رفتن به مطلب

آموزش قدم به قدم تعریف حامل در پرستاشاپ 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام طرف فقط پست پیشتاز رو انتخاب کنه > وزن و مسافت رو لازم ندارم اعمال بشه

میخوام بدون هزینه ی پست محصول رو ارسال کنم

مرحله اولشو که تعریف پست پیشتاز بود رو انجام دادم(که هنگام خرید محصول بازم پیغام"هیچ حاملی برای آدرس "آدرس من" در دسترس نیست" میاد!)

1. حالا باید چیکار کنم؟که یا پست پیشتاز خود به خود انتخاب شده باشه و هزینه ای واسه پست و وزنش اضافه نشه؟

2. یا اینکه کلاً قسمت انتخاب حامل رو بردارم؟

پاسخ برای کاربرای دیگه:

لینک

ولی من هزینه رو صفر قرار دادم > اینطوری کادرش می مونه ولی رایگان محاسبه میشه:دی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه نمیخواهید وزن و مسافت اعمال بشه محدوده قیمت و محدوده وزن رو زیاد بذارید مثلا از 0 تا 1000000

واسه حمل رایگان هم قسمت ارسال > هزینه های جابجایی 0 قرار بدید و ذخیره کنید . سپس در پایین همون قسمت " هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " " همه " رو روی 0 قرار بدید و ذخیره کنید .

لینک به دیدگاه

سلام . یعنی روشی نمیشه که من نرفته باشم برای حامل ها و درست شده باشه کم کم داره اعصاب رو خراب میکنه لطفا یکی کمک کنه به من http://shop3.quranee.ir

سلام . یعنی روشی نمیشه که من نرفته باشم برای حامل ها و درست شده باشه کم کم داره اعصاب رو خراب میکنه لطفا یکی کمک کنه به من http://shop3.quranee.ir

ظاهرا حل شد مثل اینکه از فعال بودن گزینه مدیریت پیشرفته انبار بود !! ربطی داشت به حامل ها اصلا ؟؟ :s

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

در نسخه 1.6 همه مراحل یکجا جمع میشه و تفاوتی نمیکنه

با این حال نیاز به تهیه یک آموزش داره.

برای سایر ماژول های واسطه پستی نیازی به تعریف چیزی نیست. ولی بهتره علاوه بر آن ها یک حامل پست پرداخت آنلاین هم داشته باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

کلا این حامل تو پرستاشاپ داستانه... اول از همه معلوم نیست چرا شهرها پیشفرض تعریف نشدند. (البته ماژول هست که ۴۴۰ شهر رو اضافه می‌کنه ولی چیز به این مهمی باید از اول رو سیستم باشه). بعد هم اینکه فرض کنید می‌خواییم یه حامل پیک موتوری فقط برای شهر تهران تعریف کنیم. چه اتفاقی می افته چیکار باید کرد؟ یا مثلا پست پیشتاز تعریف کنی برای فقط دو تا استان(مثلا اگر کاربر از استان همدان یا اردبیل بود پست پیشتاز فعال بشه) ...

اگر بخوای منطفه جدید بسازی باید استان جدید هم بسازی به اسم همدان۲ یا اردبیل۲ که فقط متصل کتی به منطقه جدیده. واسه پیک موتوری هم تو آموزش‌ها همین طوری گفته بودن که یه منطقه بسازی بعد توی استان ها یکی ایجاد کنی مثلا شمال تهران.... اصلا من ناراحت شدم... یه جوری شدم...

باید این‌طوری باشه که وقتی منطقه جدید ایجاد می‌کنی همونجا بشه مشخص کرد که این منظقه جدید یا شامل کل کشورهاست( که استاناشون هم توشن) یا از کشو فقط یه کشور انتخاب کنی (که استان‌های همون کشور هم شاملن) یا اگه می‌خوای واسه یه استان باشه کشور رو مشخص کنی بعد استان‌های اون کشور نمایش داده بشن که بتونی یکیو انتخاب کنی... واسه شهر هم یه مرحله بیشتر... این طوری میشه واسه هر جایی هر نوع حامل که می‌خوای فعال کنی...

نمی‌دونم والا...

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان چطوری میشه در پرستا 1.6 یه حامل رو پیشفرض قرار داد !؟

من 2 حامل رایگان دارم و یکی پولی که پست پیشتاز هست اما اول هر کار میکنم 2 حامل رایگان رو نمایش میده

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

با تشکر از این آموزش خوب.

من کل آموزش را پیش رفتم اما در این بخش :

"بعد ذخیره کنید . سپس از سربرگ ارسال روی خود " ارسال " کلیک کنید . هزینه جابجایی رو 0 قرار بدید و ذخیره کنید . پس از ذخیره سازی بیایید پایین جایی که نوشته :

" هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین"

این بخش را ندارم و مثل عکس زیر نشان داه می شود:

http://upload7.ir/imgs/2014-09/94477272132955359481.png

لینک به دیدگاه

با سلام

"بعد ذخیره کنید . سپس از سربرگ ارسال روی خود " ارسال " کلیک کنید . هزینه جابجایی رو 0 قرار بدید و ذخیره کنید . پس از ذخیره سازی بیایید پایین جایی که نوشته :

" هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین"

اون توضیحات مربوط به صفر کردن هزینه جابه جایی و ... هست

چه تنظیماتی رو لازم دارین که نتونستین بهش برسین؟

لینک به دیدگاه

با سلام

اون توضیحات مربوط به صفر کردن هزینه جابه جایی و ... هست

چه تنظیماتی رو لازم دارین که نتونستین بهش برسین؟

بخش زیر را ندارم :

"" هزینه ها به وسیله ی حامل، منطقه جغرافیایی و محدوده " در اینجا حامل رو حاملی که انتخاب کردید بذارید " پست پیشتاز " سپس صفحه دوباره لود میشه بیایید پایین

جایی که نوشته " همه " این رو مثلا 40000 ریال قرار بدید و ذخیره کنید . تمام شد به همین راحتی!"

لینک به دیدگاه

سلام من آخرین پرستاشاپ 1.5 رو از انجمن دانلود کردم اما در بخش حامل ها با تغییرات ظاهری ایجاد شده ولی نمیدونم چطوری مثل این آموزشی که داده اید اعمال کنم . به صورت تصویری گذاشته ام که راهنمایی کنید ، با تشکر

http://upsara.com/images/l5f_1.png

http://upsara.com/images/kks_2.png

لینک به دیدگاه

توی تصویر یک که مشکلی نیست، فقط حامل رو تعریف کردین

توی عکس دوم، شماره های 1 تا 4 هزینه جا به جایی و مالیات هست، شماره 3 درسته، وزن کل باشه

توی شماره 6 و 7 با توجه به محصول هایی که دارین، محدوده وزن ها رو تعریف کنین، مثلا 0 تا 100 گرم، 101 تا 300 گرم و... جلوی همون محدوده هم قیمت رو تعریف کنین و سمت راست هم که مناطق هست، استان ها و کشور به آسیا متصل هست، تیک آسیا رو بزنین فعال شه، یعنی توی کادر آسیا قیمت ها رو وارد کنین و سیو و تمام

این هم یادم رفت بگم اگه مثلا دو تا یا چند تا حامل دارین مثلا پست پیشتاز- سفارشی - ویژه و... این مراحل رو باید برای هر کدوم یه بار انجام بدین

لینک به دیدگاه

توی تصویر یک که مشکلی نیست، فقط حامل رو تعریف کردین

توی عکس دوم، شماره های 1 تا 4 هزینه جا به جایی و مالیات هست، شماره 3 درسته، وزن کل باشه

توی شماره 6 و 7 با توجه به محصول هایی که دارین، محدوده وزن ها رو تعریف کنین، مثلا 0 تا 100 گرم، 101 تا 300 گرم و... جلوی همون محدوده هم قیمت رو تعریف کنین و سمت راست هم که مناطق هست، استان ها و کشور به آسیا متصل هست، تیک آسیا رو بزنین فعال شه، یعنی توی کادر آسیا قیمت ها رو وارد کنین و سیو و تمام

این هم یادم رفت بگم اگه مثلا دو تا یا چند تا حامل دارین مثلا پست پیشتاز- سفارشی - ویژه و... این مراحل رو باید برای هر کدوم یه بار انجام بدین

رفیق اگر بر اساس وزن نباشه چی ؟؟

پایین دو تا محدوده قیمت به جا وزن میاره

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان من با این خطا مواجه میشم

خطایی هنگام ذخیره محدوده های حامل رخ داد.

ولی حامل و ذخیره میکنه ولی در سفارش نمیاره و میگه حاملی نیست

بعد از روشن کردن دیباگ هم وقتی ویرایش و میزنم

[PrestaShopDatabaseException]Unknown column 'd2.id_shop' in 'where clause'

SELECT d.`id_range_weight`, d.id_carrier, d.id_zone, d.price
			FROM ps_delivery d
			LEFT JOIN `ps_range_weight` r ON r.`id_range_weight` = d.`id_range_weight`
			WHERE d.id_carrier = 10
				AND d.`id_range_weight` IS NOT NULL
				AND d.`id_range_weight` != 0
				AND d.id_delivery = (
				SELECT d2.id_delivery
				FROM ps_delivery d2
				WHERE d2.id_carrier = `d`.id_carrier
					AND d2.id_zone = `d`.id_zone
					AND d2.`id_range_weight` = `d`.`id_range_weight`
					AND d2.id_shop IS NULL AND d2.id_shop_group IS NULL
				ORDER BY d2.id_shop DESC, d2.id_shop_group DESC
				LIMIT 1
			)
			ORDER BY r.delimiter1
at line 635 in file classes/db/Db.php629. 			WebserviceRequest::getInstance()->setError(500, '[sql Error] '.$this->getMsgError().'. From '.(isset($dbg[3]['class']) ? $dbg[3]['class'] : '').'->'.$dbg[3]['function'].'() Query was : '.$sql, 97);
630. 		}
631. 		else if (_PS_DEBUG_SQL_ && $errno && !defined('PS_INSTALLATION_IN_PROGRESS'))
632. 		{
633. 			if ($sql)
634. 				throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError().'

'.$sql.'');
635. 			throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError());
636. 		}
637. 	}
638. 
639. 	/**
DbCore->displayError - [line 325 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]DbCore->query - [line 501 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]DbCore->executeS - [line 395 - classes/Carrier.php] - [1 Arguments]CarrierCore::getDeliveryPriceByRanges - [line 481 - controllers/admin/AdminCarrierWizardController.php] - [2 Arguments]AdminCarrierWizardControllerCore->getTplRangesVarsAndValues - [line 351 - controllers/admin/AdminCarrierWizardController.php] - [3 Arguments]AdminCarrierWizardControllerCore->renderStepThree - [line 120 - controllers/admin/AdminCarrierWizardController.php] - [1 Arguments]AdminCarrierWizardControllerCore->renderView - [line 1797 - classes/controller/AdminController.php]AdminControllerCore->initContent - [line 180 - classes/controller/Controller.php]ControllerCore->run - [line 373 - classes/Dispatcher.php]DispatcherCore->dispatch - [line 54 - admin/index.php]

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

http://upload7.ir/imgs/2014-11/31950620285896688852.jpg سلام

میدونم در مورد تعریف حامل در انجمن مطلب زیاد هست و تقزیبا خوندم

اما

نسخه من 1.06.06 هست و تازه میخوام برای رد شدن از قسمت 2 خرید که حامل هست یه حامل رایگان تعریف کنم و برام مهم نیست چون محصولاتم مجازی هست

برای ساخت ترکیبات مجبورم یک حامل الکی تعریف کنم اگه هم نوع محصول مجازی بزنم نمی تونم ترکیب درست کنم

اصل قضیه

مراحل برای ساخت پیش رفتم و گزینه ارسال رایگان(2) هم که مشخصه

چند نمونه درست کردم تا حالا ولی هنوزم پیغام حامل در دسترس نیست اذیت میکنه

اگه تو مراحل اشتباه هی هست ممنون میشم یاد اوری کنید

لینک به دیدگاه

از عکس ها که چیزی نمی شه فهمید! ولی

برای محصول مجازی ترکیب نمی شه ساخت و نیاز به حامل هم نیست چون موقع خرید می زنه که محصول مجازی هست و گزینه های حامل رو نشون نمی ده یا انتخاب غیر فعال هست،

برای اون خطا محصول در دسترس نیست: توی محصول وزن محصول رو یه بار دیگه وارد کنین و سیو کنین، وزن حامل ها رو هم چک کنین که توی محدوده وزن محصولات، حامل تعریف شده باشه، بیشتر تاکید این خطا رو سیو نشدن وزن محصول هست

لینک به دیدگاه

سلام در خصوص ایجاد حامل پستی برای هر شهر چه راه کاری وجود داره ؟ مثلا تهران به اصفهان هزینه کمتری نسبت به تهران به سیستان بلوچستان داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...