رفتن به مطلب

آموزش قدم به قدم تعریف حامل در پرستاشاپ 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام کاربران پرستاشاپی

توی این آموزش میخوایم شیوه صحیح تعریف حامل رو در پرستاشاپ 1.5 بصورت خلاصه قدم به قدم توضیح بدیم

از اونجایی که برخی دوستان در این مورد مشکل دارند من این آموزش رو به صورت رایگان تقدیم میکنم ( این روش توسط خودم تست شده و 120% عملیه! ) :D

البته شیوه صحیح حامل رو قبلا دانوش جان در اینجا : http://presta-shop.ir/forum/Thread-626-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84

کامل توضیح دادند ، اما این روش برای پرستاشاپ 1.4 هست در پرستاشاپ 1.5 مقداری تفاوت داره که در زیر توضیح دادم .

خب بریم سر اصل آموزش :

پس از اینکه وارد بخش مدیریت پرستاشاپ شدید ، برید روی سربرگ ارسال ، سپس حامل ها .

روی اضافه کردن جدید کلیک کنید . نام شرکت رو بعنوان مثال بذارید " پست پیشتاز "

قسمت آرم رو هم میتونید یه عکسی قرار بدید . ( عکس نمونه رو میتونید از پیوست دانلود کنید و قرار بدید )

زمان انتظار رو هم مثلا بذارد " 2 الی 3 روز "

قسمت منطقه همه رو تیک بزنید . سپس ذخیره بزنید

پس از این برید روی محدوده وزن ، اضافه کردن جدید رو بزنید . حامل رو همون اسمی که انتخاب کردید در اینجا " پست پیشتاز " انتخاب کنید و " از " 0 بذارید " تا " 1000 "

بعد ذخیره کنید . سپس از سربرگ ارسال روی خود " ارسال " کلیک کنید . هزینه جابجایی رو 0 قرار بدید و ذخیره کنید . پس از ذخیره سازی بیایید پایین جایی که نوشته :

" هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین

جایی که نوشته " همه " این رو مثلا 40000 ریال قرار بدید و ذخیره کنید . تمام شد به همین راحتی!

حامل های دیگه رو هم میتونید به همین صورت اضافه کنید

هر سوال یا مشکلی داشتید در همین تاپیک بپرسید و تاپیک جدید باز نکنید .

و در آخر تشکر میکنم از مدیران و دست اندرکاران این انجمن قدرتمند

موفق باشید . . .

post-2934-14373019138848_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش دستت درد نکنه اما جایی که گفتین

ر اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین

جایی که نوشته " همه " این رو مثلا 40000 ریال قرار بدید و ذخیره کنید .

خب تو این قسمت همه ننوشته اصلا این قسمت وجود نداره در ضمن محدوده قیمت رو هم یادتون رفت

لینک به دیدگاه

داداش دستت درد نکنه اما جایی که گفتین

ر اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین

جایی که نوشته " همه " این رو مثلا 40000 ریال قرار بدید و ذخیره کنید .

خب تو این قسمت همه ننوشته اصلا این قسمت وجود نداره در ضمن محدوده قیمت رو هم یادتون رفت

درود

دوست عزیز این راه تست شده و همه از همین راه استفاده کردند من که واسه خودم چیزی ننوشتم تست کردم ! :)

به آموزش بیشتر دقت و توجه کنید

محدودیت قیمت و وزن و غیره اختیاری هست میتونید خودتون اعمال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

سلام

همه کار انجام دادم . اما مرحله آخر که نوشته

هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده

نمیتونم تغییری بدم و نوشته:

هیچ محدوده ای برای این حامل تنظیم نشده است.

چه کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

همه کار انجام دادم . اما مرحله آخر که نوشته

هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده

نمیتونم تغییری بدم و نوشته:

هیچ محدوده ای برای این حامل تنظیم نشده است.

چه کنم؟

درود ، حاملی رو که ساخته اید انتخاب کنید و تغییرات رو اعمال کنید . اموزش بصورت کامل و جامع به صراحت توضیح داده شده

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

اینطور که شما فرمودید برای کل کشور و هر وزنی که باشد یک قیمت ثابت در نظر گرفته میشه

به نظرم میرسه پست برای مسافت های مختلف و همچنین اوزان مختلف تعرفه های جدایی داشته باشه.

اگر بخواهیم برای شهرهای (مسافت ها) مختلف و همچنین وزن های مختلف حامل را تنظیم کنیم چه باید کرد؟

لینک به دیدگاه

من دقیقا تمامی اینکارها رو انجام دادم ولی تو صفحه ارسال وقت حاملی رو که انتخاب کردم میزنه هیچ محدوده ای برای این حامل تنظیم نشده است در حالی که تمامی قاره ها رو انتخاب کردم !

مشکل از چی هست ؟

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

من همه این تنظیمات رو 100 بار به همین صورت - به صورت رایگان و.... انجام دادم. موقع خرید هیچ حاملی نمیاره. دقیقا تمام مراحل رو طبق همین اموزش رفتم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بقیه دوستان انجام دادن مشکلی نداشتن!

این یعنی :

یا شما اشتباه تعریف میکنید (که با این صحبتتون این احتمال به صفر میرسه)

یا از جای دیگه ای مشکل هست (مثلا از خوده پرستا)

اگر مشکلی نداره پرستا رو پاک کنید و دوباره نصب کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام.

من با این حامل مشکل داشتم که تاپیک زدم و این تاپیک رو پیدا کردم.

ولی من میخوام از پرستا برای فروش محصولات دانلودی استفاده کنم.

که طرف بعد از پرداخت از درگاه مثلا ملت بتونه فایل رو دانلود کنه.!

واسه این موضوع چطور باید حامل ساخت؟(خواهشا بگید دقیق واسه این مورد چیکار باید کرد!)

چون تو توضیح همش پست پیشتازو،وزن،....

میخوام واسه این موضوع دقیق بدونم!

ممنون

لینک به دیدگاه

من تو قسمت تعریف هزینه ها مشکل دارم، همیش میزنه هیچ دامنه ای برای این حامل تعیین نشده است، در صورتی که من همه رو انتخاب میکنم تو مراحل قبل!

لینک به دیدگاه

من تو قسمت تعریف هزینه ها مشکل دارم، همیش میزنه هیچ دامنه ای برای این حامل تعیین نشده است، در صورتی که من همه رو انتخاب میکنم تو مراحل قبل!

درود ' date=' دوباره آموزش رو بخونید و مرحله به مرحله انجام بدید چون این مراحل تست شده اند اگه باز موفق نشدید دسترسی بدید انجام میدم . موفق باشید[/b']

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من مشکلم با حامل ها حل شد و هیچ مشکلی ندارم. الان مشکل سر وزن و مسافته ولی وزن برام مهمتره یه وقت مشتری یه چیزی سفارش میده پست پیشتاز که وزنش 100 گرمه هزینش تقریبا 6000 تومان میشه. در حالی که کسی سفارش میده به وزن 1000 گرم در اونصورت هزینش حدودا 9000 تومان میشه. این وزن رو چه طور باید برای پست پیشتاز تعریف کنم که وقتی 0 تا 100 بود یه قیمت وقتی 100 تا 200 بود یه قیمت و همینطور هر چی میره بالاتر قیمت بیشتر بشه؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

توی این آموزش میخوایم شیوه صحیح تعریف حامل رو در پرستاشاپ 1.5 بصورت خلاصه قدم به قدم توضیح بدیم

از اونجایی که برخی دوستان در این مورد مشکل دارند من این آموزش رو به صورت رایگان تقدیم میکنم ( این روش توسط خودم تست شده و 120% عملیه! ) :D

البته شیوه صحیح حامل رو قبلا دانوش جان در اینجا : http://presta-shop.ir/forum/Thread-626-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84

کامل توضیح دادند ، اما این روش برای پرستاشاپ 1.4 هست در پرستاشاپ 1.5 مقداری تفاوت داره که در زیر توضیح دادم .

خب بریم سر اصل آموزش :

پس از اینکه وارد بخش مدیریت پرستاشاپ شدید ، برید روی سربرگ ارسال ، سپس حامل ها .

قسمت آرم رو هم میتونید یه عکسی قرار بدید . ( عکس نمونه رو میتونید از پیوست دانلود کنید و قرار بدید )

پس از این برید روی محدوده وزن ، اضافه کردن جدید رو بزنید . حامل رو همون اسمی که انتخاب کردید در اینجا " پست پیشتاز " انتخاب کنید و " از " 0 بذارید " تا " 1000 "

بعد ذخیره کنید . سپس از سربرگ ارسال روی خود " ارسال " کلیک کنید . هزینه جابجایی رو 0 قرار بدید و ذخیره کنید . پس از ذخیره سازی بیایید پایین جایی که نوشته :

" هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین

جایی که نوشته " همه " این رو مثلا 40000 ریال قرار بدید و ذخیره کنید . تمام شد به همین راحتی!

موفق باشید . . .

سلام

تمام مراحل را انجام دادم و در مرحله آخر که "" " هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه "" اما هیچ اتفاقی نمیافته و چیزی اضافه نمیشه که بخوام مابقی تنظیمات را انجام بدم لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و با تشکر از راهنمایی شما ولی شرمنده مثلا پیک موتوری تهران تعریف کردم ولی وقتی اسم آن را انتخاب می کنم در قسمت هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده ولی می نویسه هیچ مطقه ای تعریف نشده است ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

خب بریم سر اصل آموزش :

موفق باشید . . .

با سلام

از توضیحاتتان متشکرم ،من نمایندگی اس ام اس پنل تحت وب دارم که اصلا نیازی به حمل کردن ندارد و کاربرا باید بتونند بصورت آنلاین شارژ تهیه کنند مثلا شارژ 3000 تایی انتخاب کنند و بصورت آنلاین مبلغش رو دریافت کنند و کد کارت شارژ دریافت کنند. چطوری می توانم برای خدمات اینجوری حامل را حذف کنم و تنضیماتش رو انجام بدم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...