . شاید تو 2 الی 3 ماه اول نتونید حتی هزینه اینترنتتون رو از سایت دربیارید ولی این نباید شما رو مایوس کنه . با گذشت زمان و برنامه ریزی همه چی حل میشه

در آخر هم اینو باید متذکر بشم که قصد من از این چیزایی که نوشتم فضولی در کار شما و استاد دونستن خودم نیست بلکه اینا تجربه هایی هستیش که با اشتباهات گذشته ام کسب کرده ام و دلم نمیخواد دوستان و همکارانم دوباره اونا رو تجربه کنند

امیدوارم موفق باشید و اگه کمکی از دست من تو هر موردی که نیاز داشتین برمیاد بهم اطلاع بدید در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

bahman1367 عزيز خيلي خيلي ممنونم از راهنمايي هايي كه كرديد و پيشنهاد هاي عالي و سازندتون

منم به دلايلي كه فرموديد همه تلاشم به سادگي و سبك بودن سايت بود كه نهايت تلاشم رو كردم كه ماژولهاي اضافي رو از سايت كم كنم و فقط مواردي كه مربوط به نوع كار و زيباتر كردن ظاهر سايت هست رو قرار بدم و قالب سايت هم با استفاده از قالب اصلي و استاندارد با تغيير رنگ دلخواه كمي زيباتر كنم.

در خصوص منوي بالا سايت كاملا درست ميفرماييد ، البته همه مواردي كه اشاره كرديد رو درست كردم ولي چون هنوز كار سايت رو شروع نكردم ترجيح دادم كه نمايش دادن نشن ولي گزينه هايي كه اشاره كرديد كاملا ضروري و مورد نياز هر سايت فروشگاهي هست ، باز هم ممنون

اين چندمين تجربه كاري من توي درست كردن فروشگاه بود ولي اولين كارم با پرستا شاپه هستش و اميدوارم بتونم از تجربه شما دوستان براي بهتر شدن كار سايتم نهايت استفاده رو ببرم.

خوشحال ميشم هر از چند گاهي سري به سايتم بزنيد و با نظراتتون در بهتر شدن سايت كمكم كنيد.

موفق و پيروز باشيد

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

فروشگاه قصر سبز فعالیت خودش رو مصادف با عید سعید غدیر خم شروع خواهد کرد و به همه بازدیدکنندگانی که در سایت ثبت نام کنند 5 درصد تخفیف عید هدیه میده.

از همه دوستان و مدیران محترم فروم که در راه اندازی این فروشگاه منو راهنمایی کردن ممنونم و خوشحال میشم که از سایت من بازدید کنید.

لینک به دیدگاه

خیلی سایت خوبی داری و خدایشش اجناس هم ارزون هست و موفق باشید

یه سوال شما سمت راست مرورگر اون سربرگ باز میشه رو چطوری درست کردید ماژولی چیزی داره ؟

لینک به دیدگاه

خیلی سایت خوبی داری و خدایشش اجناس هم ارزون هست و موفق باشید

یه سوال شما سمت راست مرورگر اون سربرگ باز میشه رو چطوری درست کردید ماژولی چیزی داره ؟

این یه ماژوله که میتونی با جستجو تو گوگل یا انجمن پیداش کنی . اسمشم هست page roll corner

البته چند نوع از این ماژول وجود داره

لینک به دیدگاه

سلام hidden جان

ممنون از لطفت

بله از ماژول استفاده كردم ، خيلي ماژولها رو امتحان كردم ولي فكر ميكنم از همه قشنگتر از نظر افكت همين باشه.

اسم اصلي اين ماژول cornerplubli هستش كه براي استفاده همه دوستان فارسيش كردم و توي بخش ماژولها قرارش دادم.

http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=513

موفق باشي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...